לוחם ה-MMA קונור מקגרגור, חשף דרך האינסטגרם כי בימים האחרונים הוא וכמה מבני משפחתו נאבקו בנגיף שפעת אוסטרלי - שהתגלהלפני כמה חודשים כנגיף אלים במיוחד, לאחר שכבר גבה חיי אדם ב-2017. 
 
"טוב, זה היה ערב שנה חדשה מטורף", כתב מקגרגור בפוסט, "חצי מהמשפחה נדבקה בשפעת האוסטרלית וכמה מהם אפילו התאשפזו בבית החולים". מקגרגור ממשיך ומתאר שביומיים האחרונים של דצמבר הוא נשאר רועד במיטה, בלי שום יכולת לזוז.
 
רבים הביעו חשש אמיתי למקגרגור וגם לתינוק שלו ושל זוגתו, די דבלין, משום שהתגלה שמשפחת מקגרגור המורחבת אכן נדבקה במחלה מסוכנת ואלימה. השפעת האוסטרלית עלתה לכותרות לא מזמן ומידע רב כבר נאסף אודותיה, מאחר והחורף ביבשת הרחוקה קורה במקביל לחודשי הקיץ בישראל.
 
 
 
ככל הנראה, באוסטרליה התפתחו תנאים אופטימליים שגרמו להיווצרות נגיף אלים יותר של שפעת, ולכן, למרות שמקגרגור אמר בפוסט כי הוא בכלל לא היה באוסטרליה, הוא היה יכול להידבק בקלות מאדם שכן היה או שנדבק בעצמו.
 
באירלנד, שם העביר מקגרגור את החגים עם משפחתו, היו לא מעט מקרים של חולי השפעת האוסטרלית ודווחו כבר בכלי התקשורת המקומיים על מקרי מוות כתוצאה מכך. 
 
למרות הטלטלה שעברה ועדיין עוברת עליו ועל בני משפחתו בימים האחרונים, מקגרגור הוסיף בפוסט כי הוא משאיר את כל הרע הזה מאחוריו ונכנס ל-2018 כשהוא יהיה "מוכן לכל דבר שיבוא. תהיו חדים ותהיו מהירים השנה, כי אני חד יותר ומהיר יותר".