דונלד טראמפ יצר הרבה שערוריות השנה, אבל אין ספק שזו שקשורה להשתקת שלוש שחקניות פורנו בנוגע למפגש מיני איתן בעודו נשוי למלניה - היא אחת מהמכעיסות ביותר עבור אשתו.

להזכירכם, מגזין הוול סטריט ג'ורנל חשף כי שחקנית פורנו בשם סטפני קליפורד קיבלה תשלום של 130,000 דולר מעורך דינו של טראמפ על מנת, לכאורה, לשמור על שתיקתה בנוגע למפגש מיני שהתקיים בין השניים ב-2006. לאחר מכן, הסתבר ששתי שחקניות פורנו נוספות שהיו מעורבות בפרשה ככל הנראה קיבלו דמי שתיקה גם כן.

דונלד טראמפ וסטורמי דניאלס (צילום:  Frazer Harrison, getty images)
טראמפ וקליפורד. היה או לא היה? | צילום: Frazer Harrison, getty images

על רקע חשיפת השערורייה הזו, כלי תקשורת בארה"ב חזרו אחורה ומצאו ציטוטים של קליפורד בנוגע לפרטים אינטימיים על טראמפ מ-2011. כך למשל אמרה קליפורד, שידועה בשם הבמה סטורמי דניאלס, שהיא "תזהה את החבילה" של טראמפ בכל זמן ושיחסי המין ביניהם "היו גנריים, לפי הספר".

על פי דיווח של רשת CNN, על רקע הגילויים הללו החליטה מלניה שלא להצטרף בסוף לבעלה לחופשה שהשניים היו אמורים לבלות יחד בדאבוס שבשוויץ, למנוחה רומנטית בהרים האלפים. סטפני גרישם, הדוברת של מלניה, אמרה לדיילי מייל הבריטי ש"נקבע שהיו יותר מדי בעיות בלו"ז ובלוגיסטיקה, אז גברת טראמפ לא תגיע לדאבוס". 

Getty Images (צילום: Bloomberg, GettyImages IL)
נוטשת את החופשה הרומנטית. מלניה טראמפ | צילום: Bloomberg, GettyImages IL

ה"בעיות בלו"ז" עליהן מדברת הדוברת, כנראה קשורות לעובדה שטראמפ נכנס לשערורייה הזו מספר חודשים בלבד אחרי שמלניה ילדה את בנם הבכור, בארון.