מרקו נרדון, איטלקי בן 28, עלה לכותרות במדינה אחרי שוויכוח ענק שהתפתח בינו לבין אביו המיליארדר נגמר בכך שהבן הסורר תקף אותו פיזית עם בגט. כן, זה שאוכלים.

נחזור שנה אחת אחורה. האב, רימו, החליט להשקיע יותר משישה מיליון דולר בפיתוח וקידום אפליקציה שיצר בנו. מרקו הקים צוות ומצא עוד משקיעים כדי להמשיך להתפתח, אבל תוך מספר חודשים הכל קרס. העובדים האשימו את המנכ"ל הצעיר בכך שבזבז את כל כספי המשקיעים על מסיבות, אלכוהול, בחורות וחופשות יוקרתיות מסביב לעולם שלקח באופן קבוע. בנוסף לכך, הוא התייחס לצוות שלו באופן מתנשא וזלזל בכל אדם שעבד לצדו.

דוש מיליונר (צילום: טוויטר)
למה לעבוד קשה כשאבא יכול לעשות את זה בשבילך? הדוש התורן | צילום: טוויטר

בסך הכל, מרקו בזבז כמעט 21 מיליון דולר מהכספים שהגיעו אליו לטובת פיתוח החברה שלו. השיא הגיע כשמרקו נלחץ מהידיעה שהאפליקציה קורסת: הוא ביקש לרכוש אוהלים לכל העובדים שלו על מנת שיוכלו להיות צמודים לבניין החברה ולעבוד 24 שעות ביממה כדי לתקן את הבעיות. עובד בכיר החליט לשים סוף לשיגעון הזה, דיווח על כך לאביו של מרקו - ומשם הכל החמיר עוד יותר.

דוש מיליונר (צילום: טוויטר)
בזבז הכל על מסיבות, בחורות ואלכוהול | צילום: טוויטר

הבן המפונק נקלע לוויכוח רציני עם אביו במהלך הישיבה שבה גילה שתכניתו המופרעת לא תצא לפועל. "מרקו השתגע בישיבת המנהלים, אבא שלו התערב וביקש ממנו להירגע", סיפר מקורב למגזין The Sun. "מרקו פשוט זרק עליו בגט שפספס את הראש שלו במילימטר. הבגט פגע בחלון ונמרח עליו".

אנחנו לא יודעים מה יותר מעצבן אותנו פה - שמישהו לא מעריך את כל המיליונים שיש לו בכיס, או שכריך טרי ומפנק לא מצא את דרכו לקיבה של מישהו.