פראפרזה על האיש שבישרו לו שנשאר לו חודש בלבד לחיות: אמריקאי בן 34 גילה במכתב אנונימי ששלח לאתר BroBible, כי נותרו לו רק 100 אורגזמות עד שאיבר מינו יפסיק לעבוד. בסיפור שנשמע אבסורדי, כמו גם הסיוט הגדול של כל זכר באשר הוא, גילה הבחור כי לאחר בדיקה גופנית שגרתית שערך חייו השתנו ברגע, והוא כבר נבדק מאז אצל סוללה של רופאים ומומחים.

 

המונח הרפואי למה שהתגלה הוא אידאופאתיק פיברוזיס של הקורפורה קברנוסה - שם קליט, לא? בעוד שאצל גבר בריא הפין מתמלא בדם בעת זקפה, לגוף של האנונימי חסר המזל יש תגובה אוטואימיונית (מחלת חיסון עצמי), שגורמת להיווצרות רקמה בכל עוררות מינית, שבסופו של דבר תחסום לחלוטין את זרימת הדם ויכולת האיבר להתקשות.   

לפי הבחור זה המקרה הראשון המתועד, ולאף רופא אין עצה טובה או פתרון. הוא ניסה כל דרך, תרופתית או טבעית, אבל נאלץ כעת להתמודד עם מר גורלו. אוננות כבר לא באה בחשבון, והבחורה האחת איתה יצא מאז שהתגלתה התקלה גרמה לו להתקף חרדה במיטה כשביקשה סיבוב שני. מאז הוא מתנזר, חולם חלומות מטרידים על מין, ופוחד שתברח לו אורגזמה מתוך שינה. כל אלה הובילו אותו לכתוב את המכתב, בתקווה שמישהו בעולם חווה בעיה דומה ומצא פתרון.

על סף התמוטטות עצבים
מה שאנחנו מדמיינים שקרה כשסיפרו לו על הבעיה | צילום: pidjoe, Istock

למרות שמדובר בתסריט המושלם לקומדיה רומנטית וסקסית, נראה שגם אם הבחור ימכור זכויות לאולפן הוליוודי זה לא יפצה על תרחיש האימה שלו. או זה, או שהוא ממש טוב בלהמציא סיפורים מוזרים. 

עוד בערוץ הגברים: