פלויד מייוות'ר - אין סיכוי כנראה שאתה קורא את זה, אבל נראה לנו שבכל זאת כדאי שתדע שבזמן שאתה חוגג במועדון החשפנות הסליזי שהרגע הקמת בלוס וגאס, היריב שלך מבקר ילדים חולים. ככה סתם, בהפתעה.

על פי דיווחים שהגיעו מהורי הילדים החולים, קונור מקגרגור הגיע - ללא שום תיאום מראש - לבית החולים לילדים "קרמלין", שנמצא בדבלין. מקגרגור העביר את ילדותו קרוב לאזור בית החולים, ובצעירותו היה מתאמן במועדון האגרוף של קרמלין.

אנחנו יודעים מה אתם חושבים, שברור שמקגרגור יעשה לעצמו קצת יחסי ציבור טובים לקראת קרב האגרוף הענק שיקרה בקיץ הקרוב. אבל לא רק שמקגרגור הפתיע את כולם שם, אלא שהוא לא טרח ליידע איש לאחר מכן ברשתות החברתיות. האיש הכי שחצן בעולם, החליט לשמור את המידע לעצמו.הורי הילדים פרסמו עשרות פוסטים מרגשים בו הם מודים לסלב הכי גדול של המדינה. לפי מה שהם תיארו, מקגרגור עבר בכל חדר והקדיש זמן לדבר עם כל אחד מהילדים המאושפזים בבית החולים.

האקט הצנוע הזה מגיע בניגוד מוחלט לדיווחים על ההתנהגות הנהנתנית המוגזמת של מייוות'ר בזמן האחרון. באינסטגרם שלו פרסם המתאגרף כמה פוסטים שבלבלו הרבה מאוד אנשים, ביניהם הסרטון המטורף בו הוא מעביר ערימות ענקיות של שטרות לרכב, סרטונים שהוא העלה מתוך מועדון החשפנות החדש, פוסטרים לקידום המועדון ועוד. וכשאומרים לך שאתה יכול ללמוד קצת על צניעות ממקגרגור, זה באמת אומר שבאמת הגעת לתחתית.

 

Heading out for dinner with my son. Life is so good, we are blessed. Happy Sunday everybody!

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on