היכנסו וצפו בקטעים מתוך התכנית הנשית והבועטת של ביפ שתסביר מה נשים רוצות

פלילים+
קטעים מהתכנית

סקס

פלילים+
פלילים+

בפעם האחרונה בהחלט: אלין נכנסת לך למיטה

אחרי שהן לקחו אותנו למקומות הכי סודיים שלהן, הדגימו לנו גניחות ואפילו דאגו שנראה אותן מתנשקות, החלטנו שכעת - משנסתיימה העונה, כדאי לרכז את כל פניני החכמה הנשית שזרמו באולפן משתגידי ולהעניק לכם, הגברים, מתנה לחגים: העצות הכי שימושיות לחדר המיטות, פרי נסיונן של נשות התכנית

ביפ | פורסם 20/09/10 10:17

בכל קורס יש את אלה שמסכמים ומצלמים, בקיצור נשים חרוצות שכולם מודים על קיומם. אבל מה קורה אם הקורס הנלמד מיועד לגברים? מי דואג להעביר את החומר לכל אלה שחיפפו ובנו על מכונות הצילום? ובכן בשביל זה אנחנו כאן, דואגים לרווחתכם הגברית ולא מוותרים על אף עצה שנזרקה לאוויר באולפן משתגידי.

לרגל סיומה של העונה, סיכמנו עבורכם את העצות החשובות ביותר שאתם יכולים לקחת איתכם לחדר המיטות - כולן לקוחות מתוך נסיונן הרב של בנות משתגידי:

1. אם אני גונחת, סימן שאני נהנית
דניאלה וירצר אומרת שמי שגורם לה לגנוח מגיע לו צל"ש, מיכל גבריאלוב משתמשת בקולות כדי לא לשמוע את גניחותיו של הגבר שלה ואלין לוי סותמת את אוזניה ובכלל מזדעזעת מהמילה "לגנוח" - בקיצור, לא לכולן מתאים לגנוח ולא לכולן מתאים שאתה גונח. צפה ולמד את התורה.

 

 

2. נטלי דדון מעדיפה להיכנס לדמות האחות
אחרי שיחה מעמיקה בנושא ההעדפות המיניות של כל אחת, מסכימות נשות התכנית על כך שפנטזיות הן נחלת הנשים כי אצלן הכל מגיע תמיד מהראש. ומה נותר לגברים? להגשים להן את החלומות, מלבד אלה של דניאלה וירצר שדווקא מעדיפה פשטות אינטימית.

 


3. הגודל כן קובע? אז תעבירו את זה הלאה
בנות משתגידי יושבות לשיחה צפופה על ענייני החבילה ודווקא פחות מתרכזות בגודל, אלא בחובת שיתוף המידע לגביו - "אם לא נעביר את האינפורמציה מישהי אחרת תחטוף!" מתריעה נלי תגר וכולן מסכימות, חוץ מאלין לוי שבכלל לא חושבת שצריך לדון בנושא. בכל-אופן כדאי שתפנימו שהסכנה קיימת.

 

 

4. למה לדניאלה וירצר כבר לא בא עליך?
אם אתה מאלה שלא מבינים איך פתאום לחברה שלהם יורד החשק אז כדאי שתקשיב לבנות משתגידי שמסבירות את המצב במשפט אחד: אתה האשם. למה? כי כמו שאומרת דניאלה וירצר "כשהבחור מפסיק להשקיע הוא גם מפסיק להשפיע" - חבל על הבקשות והתחנונים שלך, חזור לנקודת ההתחלה ותתחיל לעבוד!

 

 

5. מה התמונה שלה בפייסבוק אומרת עליה?
אם התמונה שלה היא מגיל 3 כנראה שהיא לא נראית משהו, אם בתמונה שלה היא מופיעה עם בגד-ים כנראה שהיא בת 16 ואם ניכרים ליטושים של פוטו שופ בתמונה כנראה שהיא די נואשת - בנות משתגידי מלמדות איך אפשר לקרוא את זה כשמדובר בתמונות הפייסבוק של נשים.

 

 

 

>> מתגעגעים? כנסו לפרקים המלאים של משתגידי לצפייה ישירה

>> למה אלין לוי בכתה בפרק האחרון של משתגידי?

 

 

ותקבלו את כל הסיפורים ישירות לפייסבוק שלכם

עקבו אחרי ביפ בפייסבוק

 

תגובות

הוסף תגובה

 
שם
נושא
תוכן
 
ביטול  |  
מקרא: = תגובה ללא תוכן   = תגובה עם תוכן