במיטה עם 2 בנות (צילום: עודד קרני)
גאון מי שסידר לי את יום הצילומים הזה | צילום: עודד קרני

אכן, חיים קשים. לא יודעת של מי יותר - שלכם, כי כאלה סוגיות כבדות משקל מטרידות אתכם, או שלי, כי לבי הרך לא מסוגל להתעלם מהן. מינית, מובן בהחלט למה לכם עוד בחורה, אבל מכל בחינה אחרת, אלוהים ישמור, לא מספיק קשה עם בחורה אחת?

ובכל זאת, אנחנו כאן כדי לעזור לך. ההנחה הבסיסית היא שאין אישה שזה לגמרי דוחה אותה. שנית, מבחינה חברתית, סקס בין נשים הוא לא טאבו כמו בין גברים. אם מישהי שכבה עם אישה בעברה זה לא מתייג אותה אוטומטית כ"לסבית", לעומת גבר, שאם איתרע מזלו לקבל מציצה פעם בטעות, בחושך, כשהוא היה בקומה, אוטומטית ייחשב "הומו". דבר שלישי, וזאת כבר תיאוריה שהמצאתי - מה שלא מחליש אותה כלל וכלל - מאחר שלא משנה מי אנחנו ולאיזה מין אנחנו שייכים, בינקותנו ינקנו כולנו משד, ואי לכך מגע בין נשים נתפס טבעי. וכעת נסקור את הבעיות שהעניין מעורר אצל אישה ממוצעת, ונפרק אותן אחת אחת (את הבעיות, אח"כ את הנשים):

בעיה 1: קנאה. מה אם השנייה תהיה יותר סקסית

פתרון: עם הקנאה קל להסתדר. דאג שהבחורה, מי שזאת לא תהיה, תיראה קצת פחות טוב מהבחורה שלך. ועוד דבר- כשאתה מציע לה את ההצעה, תגיד לה שהיא נמשכת אליה, לא אליך. זה יחמיא לה. ספר לה את זה כשאתם בסיטואציה אינטימית במיטה, ולא יזיק בכלל אם זה יקרה תוך כדי סקס. אם זה מלהיט את האווירה תוכל לדעת שהיא בעניין וצריכה דחיפת עידוד, ואם עדיין לא, אתה מתחיל לייצר אצלה אסוציאציה מינית.

בעיה 2: חלוקת תפקידים. למי מותר לגעת, איפה וכמה

פתרון: חלוקת התפקידים היא סוגיה מאוד טריקית. זוג + בחורה זה חומר נפץ של ממש אם לא תקפידו על הכללים הבאים:

תבטיח שלא תתנשק עם הבחורה השנייה. לעולם, לא משנה כמה מתאים זה נראה לך וכמה בחורה מס' 2 עושה לך שפתיים, אל תעז להתנשק איתה, נקודה, סימן קריאה. ואתה יודע מה? עוד סימן קריאה. ועוד אחד.
נשיקה היא סימן מובהק לאינטימיות עבור רוב הנשים ביקום וזה שמותר לך לזיין את בחורה מס' 2 לא אומר שאתה יכול לנשק אותה. זה ההבדל העיקרי בין בחורה מס' 2 לבחורה מס' 1, וחשוב מאוד מאוד לשמור עליו.

תגיד שאתה רק רוצה להסתכל. כן, תשקר קצת, אפשר לחשוב. תן להן להתחיל. אל תנסה להצטרף עד שבחורה מס' 1 תזמין אותך. אני לא אומרת שתחכה עד שיגיע כרטיס רשמי בדואר, אבל תנועת יד זה המינימום. למרות שתגביר את ההנאה של שניכם אם תיתן לה להתחנן, אבל זה כבר עניין של העדפות אישיות.

זה לא שאתה רוצה את מס' 2: אתה רק רוצה לראות את מס' 1 עם בחורה אחרת.
מותר לך לגעת רק בבחורה מס' 1 בלי לגעת בבחורה מס' 2, אבל אף פעם לא ההפך, עם יוצא מן הכלל אחד: אם באותו זמן בחורה מס' 2 יורדת לבחורה מס' 1 ובחורה מס' 1 לא זוכרת איך קוראים לה, וגם אז כדאי לך לצעוק לה שאתה אוהב אותה או להסתכל לה בעיניים- מה שקל פיזית לעשות אם אתה בדיוק טוחן לבחורה מס' 2 את האמאמא.

בעיה 3: גבולות. היא מפחדת שלא תסתפק בה יותר. בעצם, גם אתה

פתרון: אל תנסו את זה בבית. הכי טוב בחו"ל, נניח חופשה באירופה. כידוע, מה שקורה באזור חיוג אחר נשאר בו, ותסכמו שזה היה כיף ותחליטו לעשות את זה רק כשתהיו שוב בחו"ל. בצורה הזאת אתם גם מגוונים בלי לגרום נזק גדול מדי, גם הסבירות שתראו את הבחורה שוב נמוכה, גם האירופאיות נותנות הרבה יותר בקלות, וגם, בינינו, שלישיות זה הרבה מאוד עניין של אקלים.