אין תמונה
Eyes of Desire 2

שם הסרט:
Eyes of desire 2

מה הסיפור:
עובדה: נשים אף פעם לא מסופקות. למה? ככה. תמיד חסר להן משהו, ובד"כ אין להן מושג מהו. גם לצלמת הסגורה מינית שלנו יש את אותה בעיה. היא מקשקשת משהו על כמיהה, לוקחת פסק זמן מהחבר שלה ועוברת לדירתה הפנויה של חברה ותיקה. דרך הטלסקופ שבסלון היא מציצה לבתי השכנים, שלכולם חיי מין פעילים, ולבית לא מיושב שמעורר את סקרנותה במיוחד כי באחד החדרים יש גם טלסקופ, שמכוון אליה. כשהיא הולכת לברר, היא מגלה שגבר שרמנטי מציץ עליה משם, ורגע אחרי שהיא טוענת שזה לא מקובל עליה היא מתחילה לנהל איתו מעין רומן טלפוני- טלסקופי פלוס גיחות סודיות אל מיטתו, כשהוא משמש לה חונך מיני מוכשר, והיא מתפקדת כתלמידה ממש ממש שקדנית.

מה היא תמצא בו:
דיבורים. בטח שמת לב שנשים אוהבות שמדברים איתן. אז זה תקף לכל זמן, כולל, ואפילו במיוחד תוך כדי סקס. דניאל פריש, הגבר איתו מנהלת הצלמת את הרומן, הוא גבר שיש ללמוד ממנו - למשל, הנדיבות שלו במחמאות. אין סצינה בה הוא שוכח להחמיא לכל איבר בגופה, לספר לה מה הוא רוצה שהיא תעשה לו, מה היא תרגיש כשהוא יעשה לה ומה הוא רוצה שהיא תגיד לו תוך כדי. לראות ולהעתיק.

התחשבות. גם מצד הגברים בסרט, שמעולם לא ראיתי מתחשבים מהם, וגם מצד הצלם, שמרחם על נשמתן הרגישה של נשים באשר הן, ונמנע מקלוזאפים ברוטאליים של הגברים בסרט, שכמובן לא מעניינים אף אחד.

פסיכולוגיה. הגיבורה נפטרת מכל העכבות שלה תוך יומיים. היא עוברת מביישנות קיצונית למצב בו היא מתחננת אל גבר זר שיזיין אותה בתחת. גם מרשים, וגם יעיל כאנאליזה של שנים.

טבע. טוב, לא ממש. פשוט כשהיא גונחת היא נשמעת כמו ברדלס שחפן.

כמה כמה: 170 ₪, 70 דק'

העוגה:

סיפור - 10%
אווירה מחרמנת - 15%
רומנטיקה - 5%
דיבורים על סקס - 10%
רמיזות לסקס - 10%
סקס - 30%
אנאלי מרצון
- 5%
אוננות נשית - 0%
אמבטיה/ טוש / צינור השקייה
- 3%
פור פליי - 10%
בנות מסבנות זו את זו - 0%
צעצועים - 0%
מקום לדמיון - %2

באדיבות "סיסטר'ס", טל': 03-5506678
האנגר 26 נמל ת"א, www.sisters.co.il