מעצבי אופנה הם באופן כללי אנשים שאנחנו מחשיבים פחות. אחרי הכל, קצת קשה לקבל עצות באופנה מגבר שמתלבש כמו אישה. אבל אם על המלתחה של לגרפלד עוד הצלחנו להפגין איפוק, הגיעו דבריו השבוע על אדל ושברו את כל הכלים. החלטנו לאסוף את הנשים המלאות הלוהטות ביותר על הפלנטה, ולהציג אותם בפני כל הסקפטיים למיניהם.

כריסטינה הנדריקס

אין תמונה
אל תספרו לאף אחד, אבל ככה ברחתי מהכלא
לא יכולנו למצוא דוגמא טובה יותר לפתוח אתה את שלב ההוכחות שלנו. כי על אף חיבתנו הגדולה לישבנים קטנים ובטן שטוחה, אי אפשר להישאר אדיש לחיטובים הכמעט על טבעיים של הגברת הנדריקס. ב"מד מן" הפך ענטוז הישבן שלה לסמל מסחרי של ממש. אין כמעט פרק שבו מונעים מאתנו היוצרים להעריך כמה טוב זה להיות מלאה במקומות הנכונים. אז נכון, אמנם קשה לה למצוא בגדי ים שיחזיקו את כל הקונסטרוקציה הזאת, אבל את המחיר הזה אנחנו מוכנים לספוג.

קים קרדשיאן

קים קרדשיאן ביקיני
קלטת סקס? מי אמר קלטת סקס? | צילום: treningsparet.vgb.no
למה ציפית? באמת חשבת שלא תמצא אותה כאן? הרי אין באמת קטגוריה שמתקשרת לסקס בכל דרך שהיא, שאליה אי אפשר לשייך את כוכבת הריאליטי חסרת המעצורים. אבל צריך להודות, גם קים לא צייתה מעולם לכללי הגזרה המושלמת של עולם הדוגמנות, ואולי דווקא בגלל זה אנחנו כל כך אוהבים אותה. כי יש בחורות שנועדו לשמש כפנטזיה, ויש כאלו שאיתן, אפילו לנו יכול היה להיות סיכוי.

קלי ברוק

קלי ברוק
יפה נכון? הייתה מחירת חיסול אצל הצנחנים | צילום: mydaily.co.uk
חיפשנו וחיפשנו הגדרה לקלי ברוק, ולא ממש הצלחנו למצוא. ואז הבנו שהכי טוב להיצמד למילים שלה עצמה: "החזה שלי גדול הרבה יותר בשביל הגוף שלי", טענה הדוגמנית ושפנפנת הפלייבוי בראיון לפני שנתיים, "אני פשוט מקל עם ציצים". אנחנו לא מבינים מאיפה מגיעה המודעות העצמית הירודה הזאת, אנחנו מוצאים הרבה דברים טובים בקלי מלבד אותם יתרונות שציינה בעצמה. אלו שמצליחים להבליט אותה בתוך ים הדוגמניות שמקיף אותנו.

קייט ווינסלט

קייט ווינסלט
יש פה צייר במקרה? | צילום: logsdata.blogspot.com
מהרגע הראשון שהפציעה על המסך הגדול, לא עשתה קייט ווינסלט חשבון לאף אחד בנוגע לגזרה שלה. ומה אתם יודעים? זה רק הפך אותה לסקסיות יותר בעיני העולם. מה שהחל בסצנת ציור העירום הבלתי נשכחת ב"טיטניק", נמשך באינספור סרטים בהם פשטה הבריטית את בגדיה, ולא התביישה להציג לפנינו קימורים אגדיים. עם נתונים כאלה, לא ממש מפתיע שפעם אחרי פעם בוחרים בה ללבוש מחוכים.

ביונסה

אין תמונה
בפעם הבאה אני מביאה שני קרמים. רק הישבן צריך אחד
רגע, חכו שניה עם תגובות השנאה בטוקבקים. אין לנו שום יומרות לטעון שביונסה מלאה בשום צורה. אבל אי אפשר להתכחש לעובדה שאת מה שנשים אחרות פיזרו בין בחלקים רבים בגופן, ריכזה הדיווה בחלק אחד מפורסם במיוחד. האישה שהפכה את הישבן לסמל מופת, את ה"בוטילישס" למקור גאווה, הרוויחה ביושר רב את המקום שלה ברשימה המכובדת של המלאות שאנחנו הכי אוהבים.

שאקירה

שאקירה
טוב מספיק, הדרן אחרון ואני יורדת | צילום: shakiraworkout.com
הנציגה השנייה לאגף ישבני הענק הלוהטים בעולם, מגיעה כל הדרך מדרום אמריקה, מקום שיכול ללמד את האמריקאים לא מעט על פאר הישבן. אחרי הכל, עם כל הכבוד לחופי מיאמי והוואי, אלה החוטיני של חופי ארגנטינה, ברזיל וקולומביה, שהתחילו עם כל המסורת הזו. כמו ביונסה, גם שאקירה יודעת לנענע את המשאב הזה, באופן שהופך אותו לאטרקטיבי ברחבי העולם כולו, בעיקר זה שלא רגיל לראות מחזות כאלה מדי יום על חוף הים.

ג'ניפר לופז

ג'ניפר לופז
כולם רואים שאני עירומה מתחת? | צילום: wikinoticia.com
התחלנו עם ביונסה, עברנו דרך שאקירה, ועכשיו פשוט אי אפשר לסיים את המסע בארץ הישבנים המלאים בלי ג'ניפר לופז. בעיקר בימים אלה, שבהם היא חוזרת לשוק הרווקות, ונראית לוהטת יותר ממרבית הדוגמניות הדקיקות שאנחנו מכירים. עם הגירושים חזרו גם השמלות השקופות, הביקיני ושמחת החיים הלטינית שאנחנו כל כך אוהבים. עכשיו רק צריך שתזרוק את נער השעשועים, כספר, ואז היא באמת תתפוס מקום של קבע בצמרת.

נועה תשבי

נועה תשבי - הישראלית הסקסית 2011
כל השיקסעס האלה, במחשוף אחת אני לוקחת אותם | צילום: עודד קרני
כן, גם לנו יש נציגה מכובדת במיוחד ברשימה הזו. למה לא? נועה תשבי מוכיחה כבר לא מעט שנים שקימורים מושקעים הם דרך בטוחה להצלחה. החל מהקריירה המוזיקלית, דרך קריירת הדוגמנות ועד אשת העסקים הסקסית בחליפות ההוליוודיות שלה. בקיץ האחרון היא עמדה כאן בכבוד מול המיטב שיש לישראל להציע בתחרות "הישראלית הסקסית 2011", והוכיחה שגם אתם אוהבים את הנשים שלכן מלאות במקומות הנכונים.

סופיה ורגרה

אין תמונה
מה? לא, אני לא משקה אותם, הם גדלו ככה לבד
התחלנו עם כריסטינה הנדריקס, וזה רק ראוי שנסיים עם סופיה ורגרה, ככל הנראה האישה היחידה על פני הכדור, שיכולה להעניק לה קרב קימורים ראוי לשמו. גם את ורגרה ניתן לראות באופן קבוע על גבי המסך הקטן ב"משפחה מודרנית", שם היא זוכה לכמות בולטת במיוחד של קלוז אפים. אנחנו לא מכחישים, יש לקולומביאנית חוש קומי בכלל  לא רע, ובכל זאת יש לנו תחושה שגם במאי טלוויזיה, כמו כולנו, פשוט יודעים להעריך חיטובים איכותיים כמו שצריך.

טארה לין

אין תמונה
רגע, רגע, מי דיבר פה נגד מלאות?

במקרה הזה אין לנו הרבה מה להגיד. קרל לגרפלד, תכיר את טארה לין. ההגנה סיימה את טיעוניה.

>> העולם שייך לצעירות: הכוכבות הכי סקסיות מתחת לגיל 25

מלאות, צעירות, עם ביקיני או בלי: בעמוד הפייסבוק של ערוץ הגברים לא מאמינים באפליות