שרלין צ'ופרה היא שחקנית בינונית בבוליווד, כך אומרים כולם. אך הכשרון המוטל בספק שלה בתור שחקנית לא מנע ממנה להפוך לדבר הכי חם בהודו בשנים האחרונות. היא פרצה לתודעה בהודו ובעולם לאחר שהופיעה ב"אח הגדול" בגרסתו ההודית, ונשארה חזק בתודעה לאחר שצייצה תמונות עירום מסקרנות בטוויטר שלה.

ומה נשאר לדוגמנית לעשות אחרי שהתפשטה בטוויטר? פלייבוי כמובן. צ'ופרה פנתה לפלייבוי והציעה להם תמונות עירום בלעדיות שלה, ואלה כמובן הסכימו. בגיליון נובמבר העולם כולו יזכה לראות מה הוליד שיתוף הפעולה הזה.

שרלין צ'ופרה (צילום: טוויטר)
בנובמבר היא תצא משם | צילום: טוויטר

בינתיים בהודו, לא שקט. את המגזין אי אפשר לרכוש שם, אך אי אפשר למנוע מההודים הסקרנית את הגרסה הדיגיטלית שלו באינטרנט. המבקרים זועמים: "היא בכלל לא לוהטת", אמר אחד באופן תמוה לחלוטין. "היא בכלל לא אגדה בבוליווד", אמר אחר, בתגובה לכך שפלייבוי התייחסו אליה בתור שכזאת. "התמונות של צ'ופרה פוגעות בהגינות הנשית", סיכם את העניין מבקר נוסף.

התגובה של צ'ופרה? היא כבר הולכת לקראת המיזם הבא - השתתפות פעילה בסרטי סקס. "הודו דוהרת לקראת ליברליזם", התריסה. "אני הראשונה שמדגמנת בעירום בפלייבוי, ואף אחד לא יכול לקחת את ההישג הזה ממני".

לחיי הודו החופשית.

>> מי הדוגמנית שקוראת רומן אירוטי בבריכה ולמה הביקיני שלה כזה קטן?