אורות נוצצים, שמלות ארוכות, חיוכים ופלאשים מלווים אותנו כל שנה בעונת הפרסים של הוליווד. ברוב המקרים מדובר באירוע משעמם ומחזורי, שעוזר לנו להירדם בלילות שבהם אנחנו מתקשים בכך במיוחד. אבל מדי פעם, אם ממש מגלים סבלנות, מתגלות תקלות נפלאות אל מול עיני העולם כולו, שסיפקו לנו לאורך השנים לא מעט רגעים בלתי נשכחים.

ג'ולי באוון

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


כוכבת "משפחה מודרנית" ידועה בנטייה שלה להגיע לפרימיירות בשמלות "אווריריות" במיוחד. אך בעוד שבדרך כלל הסיפור הזה נשאר בגדר קרוב אבל לא מספיק, היה ברור שמתישהו הגבול הדק הזה ייפרץ. זה קרה בטקס ה-Peoples Choice Award, אז ניסתה לנופף או לרקוד או לכוון את התנועה. מה שזה לא יהיה, מדובר במעשה מבורך.

אווה מנדז

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


כשאת כוכבת גדולה בהוליווד אין לפעמים הרבה זמן להתלבש. הבכורות קרובות זו לזו, פה מסיבת עיתונאים, שם גאלה, צריך למהר. זה כנראה מה שקרה לאווה מנדז באחת ההופעות הפומביות שלה על השטיח האדום לכבוד "פקד מושחת", בו כיכבה. הסרט עצמו לא היה משהו שכדאי להרחיב עליו את המילים, אבל מי שהגיע לשטיח האדום מוקדם, קיבל את החלק המושחת הכי איכותי שיכול היה לחשוב עליו.

ליה מישל

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


אחרי שעשה שמח עם ארבע בחורות נוספות בג'קוזי בווגאס, ונבעט מהבית בבעיטה על ידי דמי מור, יצא אשטון קוצ'ר בחיפוש אחרי הכוכבת הבאה שתסכים לסבול את קיומו. לכן זו לא באמת הפתעה למצוא אותו מנהל זוגיות עם כוכבת "גלי", ואחת הנשים הכי צמאות לתשומת לב בתעשיית הטלוויזיה האמריקאית. כמה תשומת לב? מספיק כדי למשוך אותו קרוב למקום שממנו יוכל לראות מה מסתתר מתחת למחשוף הנדיב שלה.

אן הת'אווי

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


לא ממש ברור מה עבר על אן הת'אווי כשהחליטה ללבוש את השמלה שאתה רואה עכשיו לפניך, לכבוד טקס פרסים ב-2010. ניסינו, באמת ששברנו את הראש, לנחש האם היא קמה בבוקר עם החלטה של: "היום אני מראה לעולם את החזה שלי" או שמדובר היה פשוט ברגע מביך במיוחד לעיני המצלמות והעולם. חיפוש קצר בהיסטוריה שלה מגלה שזו לא הפעם הראשונה ששקיפות שכזו מתרחשת, ולכן לא נותר לנו אלא פשוט להוריד את הכובע בפנייך אן.

ריהאנה

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


לא בדקנו את זה לעומק, אבל יש לנו תחושה שריהאנה ואן הת'אווי קונות את השמלות שלהן אצל אותו מעצב. גם מעצב זאת מילה קצת גדולה, יכול להיות שהוא פשוט מעצב וילונות או זגג, או עורך ערוץ גברים נורא מוכשר, שמצא אחלה דרך למצוא תמונות בלעדיות. מה שלא יהיה, היא כנראה לא ממש מודעת לעניין שכל פלאי ברבדוס שלה בחוץ, או שלא ממש אכפת לה. לנו בכל מקרה זה לא משנה.

לינדזי לוהן

לינדזי לוהן ניפ סליפ
לינדזי לוהן ניפ סליפ


טוב, בוא נעשה את זה קצר כי אנחנו מכירים את הסיפור הזה מהרבה מאד כתבות קודמות. תכיר: זאת לינדזי, היא לא ממש בעניין של בגדים וכיסויים או טאקט. וכשאתה מחבר את כל המידע הזה עם התקופה הקצרה שבה נחשבה לשחקנית מבטיחה, ולא בילתה את זמנה במכוני גמילה, מתקבל הניפ סליפ המפואר הזה. פעם, לפני תקופת פלייבוי, זה אפילו נחשב לסקופ גדול.

ג'סיקה סימפסון

ג'סיקה סימפסון ניפ סליפ
ג'סיקה סימפסון ניפ סליפ


כשג'סיקה סימפסון מגיעה לכל אירוע שטיח אדום, המצלמות כבר מוכנות מראש. הם יספרו לך שזה בגלל שהיא זמרת מצליחה וכוכבת קולנוע, אבל האמת שהיא בעצמה לא מאמינה לשקרים האלה. הסיבה האמיתית שבגללה כל מי שמחזיק בידיו אמצעי תיעוד ירוץ לקבל את פניה של ג'סיקה, היא כמובן הנטייה שלה לגרום לפרטים חשובים "להחליק". כמו במקרה הזה.

מייגן פוקס

אין תמונה
"מידע חסר ערך"


ולסיום מישהי שדווקא לא זוכים לראות כל יום. מייגן פוקס דווקא יודעת לשמור על עצמה היטב, וגם כשהיא מתפשטת אפשר להיות בטוחים ששום דבר לא יקפוץ החוצה בטעות. אבל גם לקפדניות הגדולות ביותר קורות פאדיחות, ולמייגן זה קרה באירוע שבו הגיעה לפגוש מעריצים בכניסה לסרט חדש. אלו מהם שהקדישו מספיק תשומת לב למתרחש זכו לקבל הצצה שבאמת שמורה לאספנים בלבד. 

>> מי אמר שחייבים על השטיח האדום? הנה עוד כמה ניפ סליפס שכיף להיזכר בהם