הידיעה על סיכום בין פלייבוי ללינדזי לוהן על צילומי עירום מלאים במגזין, הכתה גלים בימים האחרונים. בעוד תמונות של אתרי פפראצי מנציחים את הרגע בו נכנסה לוהן אל האחוזה של הפנר כדי להשיל את בגדיה ולהנציח את גופה, החלטנו להתכונן לרגע הפרסום המרגש עם מעט נוסטלגיה סטייל מגזין השפנפנות. לפני שלינדזי משתחלת למקום גבוה במיוחד ברשימה הזו, הנה עשר המפורסמות שכבר חשפו את הכול לעולם בפלייבוי.

שרליז ת'רון

אין תמונה
מי? אני? לא, אתה מתבלבל עם שרליז אחרת

שנתיים לאחר שפרצה לתודעה העולמית עם הופעה נועזת ב"פרקליטו של השטן", החליטה כוכבת הקולנוע היפהפייה מדרום אפריקה שאין לה שום דבר להסתיר מהעולם. ב-1999 היא זכתה לסכום גדול במיוחד על מנת להנציח את עצמה באופן שרבים מהגברים בעולם ראו רק בפנטזיות. מיותר לציין שהמגזין הספציפי הזה היה אחד המוצלחים של פלייבוי אי פעם. במקרה הזה מדובר גם במצב של רווח לכל הצדדים: מספר שנים לאחר מכן הפכה ת'רון לאחת השחקניות המוערכות בהוליווד, ואנחנו קיבלנו מזכרת שנישא איתנו עוד שנים ארוכות.

פמלה אנדרסון

אין תמונה
תגידו, אפשר אולי להחליף פוזה? אני תקועה פה ככה מ-1995

אי אפשר לומר את המילה "פלייבוי" מבלי להזכיר את פמלה אנדרסון. השחקנית הקנדית כיכבה יותר על השער המגזין של הף יותר מכל אישה אחרת בהיסטוריה. מי שהחלה כשפנפנה אנונימית בתחילת שנות ה-90, חזרה אל המגזין ובגדול כשהפכה לכוכבת גדולה ב"משמר המפרץ" ונתנה מושג חדש למשמעות סיליקון. לאחר מכן חזרה אל הבית החם גם בתקופות קשות יותר כשהקריירה דעכה. כי זה מה שטוב בפלייבוי, אף אחד לא שופט אותך כשאת בלי בגדים.

ג'ני מקארת'י

אין תמונה
או שתיכנס למים או שתצא, אף אחד לא מסתובב לבוש בבית שלי

הסיפור של ג'ני מקארת'י ופלייבוי נשמע כמו קלישאה זולה מסרטים למבוגרים, אבל דווקא כאן הוא אמיתי לחלוטין. בתחילת שנות ה-90 חלמה מקארת'י להתחיל לימודים כאחות באוניברסיטת דרום אילינוי, אבל לא הצליחה לגייס את הכסף לצורך ההרשמה. הפתרון היצירתי שהגיעה אליו היה לשלוח את תמונתה בעירום למערכת המגזין, ומשם הכול היסטוריה: קריירת דוגמנות, הנחייה ב-MTV (בתקופה שבה היה המקום הכי חם על הפלנטה) והופעות בסרטים וסדרות. עכשיו תאר לך שהיא באמת הייתה הולכת להיות אחות בסוף.

כרמן אלקטרה

אין תמונה
איך אני רוצה שהצילום הזה יצליח. תראה, אני משלבת אצבעות ברגליים

עוד אחת מהנשים שכנראה לא היינו מכירים לעולם אילולא המגזין עם לוגו אוזני השפן. כרמן אלקטרה הייתה מעודדת ורקדנית בפארק שעשועים באוהיו, לפני שהוזמנה להצטלם בעירום לגיליון מאי 1996 של פלייבוי. משם הייתה הדרך קצרה לקריירה לצד השפנפנה האולטימטיבית, פמלה אנדרסון, ב"משמר המפרץ". כמו אנדרסון גם אלקטרה התאהבה בעניין הזה של עירום בדפוס וחזרה עליו שוב ושוב. בהמשך היא הופיע בשלל סרטים אירוטיים, טראשיים וכאלה שחבל שנרחיב עליהם את הדיבור. מצד שני היא מככבת בכמה פרויקטים מעניינים למדי כמו: האבקות בעירום וסדרת מדריכי כושר, שיגרמו לך להזיע בלי להתאמץ יותר מדי.

דניס ריצ'רדס

אין תמונה
נו? אני אחכה עוד הרבה זמן שתוריד ממני את החול?

בניגוד ללא מעט כוכבות אחרות ברשימה הזו, הגיעה דניס ריצ'רדס למגזין העירום המפורסם ביותר בעולם דווקא כשהקריירה שלה כבר החלה לדעוך. שש שנים אחרי שסצנת הבריכה שלה ושל נעמי קמפבל ב"משולש פראי" הפכה לקלאסיקה קולנועית ולאחר שזכתה לגלם את "נערת בונד", הגיעה ריצ'רדס ב-2004 למסקנה שרק התפשטות פומבית תוכל להחזיר אותה לקדמת הבמה. אלא שהפעם אפילו גופה העירום של הבלונדינית הלוהטת לא הצליח להשיג לה תפקיד ראוי. מצד שני, עברו כמעט 8 שנים מאז ואנחנו עדיין מדברים על התמונות האלה, אז אולי בכל זאת מדובר בסיפור הצלחה.

קים קרדשיאן

אין תמונה
הידעת? הוילון שנראה כאן הוא פרסי אורגינל

אתם הרי כבר מכירים את הרוטינה: אין חגיגת עירום שבועית בלי נציגות מכובדת למשפחת קרדשיאן. אבל עם כל הכבוד לאחיות ולריאליטי, קים הייתה ונותרה הנועזת מכולן. מעט אחרי שקלטת הסקס הנועזת בכיכובה מצאה את דרכה אל אתרי האינטרנט ברחבי העולם, זכתה כוכבת הריאליטי להצעה נדיבה מראשי פלייבוי בתמורה לחשיפה רשמית של גופה השופע. וכיאה לכוכבת צהובונים אמיתית, קים לא חשבה פעמיים לפני שנענתה בחיוב להצעה. מאז היא משתדלת לשמור את הבגדים על עצמה ולהימנע מחשיפות נוספות, אבל אנחנו בטוחים שעוד יהיו הזדמנויות בעתיד. בינתיים יש לנו עם מה לעבוד.

האלי ברי

אין תמונה
מה הסוד שלי? אני מחבקת אותם אותם חזק חזק והם גדלים

כמעט עשור שלם חלף מאז השתתפה האלי ברי בסרט משמעותי, וגם עבור זוכת אוסקר מדובר בתקופה לא פשוטה בכלל. אמנם ברי לא הייתה זקוקה לפלייבוי כדי לחשוף בפנינו הכול, היא עשתה זאת כבר ב"מונסטר בול" באחת מסצנות הסקס היותר גרפיות שנראו על מסך הקולנוע אי פעם. אבל עם מסורת לא מתווכחים, וברגע שבו החליטה הכוכבת המעוטרת שהיא רוצה לחזור למרכז העניינים, הפתרון היה ברור: טלפון קטן להף, הסעה לאחוזה ובסיומה צ'ק שמן ושער שכולו שוקולד.

דרו ברימור

אין תמונה
באתי לתקן לך את הסתימה

הרבה לפני כוכבות הריאליטי והטראש היו כוכבות ילדות שעלו לגדולה. דרו ברימור הייתה ילדה כוכבת שכזו, שהפכה בתחילת הניינטיז לילדה רעה מהסוג שאנחנו הכי אוהבים. במהלך התקופה הזו היא הופיעה בסרטים חתרניים, ניהלה רומנים מתוקשרים וגם הגיעה ב-1995 לעמוד השער של פלייבוי. כמה שבועות מאוחר יותר היא הגיעה להתארח באולפן תכנית הלילה של דייויד לטרמן, שם עלתה על שולחנו של המגיש וחשפה את החזה שלה בפניו כשגבה למצלמה, כמתנת יום הולדת. אבל על הסיפור הזה נרחיב בפעם אחרת.

טרה ריד

אין תמונה
מישהו ראה את האוזניים שלי במקרה? אני מחפשת אותם בכל מקום

כמו הרבה מאד דברים בקריירה של טרה ריד, אפילו הצילומים לפלייבוי שנויים במחלוקת. לכאורה עבור שחקנית הקולנוע שכבר למעלה מעשור לא הצליחה לעשות שום דבר שראוי לספר עליו, צילומים למגזין של הפנר היו אמורים להיות חגיגה תקשורתית שתחזיר אותה לתודעה. אבל דווקא כאן החליטה אותה ריד שנתפסה פעם אחר פעם שיכורה ונטולת בגדים תחתונים לשמור על פרופיל נמוך. כך נותרנו עם מצב של תמונות נועזות, אבל מעט מאד אנשים שנחשפו אליהם. אנחנו צריכים לשלוח את טרה דחוף לשיעורים אצל קים קרדשיאן.

ברוק ברק

אין תמונה
מאז משמר המפרץ לא היה לי כל כך חם

כבר היו לנו ברשימה הזו שתי כוכבות של "משמר המפרץ" ולא יכולנו לסיים בלי עוד אחת. לא רק בגלל שברוק ברק הייתה ונותרה לוהטת גם בגיל 40, אלא מפני שהגיע הזמן שמישהו ייקח את חליפת המצילה האדומה וישים אותה במוזיאון. רק ככה אפשר יהיה להעריך באמת את כל אותן הנשים שלבשו אותה לאורך השנים והפכו לפנטזיות הכי גדולות שלנו.

>> שפנפנות פלייבוי בטוויטר: אתה חייב לראות את זה