בחודשים האחרונים גילו נשים לוהטות רבות את המתכון לפרסום מהיר. במקום לכתת רגליים באודישנים, לרדוף אחרי סוכנים ולחכות שנים ארוכות עד הפריצה, אפשר פשוט לפתוח חשבון טוויטר, להתפשט ולתת לוויראליות לעשות את שלה. גם שרלין צ'ופרה, הדוגמנית והזמרת ההודית, החליטה שהגיע הזמן להיכנס בסערה לעולם הרשתות החברתיות. זה התחיל רגוע יחסית עם תמונות ביקיני בודדות, אבל הגיע אתמול לשיא חדש.

שרלין צ'ופרה (צילום: טוויטר)
שיט, שוב פעם שכחתי את המגבת | צילום: טוויטר

צ'ופרה, שהתחילה את הקריירה בעיקר ככוכבת סרטי בוליווד וכזמרת מצליחה קצת פחות, הפכה לכוכבת גדולה במדינה השמרנית אחרי שהשתתפה בעונה השלישית של האח הגדול הודו לפני כשנתיים. מאז יצאה מהבית נראה היה שהקריירה שלה נמצאת בסוג של מבוי סתום. זה היה הרגע שבו החליטה להסיר את תדמית הילדה הטובה, וללכת עד הסוף.

שרלין צ'ופרה (צילום: טוויטר)
אני אחכה עוד הרבה שתבוא לסבן לי את הגב? | צילום: טוויטר

בתחילת השבוע פירסמה צ'ופרה לראשונה בחשבון הטוויטר שלה תמונת עירום סקסית במיוחד, שזכתה לתגובות רבות. מנהלי טוויטר אהבו את התמונה הרבה פחות והסירו אותה מן האתר. יומיים לאחר מכן החליטה צ'ופרה להחזיר מלחמה, ומתנת חג האהבה פרסמה לא פחות משלוש תמונות עירום נוספות. עכשיו הודו כולה כמרקחה, העוקבים שמחים וכולנו זכינו להכיר את שרלין מקרוב. עכשיו אנחנו מחכים לראות מה איזו מתנה היא מתכננת לנו בפורים.

שרלין צ'ופרה (צילום: טוויטר)
אם תהיה בשקט, ותקשיב לקיר, תגלה שאני בעצם לא לובשת כלום | צילום: טוויטר
>> הלן פלנאגן עדיין לא התפשטה, אבל עם מחשופים כאלה, כמה כבר נשאר לה?

הנה עוד כמה דברים שלא ידעת על שרלין: היא אוהבת קארי, שונאת תחתונים ועשתה לייק לפייסבוק של ערוץ הגברים. אתה באמת מתכוון להשאיר אותה לבד שם?