אין תמונה
מה לא עושים היום כדי למצוא חן בעיני האזרח הפשוט. הפוסטר שגרם לסערה באי הספרדי

סול סנצ'ז מתמודדת בבחירות באי הספרדי מנורקה, מטעם מפלגה חדשה בשם PDC. במסגרת קמפיין הבחירות שלה, סנצ'ז פרסמה שני פוסטרים שערורייתיים של עצמה ברחבי האי; באחד היא מציגה לראווה את שדיה, כאשר ידי גבר אוחזות בהם מאחור, בצירוף הכיתוב: "סול סנצ'ז. שתי סיבות טובות". בפוסטר השני היא מוצגת בתחתונים וחזייה, קשורה, על הברכיים, בתנוחה שמזכירה יותר מהכול את עולם הסאדו-מאזו.

המועמדים שמתחרים בסנצ'ז מיהרו לגנות את המהלך והגישו תלונה לארגון למען מעמד האישה, בטענה שהפוסטרים סקסיסטים ומשפילים נשים. הארגון, בתגובה, דרשה מסנצ'ז להסיר את התמונות החושפניות.

אין תמונה
"אני הכי פמיניסטית שיש". סול סנצ'ז

סנצ'ז, להגנתה, אמרה שהיא התומכת הכי גדולה של מעמד האישה. "אין מישהי יותר פמיניסטית ממני", אמרה לכלי התקשורת המקומיים. "כל אדם רשאי לבטא את עצמו כרצונו, ואני משתמשת בחזה שלי ובגופי כפי שאני רוצה. אם כל מה שהם יכולים לעשות זה להסתכל, זאת הבעיה שלהם".

הבחירות המקומיות ייערכו ב-22 למאי. אנחנו לא יודעים מה יהיה גורלה של סנצ'ז, אבל לנו זה נראה שהיא פשוט בחרה בדרך הכי קלה לכותרות ובינינו, אם דבר כזה היה קורה אצלנו לא נראה לנו שהיינו מתנגדים. בכל זאת, שתי סיבות טובות.

>> הכוכבת של "רוקדים עם כוכבים" התפשטה לפלייבוי