יום חורף בהיר שמיים בתל אביב. אתה מגיע לאוניברסיטה, נכנס לספרייה ומתחבר לאתר האוניברסיטה כדי להתעדכן בסילבוס. אבל אבוי: במקום העדכונים הרגילים באתר, אתה רואה את נעמה, הילה ורומי, שלוש הסטודנטיות שיושבות לידך בשיעור תולדות האומנות, פרושות על גבי האתר בפוזות מגרות כשהן לבושות בתחתונים וחזייה בלבד!

אהבת את הפנטזיה? יופי, כי תשמח לדעת שלא רחוק היום בו היא תתגשם. אחרי הכול אנחנו נוהגים ליישר קו עם שאר המדינות הנאורות בעולם, ותראה מה קורה בבריטניה: באתר של אוניברסיטת קיימברידג' נפתח מדור חדש בשם Tab Totty - מדור שבא לחקות באופן כלשהו את המדור המפורסם הרבה יותר של עיתון הסאן, Page 3. לא מכיר את פייג' 3? לך תכיר. כשתחזור שעות ארוכות מאוחר יותר, תבין עד כמה ברוכה היוזמה של אתר האינטרנט של קיימברידג' - סטודנטיות בתחתונים, שמצטלמות מרצונן החופשי להנאת כל מתבונן.

אין תמונה
מהאתר של אונ' קיימברידג' נמסר: "העלינו את התמונות כדי ליצור דיון". אז יאללה חבר'ה, תתחילו לדון

אנשי האוניברסיטה, אגב, לא אהבו את היוזמה הזאת בכלל, כך לפי הטלגרף, ודרשו להעיף את התמונות המביכות לטענתן מיד. "אנחנו מסוגלים לדברים יותר טובים מזה באוניברסיטה," הם התלוננו. עורכי האתר והסטודנטיות המצולמות, לעומת זאת, דווקא חושבים שמדובר בחופש הביטוי ואין פה שום דבר סקסיסטי. היידי, הבחורה המצולמת פה למעלה, הרחיבה ואמרה כי "יש לי שכל ויש לי ציצים - וזה שילוב שהאוניברסיטה מתאמצת להכחיש". היידה היידי. אנחנו בעדך.

ועוד מילה לאגודות הסטודנטים פה בארץ: לתשומת לבכם.


>> זה מזכיר לנו: הנה עוד כמה דברים שכדאי להספיק כל עוד אתה סטודנט