אין תמונה
אלאדין, ממזר בר מזל שכמוך. קים קרדישאן כנסיכה יסמין

עוד קצת יותר משבוע חגיגות פורים מתחילות באופן רשמי, אבל מכיוון שמדובר בחג הסקסי ביותר מבין חגי ישראל, החלטנו להתחיל את החגיגות אצלנו כבר עכשיו. לעזרתנו התגייסו מיטב סלבס חו"ל שמכירות היטב את קונספט התחפושת הסקסית: הן עושות את זה מדי שנה בליל כל הקדושים, שהוא המקבילה האמריקנית לפורים שלנו. אז הנה הן, מקים ועד פריס, ממריה ועד כריסטינה, הכוכבות האמריקניות במיטב התחפושות הסקסיות שלהן בעשור האחרון.

קים קרדשיאן - הנסיכה יסמין

קים קרדשיאן, באחת התחפושות הזכורות של השנים האחרונות הביאה לדמותה של יסמין מ"אלאדין" כמה תכונות שמעולם לא היו לה בגרסה של דיסני. אם בחברה אי פעם יחליטו לעשות חידוש לקלאסיקה של הג'יני הכחול, נראה לנו שכדאי להם ללהק את קרדשיאן, זה בטוח ימשיך קהל שבדיסני לא רגילים אליו.

ובכלל קים קרדשיאן הייתה כבר פיראטית סקסית, וונדר-וומן סקסית, נמרה סקסית וכל זה רק במסיבות ליל כל הקדושים של 2010, ואנחנו אומרים, קימי, את שורפת את עצמך, בקצב הזה עוד 5 שנים יישארו לך רק תחפושות של צפרית סקסית או עובדת ראשות שדות התעופה והנמלים סקסית.

מריה קארי – בתולת ים

mariah-carey-סלביות בתחפושות סקסיות (צילום: David Westing, GettyImages IL)
אנחנו מוכנים לסלוח שרואים לה את הרגליים. מריה קארי כבתולת ים. | צילום: David Westing, GettyImages IL

השנה היא 2003 ומריה מציגה את הגזרה הכי טובה שאי פעם הייתה לה, במסיבת האלווין בלונדון. יש אנשים שירימו גבה כשישמעו את השם "מריה קארי" ו"סקסית" באותו משפט, אבל כשאנחנו רואים את הזמרת השופעת בחזיית צדפות אנחנו לא יכולים שלא לרצות לקחת אותה לאיזה סיבוב תיירות בחוף דוגית.

ניקול (קוקו) אוסטין – אחות

אין תמונה
מוכשרת ואינטיליגנטית. קוקו אוסטין כאחות

אם גם אתם שואלים את עצמכם בכל פעם שאתם רואים את קוקו "למה בדיוק היא מפורסמת?", אז הנה למה. וזו רק דוגמה קטנה. מה שלא יהיה, תחפושת האחות של ניקול (קוקו) אוסטין מציגה טוב מאוד את שתי הסיבות בגללן הדוגמנית/ שחקנית/ רקדנית הגיעה לתהילה. אנחנו כמובן מדברים על כישרון ואינטליגנציה.

כרמן אלקטרה - פיראטית. כנראה

אין תמונה
עם רטיה על העין זה היה יכול להיות מושלם. בעצם לא. כרמן אלקטרה כפיראטית

לא משנה כמה שנים יעברו וכמה חלטורות ושכבות של שכחה יונחו על כתפיה של כרמן אלקטרה, היא תישאר סקסית גם בגיל 80. לפעמים זה מרגיש כאילו היא מאופסנת לה בביודעם במשך רוב ימות השנה ויוצאת רק כדי להוכיח לעולם שהיא נשארה סקסית.

אנחנו לא לגמרי בטוחים למה היא התחפשה - פיראטית, כנראה - אבל נראה לנו שמה שעבר לאלקטרה בראש הלך בערך ככה "המממ... גרביוני רשת, תחתונים שחורות, ביריות, מגפי עור ומחשוף ענק... אף אחד לא באמת ישאל מה זה..."

פריס הילטון – אסירה

אין תמונה
אפשר ביקור התייחדות? פריס הילטון כאסירה

מבקרות אופנה ציניות אולי יגידו שפריס היטלון נכנסת מדי שנה לרשימת המתלבשות הגרועות, אך אנחנו מוכרחים להגיד שבגזרת המתחפשות היא ברשימה הטובה, לפחות מבחינתנו.

היא עשתה לנו את זה כאינדיאנית סקסית, מלחית סקסית וגם כחיילת סקסית, אבל במקום הראשון נמצאת כמובן תחפושת האסירה הסקסית עם קריצה לשופט מייקל סאוור ששלח אותה אל מאחורי סורג ובריח.

כריסטינה אגילה – אחות

אין תמונה
אפשר ביקור התייחדות? פריס הילטון כאסירה

כריסטינה אגילרה היא אחת המתחפשות המוכשרות של הוליווד, ומדי שנה היא מארגנת לעצמה תלבושת מקורית וסקסית למסיבת ליל כל הקודשים ומשום מה מתעקשת לצרף לתחפושת גם איזה ג'ורדן ברטמן אחד. הפעם, אנחנו לא בטוחים איך כריסטינה אגילה אמורה לרפא אותנו עם תחפושת האחות שהיא לבשה ל'הארד רוק הוטל' ב-2005, אבל כשאנחנו רואים אותה ככה, אנחנו בעיקר מתחילים להרגיש לא טוב. זאת, אומרת, טוב מאוד. זאת אומרת - טוב, הבנתם למה אנחנו מתכוונים.

פמלה אנדרסון – ג'יני

אין תמונה
טוב, תסכימו איתנו שזה לא ממש משנה למה היא תתחפש. פמלה אנדרסון

והנה פמלה אנדרסון באיזה אירוע פנטומימה בהשתתפותה מחופשת לג'יני במנורה. אם הייתם בטוחים שג'ינים הם גדולים כחולים ומעופפים אז קבלו עדכון, אם תשפשפו את המנורה אתם תקבלו את פמלה אנדרסון בבגד גוף אדום ושפתיים על הראש. לא שיש לכם על מה להתלונן, בשביל ג'ינית כזאת היינו לגמרי מוותרים על המשאלות. דרך אגב כבר אמרנו שלדיסני כדאי לשקול הפקה מחודשת של "אלאדין"?

>> לספיישל הקודם: הציץ שהציץ - פדיחות הספורט הגדולות