Valerie Dominguez1 (צילום: Francois Durand, GettyImages IL)
חייבים להודות: לעולם הערבי יש כמה יציאות טובות. ולרי דומינגז הסורית-לבנונית, לדוגמה | צילום: Francois Durand, GettyImages IL

פעם בכמה זמן אנחנו מרגישים צורך להפגין נוכחות, להראות שגם לנו אכפת מהמצב המדיני-בטחוני ושאנחנו לא עומדים מהצד. בפעם שעברה הושטנו יד לשלום לטורקיה וביקשנו להפסיק עם השטויות ולהתרכז במה שחשוב באמת: הנשים הטורקיות הסקסיות בעולם. הפעם, אנחנו מנסים לדלג מעל משוכה גבוהה יותר: הסכסוך הערבי-ישראלי. לכבוד העניין, אנחנו רוצים להפנות את זרקור תשומת הלב שלך לכמה מהנשים הערביות הסקסיות ביותר עלי אדמות. אנחנו מבטיחים שאחרי שתסיים לעיין בתמונות ולצפות בסרטונים גם אתה תרצה להפיל את כל הגדרות ולחבק את אחינו הערבים עד קץ כל הזמנים. טוב, אם לא את האחים אז לפחות את האחיות.

ג'נה דוואן

Jenna Dewan (צילום: Michael Buckner, GettyImages IL)
היא רק חצי לבנונית, אבל החצי הזה לגמרי מספיק לנו. ג'נה דוואן | צילום: Michael Buckner, GettyImages IL

האמת, ג'נה היא לא לגמרי ערבייה. אבל היא חצי לבנונית, ומכיוון שהיא נראית כמו שהיא נראית, הרגשנו שזה יהיה עוול לה ולך אם היא לא תיכנס לכתבה הזאת. בכל אופן, ג'נה דוואן בת ה-29 היא רקדנית, שחקנית דוגמנית וכוסית. אתה אולי זוכר אותה מהסרט "סטפ אפ", או מהסרט ההוא שהורדת למחשב, אמריקן וירג'ין.

קארימה אדבייב

Karima Adebibe (צילום: Sean Gallup, GettyImages IL)
חצי מרוקאית שמגלמת את לארה קרופט? ברינג איט און! קרימה אדבייב | צילום: Sean Gallup, GettyImages IL

שוב אנחנו מרמים קצת. קארימה אדבייב היא חצי מרוקאית. אבל בחייאת, תסתכל עליה, בנאדם. באמת היית רוצה שנשמיט אותה מהרשימה המפוארת הזאת? אדבייב בת ה-25 נצרבה בלב תודעת הגברים והגיקים ברחבי העולם כשב-2006 היא נבחרה להיות הדוגמנית השביעית עליה מבוססת דמותה של לארה קרופט בטומב ריידר. לצורך התפקיד קארימה היתה צריכה להיכנס לדמות, מה שאומר שהיום היא יכולה להפיל אותך בסמטה חשוכה בלי הרבה מאמץ. לא שהיית מתנגד, כמובן.

נדין נג'ים

Nadine Njeim1 (צילום: Handout, GettyImages IL)
אין לנו את הביוגרפיה שלה, אבל אנחנו יודעים להסתפק במועט. נדין נג'ים | צילום: Handout, GettyImages IL

תכיר את מיס לבנון לשנת 2007. היא בת 22, ומעבר לכך אנחנו באמת לא יודעים עליה יותר מדי - חוץ ממה שאפשר להבין ממראה עיניים. ואפשר.

ולרי דומינגז

Valerie Dominguez (צילום: Scott Gries, GettyImages IL)
רק על התמונה הזאת היא קבלה מקום של כבוד פה. ולרי דומינגז | צילום: Scott Gries, GettyImages IL

והנה מיס קולומביה לשנת 2005 - אבל אל תתן לתואר לבלבל אותך: דומינגז בת ה-29 מגיעה ממוצא סורי-לבנוני, מה שלגמרי מכשיר אותה להיכנס לרשימה הזאת. היום היא בעיקר מככבת בטלוויזיה הקולומביאנית והיא גם בת דודה של שאקירה אם זה מעניין אותך. לא מעניין? צפה בווידיאו ושתוק.

ימילה דיאז

Yamila Diaz-Rahi (צילום: Charley Gallay, GettyImages IL)
אחת המסקנות העולות מהכתבה: חצי לבנונית זה שם נרדף למאוד מאוד סקסית. ימילה דיאז | צילום: Charley Gallay, GettyImages IL

כן כן, גם ימילה היא רק חצי לבנונית. מה תעשה, תתבע אותנו? אבל תראה כמה יתרונות אחרים יש לימילה בת ה-34. ראית? עכשיו אתה יכול להבין איך היא הגיעה לדגמן לוויקטוריה'ס סיקרט ולספורטס אילוסטרייטד. והנה וידיאו בונוס להשלמת ההשכלה שלך בנושא:

ראניה אל-עבדאללה

Rania Al Abdullah (צילום: Daniele Venturelli, GettyImages IL)
אצילות, יופי, סקס אפיל מלכותי. המלכה ראניה אל-עבדאללה | צילום: Daniele Venturelli, GettyImages IL

אי אפשר לסיים את הרשימה הזאת בלי לדבר על מלכת ירדן. ראניה, בת 39, אם לארבעה, באה ממוצא פלסטיני ונמצאת כבר 11 שנים בתפקיד המלכה. המלכה הסקסית והיפה להדהים, יש לציין - בכל הכבוד הראוי למעמד. וראניה לא סתם יפה; היא משכילה, היא פילנתרופית מטבעה והיא עוסקת בלא מעט נושאים חברתיים בזמנה הפנוי, כפי שאפשר לקרוא באתר הרשמי שלה. בקיצור, מלכה לעניין. וגם סקסית.

>> עוד בסדרה: הנשים הטורקיות הכי סקסיות