כאן בערוץ הגברים אנו אמונים על מעקב אחרי כמה סוגיות חשובות שתמיד מעניינות אותנו. ציצים מאוד גדולים, למשל. כשהערוץ הוקם, ידענו שזאת הזדמנות מצוינת לדבר על ציצים מאוד גדולים – הדבר השני שמעניין את רוב הגברים, מיד אחרי ציצים גדולים (אבל לא מאוד).

נורמה סטיץ היא מחזיקת שיא גינס לשנת 1999 כבעלת הציצים הטבעיים הגדולים ביותר (מידה 72 ZZZ). למעשה שמה האמיתי של נורמה הוא אני טרנר, אבל היא החליפה אותו ובצדק – שים לב מה קורה כשאתה אומר מהר את השם שלה באנגלית: Norma Stitz. קלטת את הקטע? Enormous Tits. מהלך גאוני של האמריקאית השחורה בת ה-30.

והנה לפני פחות משבוע הציצים הגדולים האלה נכנסו כדי להתארח בתכנית אירוח איטלקית. האיטלקים סערו ורגשו, אפילו שכחו לרגע את הדון ג'ואן שעומד בראש הממשלה שלהם, ומיהרו להכריז על נורמה כ"מלכת הציצים של העולם".

אין תמונה

נורמה, מצידה, חייכה ושיתפה פעולה. היא הרי כבר כוכבת – יש לה אתר משלה והאינטרנט מלאה בסרטי פורנו בכיכובה – אבל מה אכפת לה לקבל עוד תואר. נורמה גם היתה מבסוטה מהאיטלקים: "הגברים האיטלקים בוהים בי כל הזמן אבל הם גם מדברים איתי," היא הסבירה למנחת התכנית, "מה שאי אפשר להגיד על הגברים האמריקאיים – שרק בוהים בי ולא מדברים איתי בכלל".

נורמה גם סיפרה על החיים בצל הציצים הענקיים. "עברתי אימונים כדי ללמוד איך ללכת איתם ואיך לרדת מדרגות," היא סיפרה לקהל המרוגש, והוסיפה שבכלל לא קל לה לצאת עם גברים. כששאלו אותה אם היא הולכת טופלס להנאתה, השיבה בביישנות שהיא עושה זאת רק בחוף בהוואי.

אז מה אנחנו למדים מכל הסיפור הזה? ובכן:
א. אתם אוהבים ציצים גדולים.
ב. בכל העולם אוהבים ציצים גדולים.
ג. מעניין מה היה קורה אם נורמה היתה באה להתארח אצל ליאור שליין לדוגמה?
ד. או היתה נכנסת למונית הכסף של עידו רוזנבלום?
ה. אם נחזור רגע לסעיף א', הנה ההוכחה שלו:

כל המחשבות והתמונות האלה עודדו אותנו לבצע ניסוי. בניסוי אנחנו עוקבים אחרי נשים כמו נורמה סטיץ ומספרים לכם על מסעותיהן ברחבי העולם. נורמה השתתפה בתכנית אירוח באיטליה? אנחנו פה כדי לדווח. היא חוזרת להשתזף בחוף בהוואי? תהיו בטוחים שאתם תהיו הראשונים לשמוע. עכשיו אנחנו הולכים לספור טוקבקים. ככל שיהיו יותר טוקבקים, כך תוצאות הניסוי יהיו יותר מוצלחות ואנחנו נסיק את המסקנות שלנו בעצמנו.

לסיום, הנה נורמה בתכנית האיטלקית:

מה עוד קורה היום ב-makoגברים?

בבריטניה לא נותנים לחיילים בעיראק לראות בחורות עירומות; בלואיזיאנה שחקנית פורנו רצה לסנאט; יוסי בובליל מספר מה הוא יכול לעשות לאירופאיות; ודיון סוער על חזיות