כמה כסף חשפנית מרוויחה
בחישוב מהיר היינו אומרים שיש פה בערך, אממ..3,345 דולר

תמונה שווה אלף מילים: חשפנית פרסמה תמונה של הכסף אותו היא הרוויחה בערב אחד - 3,345 דולר -  וענתה לכל האנשים קטני האמונה ששואלים אותה למה היא לא מחליפה מקצוע

אל תדאגו, הכסף הולך כולו למען מטרה נעלה - בפוסט שפירסמה הבחורה הנאה בפורומים של reddit כתבה שהכסף משמש לה כדי לממן את לימודיה כמהנדסת, באחד ממוסדות הלימוד הטכניים היוקרתיים בארה"ב. היא  מודה שהסכום בתמונה הוא תוצאה של משמרת כפולה וערב מוצלח במיוחד, אך גם ביום ממוצע היא מרוויחה בין 500 ל- 1,500 דולר, שהם סכומים מכובדים לכל הדעות.

המהנדסת הנאה טוענת שאחד מהיתרונות בלהיות חשפנית הוא העובדה שהיא יכולה לעשות הפסקה של שלושה חודשים ולחזור למועדון מבלי שישאלו אותה שאלות - כל עוד היא לא עלתה במשקל. אצלנו במשרד לעומת זאת, פחות מקובל להעדר לחודשים, לא משנה כמה חטובים נהיה. ואנחנו לא.

כמה כסף חשפנית מרוויחה
מהנדסת ביום, חשפנית בלילה - בת הזוג המושלמת

לגולשים השמרנים שדאגו מתגובת משפחתה היא ענתה בפשטות שאבא שלה יודע ומפרגן, "כל עוד אני לא מבקשת ממנו כסף, מתעסקת בזנות או עושה סמים". גם לקנאים שדאגו לשידוך ראוי במקום כה מפוקפק היא הודיעה שקיבלה בעבר הצעות חתונה מגברים אמידים מאוד, ושבימים אלו היא אפילו יוצאת עם במאי טלוויזיה מפורסם.

אנחנו מנסים בכל הכח לא לחשב את המשכורת השנתית שלנו ולהשוות לכסף שעושה החשפנית החמודה, וחוצמזה, תפסיקו להסתכל עלינו ככה. כל מקצוע מכבד את בעליו. 

>> ג'סיקה ג'יין הורידה פריטי לבוש תמורת כסף - בטוויטר