קצת קשה להאמין, אבל המגזין שהפך את הצפייה בנשים עירומות לקלאסה, הציב סטנדרטים גבוהים למדי למועמדות שלו. מצד אחד נחשפו בו לאורך השנים מאות דוגמניות ושחקניות אלמוניות למדי, מצד שני כמה שמות גדולים קיבלו מעורכיו תשובה שלילית ונאלצו להוריד את בגדיהן במקומות אחרים. די פדיחה, לכי תסבירי עכשיו למישהו שמגזין גברים מעדיף אותך לבושה.

ברידג'ט מרקווארדט

ברידג'ט מרקווארדט (צילום: anythinghollywood.com)
ברידג'ט מרקווארדט (מימין). עכשיו אתם מבינים למה לא קיבלו אותה? | צילום: anythinghollywood.com

הנה ההוכחה שהשפן לפעמים הולך לבוש...או משהו כזה. ברידג'ט מרקווארד הייתה לא פחות ממשתתפת בתכנית הריאליטי שהפיק ערוץ הטלוויזיה של פלייבוי. תכנית שבה תועד חייה לצד שתי כוכבות שמילאו את חיינו באושר ועירום (קנדרה ווילקינסון והולי מדיסון). אלא שבאופן שבאמת קשה לנו להסביר, הצליחה מרקווארד להיכשל בלא פחות מחמישה צילומי ניסיון למגזין. איך נכשלים במשימה בה כל מה שצריך הוא לשכוח את הבגדים בבית? אין לנו שמץ. אבל מרקווארד קיבלה פרס ניחומים, והוזמנה להמשיך ולהתגורר בבית. אה לא, רגע, זה בעצם פרס הניחומים של הף.

בריטני ספירס

בריטני ספירס טופלס (צילום: musiceffect.com)
אופס, עשיתי זאת שוב. חייבת לרשום לעצמי על היד: להתלבש בבוקר | צילום: musiceffect.com

ניתן כמה שניות כדי שהתדהמה תחלוף...זהו? נרגעתם? יופי. כבר בתחילה חשוב לציין שבריטני לא נדחתה במובן של הנשים האחרות ברשימה הזו. העובדה שאחת הזמרות הלוהטות בעולם מוכנה להיפרד מבגדיה לטובת המגזין, הייתה אחת הפנטזיות הגדולות ביותר של כל העוסקים בתחום הצילום בעירום. אז למה לא זכינו לראות את הפאר הזה? גורם בפלייבוי טוען כי הסיבה נעוצה בשריטה העמוקה של הגברת ספירס. "היינו ואנחנו עדיין מעוניינים מאד בצילום של בריטני. זה גם יקרה, ברגע שתמצא דרך לטפל בעצמה". רק אנחנו חושבים שמטורפות עירומות זה עוד יותר לוהט?

טאטו

טאטו בעירום (צילום: funtasticus.com)
אל תדאגי מותק, נמצא מישהו שירשה לנו להתפשט | צילום: funtasticus.com

קשה להאמין שמישהו מכם לא זוכר את צמד סנסציות הפופ הלוהטות והאוהבות מרוסיה, שהעניקו משמעות חדשה למונח צפייה בקליפים במיוט. כשהגיעו השתיים לגיל החוקי, והבינו שעכשיו זה באמת בסדר להתגלגל זו על זו עם חולצות רטובות בוידאו קליפים לוהטים, הן הביעו התעניינות גדולה לככב במגזין. אלא שבאופן מפתיע גם עורכי המגזין האמריקאי וגם זה הגרמני החליטו לדחות את ההצעה מחוסר עניין. אנחנו ממש מקווים שהם לא עובדים שם יותר.

קורטני סטודן

קורטני סטודן (צילום: egotastic)
כבר שנתיים שאני מרגישה מלוכלכת | צילום: egotastic

כבר שנתיים ברציפות שאנחנו מנסים להתעלם, בלי הרבה הצלחה, מסיפורה של קורטני סטודן. הכלה בת ה-16, שהצליחה לגרום למושג לוליטה להתחבא מתחת למיטה, הפכה לסיפור האהוב על צהובונים ברחבי העולם בזכות הגשמת כל מיתוס "ווייט טראש" אפשרי. החל מהקול המאנפף, הנישואים לגבר שיכול היה להיות סבא שלה, והנטייה לחשוף בפני העולם בכל הזדמנות את פלאי הפלסטיקה שהושקעו בה, בעיקר באזור החזה. ביום בו שהגיעה לגיל 18 מיהרה סטודן לצייץ בטוויטר: "כן לפלייבוי, לא לפורנו". בזמן שאנחנו נושמים לרווחה, הסתבר שגם הף לא ממש משתגע על הרעיון. מקור בפלייבוי טען כי הטינאייג'רית "משופצת מדי עבור מישהי בגיל 18". סטודן עצמה מכחישה את הסיפור וטוענת שבקרוב נראה אותה על השער של מגזין השפן. תחליטו אתם אם מדובר בחדשות טובות.

אודרינה פרטרידג'

אודרינה פרטרידג' (צילום: wealthywheels.com)
לא יכולה, הף לא מאשר לי להראות לכם | צילום: wealthywheels.com

אמריקה אוהבת פליטות ריאליטי, והן אוהבות מאד להראות לאמריקה אהבה. אודרינה פרטרידג' נחשפה לעולם לראשונה ככוכבת "The Hills" של ערוץ MTV, ממנו שדרגה את עצמה לסוג של סלב לענייני מחשוף. בכלל, כל התחום של העירום לא חדש לפרטרידג', שהצטרפה לטרנד המבורך של מפורסמות ש"צייצו בטעות" תמונת טופלס של עצמן. הייתם חושבים שהאירוע הזה לבדו היה אמור להעניק לה כרטיסים לאחוזת פלייבוי, אבל שם חשבו אחרת. פרטרידג' הזמינה צלם פרטי שיתעד אותה ללא בגדים על חשבונה, ושלחה את התמונות למערכת. עד לרגע זה לא התקבלה תגובה. זה המקום להציע שיתנו לנו לעיין בחומרים, אולי נוכל לעזור שם במשהו.

קלי אוסבורן

הבת למשפחה הכי שרוטה באמריקה, הביעה אי שם ב-2006 רצון לחשוף את עצמה בפני קוראים נאמנים ברחבי העולם, ולהצטלם לעמוד השער של פלייבוי. עם זאת היה לה תנאי אחד לעניין הזה: ריטוש של החזה בפוטושופ. יו הפנר, בחור איש עם טאקט בדרך כלל, מיהר להגיב וירה: "אני לא ממש רואה את זה קורה. אני לא חושב שיש פוטושופ שיכול לשפר את הדבר הזה". ואתם חשבתם שהבוס שלכם אכזרי, אה?

מונטנה פישבורן

מונטנה פישבורן (צילום: indyhiphop.com)
אבא, תראה מה למדתי מיעל אבקסיס | צילום: indyhiphop.com

לאבות יש בדרך כלל חלומות גדולים עבור הבנות שלהם. גם ללורנס פישבורן היו בוודאי תקוות לא מבוטלות באשר לעתידה של מונטנה שלו. מה לעשות שהיא לא ממש התחשבה בכל אלה ובחרה לפרנס את עצמה על ידי הצטרפות לתעשיית הפורנו. כבר באוגוסט 2010 עשתה את הבכורה שלה בתחום כשפרסמה סרט סקס, אותו צילמה בחדר מלון עם כוכב סרטי מבוגרים אחר. אחרי שהסרט הפך להצלחה גדולה, חתמה מונטנה בחברת "Vivid" והצטלמה לסרט נוסף. בתור מי שגם כך רגילה לחשוף את עצמה, חשבה מונטנה שזה יהיה ממש נחמד ליחסי הציבור להצטלם לפלייבוי, אבל הם לא ממש התרשמו מתוצאות צילומי המבחן. נו מילא, מי שירצה למצוא את מונטנה חשופה לא באמת יצטרך לחפש יותר מדי.

>> ילדות רעות מבית טוב: כוכבות דיסני שאיבדו את הבושה