קלטות סקס וחומרים מחתרתיים מחדרי שינה של סלבס הם המתנה הכי טובה שאנחנו יכולים לקבל. מצד שני, בגלל שמדובר במוצר די נדיר, החלטנו שנסתפק גם במה שנראה כמו הדבר האמיתי, אבל בעצם נוצר במודעות מוחלטת לעשות קצת צחוק מהתופעה. מהשרברב הכי בר מזל בעולם משחקי הוידאו ועד הסבתות המצחיקות שצופות בקים קרדשיאן. שש קלטות לוהטות עם טוויסט.

אווה לונגוריה

אי שם ב-2004, כשטעינה של וידאו הייתה לוקחת לכם יותר זמן מצלם אותו מחדש, נכנסו אווה לונגוריה – אז דוגמנית ושחקנית מתחילה אלמונית למדי, ופרי הילטון מ-"Funny Or Die", למיטה כדי לצלם לילה של פורענות במצלמה הביתית. זה קרה כמה שעות לפני אודישן לסדרה אלמונית בשם "עקרות בית נואשות", ופרי הבטיח שידאג לשמור אותה במקום בטוח (תא הכפפות של האוטו). טוב שיש על מי לסמוך.

     

אווה מנדז

לפעמים כל מה שצריך בחיים זה קצת יוזמה ויצירתיות. ככה מארק צוקרברג נהיה מיליארדר. גם אווה מנדז רצתה לעשות את המכה ויצאה למחקר שוק קצר כשנתקלה בצמד המילים "סקס טייפ", שנראה משום מה נורא פופולארי. ומה עושה יזמית עם מוטיבציית שיא כשהזדמנות כזו נקרית בפניה? קופצת למיטה, מדליקה את המצלמה ומציגה בפניכם את "הסקס טייפ של אווה מנדז", המוצר שכל בית צריך.

     

שרליז ת'רון

תראו, לא נכחיש: ראינו כבר הרבה קלטות סקס בחיינו. חלקן היו יצירתיות יותר, חלקן פחות, חלקן הפכו לקלאסיקות ואחרות סתם תסכלו אותנו באוסף של קטעים דהויים.  אבל מה שקורה בקטע הזה שבו שרליז ת'רון מחליטה להראות את הגרסה לקלטות לוהטות – הוא משהו שכמוהו באמת לא ראינו מעולם. היינו מנסים להסביר לכם אם רק היה לנו אומץ לראות את זה שוב, אבל אין שום סיכוי שזה יקרה.

     

הסבתות רואות פורנו

אוקי, אז הבנתם את הקטע: פורנו של סלבס זה לוהט, פארודיות על פורנו של סלבס זה צחוקים, אבל מה קורה כשפארודיה על קלטות סקס של מפורסמים פוגשת את הדבר האמיתי? זה בדיוק מה שקורה בקטע הבא, שמפגיש שלוש מהנשים המבוגרות המצחיקות ביותר שפגשנו בחיינו, לשיחה קורעת במיוחד על בנות משפחת קרדשיאן, "ציוד" של שחורים וצפייה משותפת בקלטת הסקס שצילמה יחד עם כריס ריי ג'יי. יותר מצחיק מזה, תתקשו למצוא.

מריו עושה פורנו

כבר שלושים שנה שהשרברב האיטלקי הכי מפורסם בעולם קופץ לתוך מרזבים, תוקע את הראש בקוביות, אוסף פטריות ונחלם בעציצים טורפים – הכל כדי להגיע סוף סוף לקבל קצת הכרת תודה מהנסיכה. החבר'ה ב-"College Humor"',  החליטו לתת לו כמה דקות של אושר ולספק לו סוף סוף את הבונוס שלו חיכה כל השנים. כל כך גאוני ששווה לראות פעמיים רק כדי לתפוס את כל הבדיחות הקטנות לגיקים שמסתתרות בתוך הקטע המעולה הזה.

בר רפאלי

האמת? ראינו את הקטע הזה של בר לפחות עשר פעמים השבוע, ואנחנו אפילו לא קרובים לרגע שבו יימאס לנו. ככה זה עם כל דבר שקשור בנציגה החשובה באמת שלנו בעולם, היא באמת יודעת לספק את הסחורה. אז כמה הייתם מוכנים לשלם בשביל ההזדמנות לראות את ברבור הולכת עד הסוף? השאירו את תרומתכם כאן, כל שקל עוזר.

     

>> רוצים את הדבר האמיתי? קבלו קלטות אמיתיות של סלבס