עירומה באיביי
אני מרגישה ממש עירומה בלי השמלה הזאת
מדהים הסיפור של האינטרנט הזה. כל יום לומדים משהו חדש. קחו כדוגמא רק מה שלמדנו בשנים האחרונות: לא לשמור בטלפון את תמונות העירום שצילמת באמבטיה, לא לצייץ תמונות עירום של עצמך "בטעות" ולא "לשכוח" שנכנסת בלי מגבת לאמבטיה בבית האח הגדול. הקטע האחרון לא קשור לנקודה שרצינו להעביר, הוא פשוט לא יוצא לנו מהראש, לכו תבינו. אבל חזרה לנושא. אתמול קיבלנו שיעור חדש נוסף מהרשת: להתלבש לפני שמפרסמים תמונה באיביי.

כן, זה אולי נשמע לכם טריוויאלי, אבל עבור בלונדינית תמימה אחת זה היה שיעור לחיים. האלמונית, שמזוהה כרגע רק בשם החשבון שלה באתר הקניות "Stugart*t-2", פירסמה מודעה בה היא מציעה למכירה פומבית את השמלה הצהובה שלה, בתוספת צילום של המוצר כשהוא תלוי על ארון הבגדים. עד כאן הכל נראה די סביר, אלא שהמוכרת לא לקחה בחשבון את המראה בצד שמאל. כך גילינו שהמוכרת נכנסה גם היא לפריים, כשהיא עירומה לחלוטין, למעט חזייה שחורה.

עירומה באיביי
הפריט הבא שאמכור: אפודה שחורה של נייקי
מחפשי המציאות באיביי עלו מהר מאד על האוצר הגלום הזה והחלו להפיץ אותו בטוויטר תחת ההאשטג  ebayyellowskaterdress# (שמלה צהובה של איביי), ובזכותו הפכה התמונה ויראלית תוך שעות ספורות. מנהלי האתר הנבוכים מיהרו לסיים את המכירה מוקדם מהצפוי כשהבינו את גודל הפדיחה, אבל הבלונדינית, שמתגוררת באוקספורדשייר, לא התרגשה והחזירה אותה לאוויר, כשהיא לבושה בטרנינג ושום דבר מתחתיו, עם הכותרת: "שמלה צהובה סיבוב שני!! כפי שנראתה לעיני אלפים, מעולם לא נלבשה בעירום, זקוקה לבית טוב".

באופן לא ממש מפתיע המכירה הדי שולית הזו הפכה ללהיט של ממש. בעוד שהמחיר ההתחלתי של המכירה עמד על 15.99 יורו בלבד, סכום המכירה הסופי הגיע ללמעלה מ-153 אלף יורו (למרות שמדובר בבדיחה של אחד הגולשים). מי אמר שאי אפשר להיות מקורי ביחסי ציבור?

>> עוד דברים שקורים באינטרנט: חשבונות אינסטגרם לוהטים