אם תשאל את הנשים בחייך באיזו מדינה נמצאים הגברים הכי שווים בעולם, מרבית הסיכויים שהתשובה שתתקבל היא איטליה. הגברים של ארץ המגף נחשבו מאז ומעולם לנחשקים ביותר ברחבי העולם. אבל מה לגבי הנשים? האם לאיטלקיות יש משהו להתבייש בו לעומת הגברים? יצאנו לבדוק את הסוגיה החשובה הזו וחזרנו עם שמונה נשים שהוכיחו לנו סופית את התשובה.

אליזבטה קנאליס

אין תמונה

אנחנו אוהבים את ג'ורג' קלוני בזכות הרבה דברים שעשה בקריירה הקולנועית שלו. אבל מגיע לו קרדיט לא פחות גדול על העובדה שבזכותו זכינו אנחנו והעולם כולו להכיר את אליזבטה קנאליס. עד אז הייתה היפהפייה הברונטית מססארי ידועה למעטים גם בארץ מולדתה, לאחר שכיכבה בתפקידים מינוריים בכמה סרטים איטלקיים. אבל ב-2009 הגיע ג'ורג' ואיתו השדרוג לעמדת מגישה בכירה בטלוויזיה האיטלקית,  ובעקבותיו השתתפות ב"רוקדים עם כוכבים" האמריקנית.

כמו הרבה מאד זיווגים של מפורסמים בעבר, גם זה של קנאליס וקלוני עלה לבסוף על שרטון. אבל בסופו של דבר כולם יצאו מורווחים: ג'ורג' זכה לראות את המיטב שיש לאיטליה להציע, אליזבטה הפכה לסלב בינלאומית וסיפקה לכולנו תמונות פפראצי איכותיות, ואתה זכית לראות את התמונה הזאת שלה בכתבה הזו.

קרלה ברוני

אין תמונה

באמת חשבת שאשת הנשיא הכי לוהטת בעולם היא צרפתייה? אז טעית. קרלה ברוני, האישה שהופכת כל דבר שעושה סרקוזי לאטרקטיבי, נולדה בטורינו, שם גדלה עד גיל 8 בטרם החליטו הוריה לעקור לצרפת. בתור בת לנגנית פסנתר מפורסמת ומלחין מוזיקלי מפורסמים במיוחד, ניתן היה לחשוב שברוני תעביר את חייה בצל הפרסום של הוריה, אבל עד מהרה התברר שהנערה הסקסית תהפוך להיות הכוכבת האמיתית של המשפחה.

עשר שנים של צילומים הפכו אותה לאחת הדוגמניות המצליחות והמרוויחות ביותר בעולם, בשיאה נמכרה תמונת עירום שלה תמורת 100 אלף דולרים. אחר כך הגיעה גם קריירת זמרה, רומן ונישואין מהירים עם נשיא צרפת ואפילו תפקיד בסרטו החדש של וודי אלן. את כל זה, אגב, היא הספיקה לעשות עד גיל 43. 

מוניקה בלוצ'י

אין תמונה

האישה שנכנסה לתוך הוואקום העצום שהותירה אחריה סופיה לורן, והוכיחה שלתשוקה האיטלקית אין בהם תחליף. עוד הרבה לפני שהפכה לאחת הנשים הכי נועזות בתעשיית הקולנוע האמריקאית, כבר הייתה בלוצ'י כוכבת באיטליה, שם כיכבה בה במספר רב של סרטים ובסצנות נועזות. את חלקן תוכל לראות בסרטים כמו "לירות כדי להרוג" ו"אחוות הזאבים". את כל היתר (ככה לפחות שמענו) תוכל למצוא במקום מופלא שנקרא גוגל.

פדריקה רידולפי

אין תמונה

שחקן הקולנוע ג'יאני רידולפי עשה קריירה ארוכה ומוצלחת בתעשיית הבידור האיטלקית, אבל את הפרסום הגדול באמת לשם המשפחה הביאה דווקא היורשת שהביא לעולם, פדריקה. רידולפי הפכה לכוכבת מוכרת בכל בית באיטליה כשהחלה להגיש את תוכנית הבידור המרכזית שמעבירה מערכוני בידור, שירים ועדכונים ישירים ממגרשי הכדורגל של המדינה. איך היא קיבלה את המינוי? יכול להיות שלתמונות החושפניות שהיא נוהגת להצטלם אליהם יש קשר לעניין.

אילרי בלאסי

אין תמונה

עוד אחת מכוכבות הטלוויזיה של איטליה, שאוהבת נשים יפות בבגדים חושפניים יותר מכל דבר אחר. בלאסי גדלה בטלוויזיה עוד מגיל 3, אז כיכבה בפרסומות וגדלה להפוך למגישה פופולארית ופרזנטורית  של חברת סלולארית. אבל נדמה שיותר מכל היא מוכרת לכל אוהד כדורגל בעולם בשל היותה אשתו של כוכב נבחרת איטליה, פרנצ'סקו טוטי. סוג של זוגיות שמועילה לכל המינים: טוטי, אליל הבנות ואילארי, שמביאה נחת לגברים.

ג'ורג'יה פלמאס

אין תמונה

כשיפהפייה בה 18 מתחילה את קריירת הדוגמנות שלה עם תואר סגנית מיס עולם, אפשר להניח בבטחה שהיא נועדה לגדולות. ומה היה התפקיד שהוצע לפלמאס בעקבות ההישג המכובד הזה? ניחשת נכון: מגישה בטלוויזיה. מאז היא מחלקת את זמנה בין הפריים טיים של ברלוסקוני לדוגמנות לנז'רי לוהטת במיוחד בכל מקום אפשרי. בסוד נגלה לך שבלא מעט מקרים היא הולכת דווקא על העירום הטבעי. כי אם את כבר נחשבת לאחת הנשים היפות בעולם, למה לא לפרגן לעולם?

מרטינה קולומבארי

אין תמונה

חשבת שההישג של ג'ורג'יה פלאמס מרשים? אז מרטינה קולומבארי מתעלה עליו. בגיל 16 זכתה הבלונדינית הלוהטת הזאת בתואר "מיס איטליה". מה היא עושה בחיים מאז נשאיר לך לנחש, נרמוז רק שזה קשור למסך הגדול שיושב באמצע הסלון שלך. אבל במקרה של מרטינה דווקא הקריירה הטלוויזיונית נמצאת בצד והדוגמנות נמצאת במרכז. בגיל 35 היא אמנם אחת מוותיקות הרשימה המכובדת הזאת, אבל לא נופלת מאף אחת מהן בנועזות ובסקסיות המתפרצת.

מליסה סאטה

אין תמונה

על אף שנולדה במסצ'וסטס, ארצות הברית, מליסה סאטה שייכת ללא ספק לרשימה הזאת ובגדול. לא מאמין? בוא נעבור על מה שלמדנו במקרים הקודמים: דוגמנית עירום? צ'ק, מנחה בטלוויזיה האיטלקית? צ'ק, יוצאת עם כדורגלן בכיר? צ'ק. סאטה אפילו הצטלמה בעירום כשלגופה צבעי הנבחרת הלאומית לקראת המונדיאל האחרון, אז מי אנחנו שנשלול ממנה את זכותה הבסיסית להתחרות כאן עם יתר האיטלקיות הלוהטות? תתפלא, גם באיטליה מכירים את האימרה: "כל המרבה הרי זה משובח".

>> איטלקיות זה טוב אבל נשאר לך טעם של עוד? נסה את הסרביות