ערפדים וסקס זה כמו מרי-קייט ואשלי, הם תמיד באים ביחד. אולי אלו חיי הנצח ואולי האלימות הפרואידיאנית, אך ערפדים ריתקו וחירמנו את המין האנושי הרבה לפני שרוברט פטינסון ידע מה זה ניבים, וסיפורים על שתייניות דם סקסיות קיימים כבר מימי מהמיתולוגיה היוונית. הרנסנס המדמם של הערפדים בשנים האחרונות הציג לנו סיבה מעולה להביא לכם רשימה של עשר הערפדיות הלוהטות בשנים האחרונות ובכלל.

מקום 10: דרוסילה

גיל: 160
מוכרת לי מאיזה מקום:
"באפי ציידת הערפדים".
מתחת לניבים:
ג'ולייט לנדאו.

אין תמונה
מצליחה להיות סקסית בתכנית לא מאוד סקסית. דרוסילה

אם בת השכן מעולם לא עניינה אתכם ותמיד העדפתם את הנשים שלכם רעות וקצת מטורללות, דורסילה היא הערפדית בשבילכם. דרוסילה התחילה את דרכה דווקא כנערה קתולית אדוקה ותמימה עם כישרון לראיית העתיד - מה שהדליק את אנגלוס, הגלגול הקודם והמרושע של אנג'ל, שכמו כל גבר מאוהב החליט שהדרך אל ליבה עוברת דרך רציחת משפחתה, התעלסות עם ערפדית לנגד עינייה על במת הכנסייה, והפיכתה לערפדית. חיזוריו של אנגלוס הפילו את דורסילה מרגליה, ישר על ראשה, ומאז היא עוסקת בעיקר במלמול חזיונות ונסיונות להשמיד את העולם.
אין ספק שקשה להיות סקסית כשאת ערפדית ב"באפי", אך דורסילה עושה את העבודה בכבוד.

מקום: 9: ויקטוריה

גיל: 180
מוכרת לי מאיזה מקום: "דמדומים"
מתחת לניבים: רייצ'ל לפבר בשני הסרטים הראשונים וברייס דאלאס-הווארד בשלישי.

אין תמונה
ערפדית ג'ינג'ית? ברינג איט און


לא קשה להיות ערפדית סקסית כשהתחרות היחידה שלך הם בני משפחת קולין. משעממים, אנמיים וצמחונים כל כך שאם לא רוברט פטינסון היינו עוד עלולים לחשוב ש"דמדומים" עוסק בסיפור אהבה בלתי אפשרי בין בחורה לצנון.
ויקטוריה מוכיחה שאין דבר סקסי יותר מאישה נוקמת. לאחר הריגתו של אהובה ג'יימס בידי משפחת קולין, יוצאת ויקטוריה למסע נקמה עקוב מדם במהלכו היא מקימה צבא ערפדים קטן משלה, ולמרבה ההפתעה לא מצליחה להפריד אין הנאהבים המשעממים אדוארד ובלה.
עם הרעמה הבלונדינית-ג'ינג'ית שלה נותנת ויקטוריה תירוץ ל"דמדומים" להקרא 'סרט ערפדים' אמיתי.

מקום 8: שם: ריין, או "הסוכנת בלדריין"

גיל: 18
מוכרת לי מאיזה מקום: משחק המחשב “BloodRayne
מתחת לניבים: מתכנתי משחקים, לקולה של לאורה ביילי.

אין תמונה
עוד סיבה להתמכר למשחקי מחשב. הסוכנת בלדריין


נכון, ריין היא דמות מחשב, אבל זה לא כאילו אתם פוגשים את באפי מדי שבוע ברחוב, והיא רק חצי ערפדית. ריין עובדת למחייתה בארגון ביון סודי, טובחת בנאצים ובזמנה הפנוי מחפשת את אביה ומדגמנת לפלייבוי, ולא סתם מדגמנת לפלייבוי - הסוכנת הסקסית הייתה דמות משחקי המחשב הראשונה שהופיעה בפלייבוי.
לריין הסקסית קיימת גם גרסה קולנועית המשוחקת על ידי כריסטינה לוקן, אך אם אתם לא רוצים שבנוסף לדם, ריין תשתה לכם גם את תאי המוח, עדיף שתוותרו על הסרט.

מקום 7: כרמל

גיל: 200 ומשהו.
מוכרת לי מאיזה מקום: "חצויה".
מתחת לניבים: אנה זאקין בעונה הראשונה, אגם רודברג בעונה השניה.

carmel-hatzuya
ערפדית ישראלית, ועוד אחת שווה כל-כך. אנה זאיקין כ"כרמל"


את הסקס אפיל של ניקי אפשר היה לראות גם מבעד לרסן האימתני ומדי בית הספר. אבל מהרגע שרוחה של כרמל, ערפדית סקסית והאכזרית, השתלתה על גופה, הפכה ניקי לפצצת מין מתקתקת ונשכנית.
בתור הערפדית העברייה הראשונה אנה זאקין עושה עבודה שלא נופלת מאחיותיה מהנכר. המבט המפתה, הצחוק המרושע והגישה המתוחכמת הופכים את כרמל לגאווה לאומית מוצצת דם.

מקום 6: ורונה, אלירה ומרישקה

גיל: לא ידוע.
מוכרת לי מאיזה מקום: "ואן הלסינג".
מתחת לניבים: סילביב קולוקה, אלנה אניה וג'וזי מרן.

אין תמונה
מצצו לו את הדם. הכלות של דרקולה


את המקום השישי נושכות להן יחדיו שלוש כלותיו הרצחניות של דרקולה: ורונה, אלירה ומרישקה. האגדה על כלותיו של דרקולה התחילה הרבה לפני הסרט משנת 2004, בספרו של ברם סטוקר, בו, כבר בסוף המאה ה-19 נרמז כי שתיים מהן הן בעצם גם בנותיו של הרוזן. בסרט לשלישייה הלוהטת יש משום מה מבטא רוסי כבד, שזה קצת מוזר, בהתחשב בעובדה שדרקולה הוא בכלל רומני, אבל איך אפשר להיות קטנוניים כשיש לפנינו שלישייה סקסית שכזו.
בין אם הן לובשות את גופן הנשי או הופכות למפלצות מעופפות מגודלות שדיים, אל דבר אחד אי אפשר להתווכח: הלוואי והיינו הרוזן דרקולה לפחות ללילה אחד.

מקום 5: לורנה קרסיקי

גיל: 175 על פי ההערכות.
מוכרת לי מאיזה מקום: "דם אמיתי".
מתחת לניבים: מריאנה קלבנו.

Lorena--true-blood
היא אולי נראית תמימה, אבל חכו שתיכנס למיטה עם ערפד אחר. לורנה


יש משהו סקסי באישה נואשת, כזו שמוכנה לרצוח בשביל להשיג את הגבר שהיא רוצה, ולורנה מוכנה לעשות הרבה יותר מאשר לרצוח כדי להחזיר לזרועותיה את ביל, ערפד יציר ידיה. לורנה היא אכזרית, צמאת דם ואובססיבית יותר מכל ערפד שתכירו. אורגיות, עינויים ומרחצי דמים זה בדיוק הקטע שלה וסצנות הסקס שלה הן הדבר הכי לוהט וסוטה שתראו על המסך האמריקני.

מקום 4: אווה

גיל: צעירה מדי.
מוכרת לי מאיזה מקום: "ציידי הערפדיות הלסביות".
מתחת לניבים: ורה פילטובה.

אין תמונה
הטוב משני העולמות. אווה, הערפדית הלסבית


מה יכול להיות יותר טוב מערפדית כוסית? ערפדית כוסית ולסבית כמובן. אווה היא מנהיגת אחווה של ערפדיות להטביו"ת בפרבפר בריטי בשם קרייגוויץ', בו כל נערה המגיעה לגיל 18 הופכת לחובבת נשים מוצצת דם. לא יודעים על מה אנחנו מדברים? תראו את הסרט, תשכילו קצת.

מקום 3: סלין

גיל: 600
מוכרת לי מאיזה מקום: "מלחמת האופל".
מתחת לניבים: קייט בקינסייל.

Underworld-Evolution seline
ערפדית שגם יודעת לבעוט כמו שצריך. סלין


סלין היא האקביבלנט הערפדי למילה גובוביץ', מ"האויב שבפנים". עם שני אקדחים שלופים ותחמושת אינסופית, היא מכסחת אנשי-זאב ממש כמו שמילה מחסלת חבורות של זומבים חסרי מוח. היא אולי קצת תרחנית ומעייפת כשהיא מתעקשת לחקור, לחפור ולהעיר מתים רק כדי "להציל את בני עמה", אבל נסלח לה בעיקר בגלל שהיא רצה, קופצת ומתגלגלת כמו כוכבת פעולה אמיתית - ובגלל שחליפות העור הנצחיות שלה עושות פלאים עם הגוף המושלם שלה.

מקום 2: סנטניקו פנדמוניום

גיל: לא מעניין אף אחד.
מוכרת לי מאיזה מקום: "מצאת החמה עד צאת הנשמה".
מתחת לניבים: סלמה הייק.

אין תמונה
לא רואים את זה עליה, אבל היא אחת הערפדיות הקטלניות יותר בסביבה. סלמה הייק


"אדונית הבעתה, תמצית הרשע, מבשרת הרעות הזדונית ביותר שרקדה אי פעם על פני הארץ", כך מתוארת החשפנית סנטוניקו פנדומוניום לפני שהיא עולה לבמה עם ביקיני קטנטן ונחש פיתון במועדון הציץ המסתובב. מיד אחר כך הופכת סנטניקו למפלצת מבעיתה ונשכנית רק כדי שג'ורג' קלוני יוכל לשפד אותה עם רגל של כיסא, אבל ארבע דקות וחמש שניות ההופעה שלה בסרט הותירו רושם חם, מדמם וסקסי הרבה יותר מכמה דמויות ראשיות בסרטים אחרים. בלתי נשכחת.

מקום 1: שם: המלכה סופי-אן

גיל: 1,100
מוכרת לי מאיזה מקום: "דם אמיתי".
מתחת לניבים: אוון רייצ'ל ווד.

אין תמונה
אחרי 1,000 שנים, לא פלא שהיא שמה בכיס הקטן את כל האחרות. המלכה סופי-אן


אם כבר ערפדית אז שתהיה מלכה, ואם מלכה, אז זו חייבת להיות סופי. סופי-אן היא מלכת מחוז לואיזיאנה של ארצות הברית. השנים הרבות על הכוכב פגעו מעט בשפיותה, ומס הכנסה פגע מעט בכלכלתה, אבל אנחנו מוכנים לקבל אותה גם כענייה משוגעת.
עם הרגליים המושלמות האלו והגישה הצינית, לשכב עם סופי זה כמו לעשות אהבה עם הנצח, או עם כוכבת פורנו. אחרי יותר מ-1,000 שנות סקס, מה שהיא יכולה ללמד אותך במיטה נמצא הרבה מעבר לחלומותיך הפרועים ביותר.

>> חוטיני, פסי שיזוף וסלבס בביקיני: 20 דברים של קיץ שנתגעגע אליהם