אנסטסיה אשלי היא גולשת מקצוענית, שכנראה לא הכרתם עד עכשיו, אבל מרגע זה יש לכם סיבה מעולה לשנן את השם. לספורטאית החטובה יש שגרת חימום מעניינת במיוחד, הכוללת טוורקינג- הריקוד שכבש את העולם, ובגדול מבוסס על נענועי תחת נמרצים, והפל אותה לכוכבת רשת לוהטת.

הסרטון שמתעד את אשלי מתחממת לפני תחרות עלה ליוטיוב, הפך לוויראלי בזמן שיא, והפך את כל גברברי האינטרנט לאנשים מאושרים יותר,וגם אתכם מיד אחרי שתצפו בסרטון. מה שבטוח שהגולשת הסקסית, שמתחזקת חשבון אינסטגרם פעיל במיוחד, לא מתנגדת לפרסום (על פניו נראה שהיא לא מודעת למצלמות, אבל, יש לנו את הספקות שלנו).

בכל אופן, משהו בחימום של הספורטאית בת ה-26 כנראה עובד – היא הצליחה לא רע וסיימה שנייה במקצה, ולפי ההאפינגטון פוסט גם לפני התחרות המדוברת הקריירה שלה מתנהלת לא רע, כולל זכייה במקום השלישי בתחרות אחרת שנערכה בקליפורניה בשנת 2012.

ואם משהו נראה לכם מוכר בכל הסיפור, הרשו לנו לרענן לכם את הזיכרון: המתיחות הסקסיות של אשלי מזכירות את החימום של הספורטאית מישל ג'נק, שכבשה את האינטרנט לפני כשנה. אצנית המשוכות האולימפית הציגה לעולם את הגרסה שלה לחימום-ריקוד סקסי, והפכה לכוכבת ברשת. רק הזמן יגיד אם גם אשלי תזכה לפופלריות זהה.

>>> המאהבת של המועמד לראשות העיר ניו יורק מוציאה קלטת סקס