אין תמונה
זה לא הרבה, אבל במקרה של מריה שראפובה, אין לנו בעיה להסתפק במועט

מי רואה יותר ספורט נשים, נשים או גברים? בעבר כבר ניסינו לענות על השאלה הזאת עם כתבת ענפי הספורט הכי סקסיים, ועכשיו, עם כתבת תקריות הספורט המביכות, מסתמן שכולנו יודעים כבר את התשובה: ברור שגברים. זה לא שאנחנו עוקבים אחרי התוצאות, אלו הם פשוט בגדי התחרויות של הנשים בספורט, שהם פלא בפני עצמם, צמודים, קטנים, ובעיקר מהווים קרקע פוריה לשלל תקריות ניפ סליפ נהדרות ומרוממות רוח.

שדיים סוררים ונונ-קונפרמיסטיים רבים ברחו להם מבגדי ים וגופיות טניס וסיפקו רגעי שיא גם למי שלא ממש מתעניין בספורט. אז בהצדעה לבגדי הספורט הנפלאים ולנשים הסקסיות שלובשות אותן, קבלו את רשימת תאונות הביגוד המעניינות ביותר בספורט הנשים - משחייה, דרך החלקה על קרח ועד לטניס.

מריה שראפובה

יש נשים שהניפל סליפ שלהן הולך לפניהן, ותקרית הפטמה השובבה שלהן היא מהווה את שיא החשיפה התקשורתית שלהן ויש נשים, מעטות, כמו מריה שראפובה, שבמשך שנים פיללנו לראות את קצה פטמתן, וכשתפילותנו נענו סוף סוף שמחתנו הייתה רבה שבעתיים.

הניפל סליפ הנוכחי וודאי לא היה זוכה תשומת לב מיוחדת אם לא היה שייך לאחת הנשים השוות של הספורט המקצועי בעולם. בסך הכל מדובר בשוט לא ממש ברור מזווית לא מושלמת, אך כשמדובר במריה שרפובה היינו מוכנים להתפשר על תמונת לווין שלה מנגבת טיפות טחינה מהמחשוף.

ג'ניפר בניטז

אין תמונה
כל ספורט והסיכונים המקצועיים שלו. ג'ניפר בניטז

ג'ניפר בניטז, שייצגה את ספרד באולימפיאדת בייג'ין 2008, נכנסה להיכל תהילה שממש לא שייך ליכולותיה בצלילה, אלא לפטמה שחשפה אחרי קפיצה מרשימה למים. במקרה שלה בכלל לא היה מדובר בהכרח מקצועי או בתאונת עבודה - אחרי שסיימה את הניתור לבריכה תוך כיסוי מלא, סידרה הספרדייה הקטנטנה את בגד הים מבלי לחשוב על המצלמה שנמצאת ממש מעליה. בקלות היינו יכולים לפספס את רגע האושר הקצר הזה, אם לא כמה צופים חרוצים שהעבירו פריים אחרי פריים כדי להביא לכם פטמה רעננה, תגידו תודה.

נורה הופמן

אין תמונה
הקהל היה מרותק. נורה הופמן

ייעודה העיקרי של נורה הופמן בעולם הוא לא להחליק על הקרח או להיות סופר סקסית כשהיא עושה את זה, לא, אלו הם רק תוצרי לוואי של תפקידה האמיתי. הופמן נולדה כדי להפיח בנו תקווה, כי כל מי שאי פעם אמרו לו שהוא נמוך מדי כדי להיות שחקן כדורסל או רזה מדי כדי להיות מתאגרף יכול ללמוד דבר או שניים מהמחליקה ההונגרית, בעיקר שניים.

למרות ששני נכסיה הגדולים הם יתרון ענק בעולם הרגיל, בעולם הספורט גודל כזה יכול רק להזיק, אך נורה לא הקשיבה לאף אחד; היא דחסה את החזה המדובר לתלבושת ההחלקה הסקסית ולקחה מדליית כסף באליפות עולם של 2010. בקלות, יש לומר.

יקטרינה קובלובה

אין תמונה
החלקה על הקרח זה ספורט יפהפה. יקטרינה קובלובה

למרות שאת ענף ההחלקה על הקרח בקושי ניתן להגדיר כ"ספורט", הוא לגמרי מככב בכתבה הזו, פשוט כי הוא מספק לנו את הנשים הכי יפות שאי פעם שהניחו מדליה על צווארן, עם הסיכויים הכי גדולים לתקריות מעניינות.

סביר להניח שלא שמעתם על יקטרינה קובלובה עד היום וכנראה שלא תשמעו עליה שוב, אך אי שם ב-2009 המחליקה הרוסייה זיכתה אותנו ואת העולם להצצה נדירה אל תוך מה שמסתתר מתחת לבגדי ההחלקה שלה. כשהרימה את ידייה במהלך הופעה עם בן הזוג שלה בפינלנד נשלף לו ציץ שובב אל אוויר העולם לתשואות קהל הצופים. בסופו של דבר זכתה המחליקה היפהפייה במקום ה-12 בתחרות, וחשוב לא פחות, בתהילת ניפל סליפ עולמית.

כריסטינה טסוקלה

אין תמונה
העין השלישית צופה מהצד. כריסטינה טסוקלה

לא כל ניפל סליפ הוא חסד עליון ויש חזות נשיים שעדיף להם שיישארו חפונים עמוק בתוך חזייה יציבה וחולצה צנועה, וחשיפת הציץ השמאלי של השחיינת היוונית במהלך האליפות של אולימפיאדת בייג'ין משתייכת עבור רבים לאותה קטגוריית של ציצים שהיינו מוותרים על חשיפתם לעולם הרחב. אך אנחנו בטוחים שכמו שלכל סיר יש מכסה, כך לכל ציץ יש דורש, ואולי אחד מכם יהנה מהתמונה הנ"ל.

מיקי ג'יימס

אין תמונה
שאלה לא פחות חשובה: למה יש לה נעל בבית שחי? מיקי ג'יימס

משום מה נדמה שדווקא ענפי הספורט הפחות מוערכים זוכים לעדנה בתחום הפטמות המשתוללות, אך לנו נראה פשוט כי מדובר בתשומת הלב שלנו - שהרי אנחנו נעדיף לראותה חשיפה אחת של דיוות WWE כוסית מאשר 10 חשיפות של מרימת משקולות מקצועית.

באחד מקרבות ההיאבקות שלה, חשפה לעולם מיקי ג'יימס את אחד מסודות ה-WWE השמורים בעולם, ואנחנו לא מדברים על כך שהם לא באמת הולכים מכות. היינו מזילים דמעה עבור הספורטאית (והזמרת!) המוכשרת על התקרית המביכה, אך משום מה עם שם כמו "מיקי ג'יימס" וגלריית תמונות בהן היא לא טורחת להתלבש מדי, שק דמעותינו קצת יבש לאחרונה.

שיזוקה ארקאווה

אין תמונה
איך הן עוד לא הבינו את זה? זה מה שקורה כשמרימים את היד. שיזוקה ארקאווה

כדי שלא תגידו שאנחנו מתמקדים יותר מדי בתקריות מתחום ההחלקה זוגית על הקרח החלטנו להביא לכם גם תקרית מעולם ההחלקה ביחידים, והאמת שזו תקרית די שווה. קוראים לה שיזוקה ארקאווה, היא מחליקה סינית על הקרח ואלופת העולם לשנת 2004.

מי שאוהב נשים עם שיק אסיאתי וודאי יהנה ממחליקה הסקסית שלא ממש שמה לב שהסינית הקטנה והאישית שלה ברחה החוצה. היא המשיכה לבצע פירואטים על הקרח, מה שהיה די מיותר, כי מהרגע בו הציץ הציץ מבעד לשמלת התחרויות שלה, שיזוקה הייתה יכולה גם לבצע את המקרנה ולקבל על כך ציון 10.

וכן, אנחנו יודעים שמדובר רק בקצה הקרחון. יש עוד תקריות מפורסמות ששכחנו? אתם מוזמנים לטקבק על זה או ליידע אותנו, ואנחנו מבטיחים לשקול ברצינות חלק ב' לנושא החשוב הזה.

>> לספיישל הקודם: החולצות השקופות שלא עמדו באור הפלאשים