טוב נו, לא נריב איתך אם תחליט שיש לנשים המופלאות שמיד תראה עוד כשרונות שהובילו אותן לתהילה. אבל אנחנו טוענים שגם אם יש לך כישרון גדול, אף פעם לא מזיק לקבל שדרוג טבעי שיהפוך לסמל מסחרי. במקרה ששום דבר אחר לא עובד, תמיד אפשר לנענע בו לעיני כל ולתפוס את כל תשומת הלב האפשרית. הנה הם שמונה מהישבנים שהפכו את הנשים שמחוברות אליהם למפורסמות במיוחד.

ביונסה

ביונסה ישבן
ביונסה ישבן | צילום: blog.panorama.it

מאז הגיחה לחיינו לראשונה בסוף שנות ה-90, והחלה "לנענע את הנכסים", ידענו שמצאנו אוצר נדיר בביונסה. המזל הגדול הוא שגם היא מבינה מהיכן מגיעה התהילה, ומפרגנת לנו אותו בכל הזדמנות פומבית אפשרית. חצאיות קצרות, שמלות הדוקות, ושקשוקי עכוז שהיו עושים כאב ראש גם לברי סימון בימיה הגדולים. עד כדי כך הפך המותג הזה לסמל שלפעמים אפילו לא צריך שביונסה תסתובב כדי שנזהה אותה. ככה מזהים כוכבת אמיתית.

קים קרדשיאן

אין תמונה
ב.מ.וו X6 - וולגרית

טוב נו, אם נדייק מה שקים קרדשיאן באמת חייבת לו את הקריירה היא קלטת סקס אחת והרבה מאד רכילות, אבל למה להיות קטנוניים? כוכבת הריאליטי ובתו של פרקליט הצמרת, רוברט קרדשיאן, סללה את דרכה לתהילה לא מעט בזכות ישבן מרשים במיוחד. זה שראינו לה את כל החלקים האחרים מאז, לא אמור לפגוע באיכות של החלק הספציפי הזה. אם למישהו היה עדיין ספק בעניין הזה, הגיעה היוגה המדוברת בחוטיני, וסיפקה תשובות ברורות מאד בנושא.

שאקירה

אין תמונה
ב.מ.וו X6 - וולגרית

מאז הפרסום השבוע של הבלונדינית הלוהטת מקולומביה בחוטיני דקיק על החוף, קשה לנו מאד לתפקד. בניגוד לרבות מהכוכבות האחרות ברשימה הזו, לא זכינו לאורך השנים לראות יותר מדי מגן העדן הלטיני שנמצא בצידה האחורי. לפחות לא בפירוט שרצינו בו בכל אופן. כמו ביונסה, גם שאקירה הפכה את שקשוק המותניים ומה שמתחתיהם לאלמנט מעורר עילפון בהופעותיה, עכשיו אנחנו גם יכולים לסכם בסיפוק שכל הפנטזיות שבנינו לעצמנו בראש היו נכונות.

קוקו

אין תמונה
ב.מ.וו X6 - וולגרית

האישה והקימורים, הפיגורה שהפכה את מבחן הביקיני למאתגר במיוחד, לא הייתה יכולה להישמט מהרשימה שלנו. ניקול אוסטין לא הייתה זקוקה לקלטות נועזות, קליפים ב-MTV או את הכסף הגדול של אבא כדי לקנות לעצמה תהילה. כל שנדרש היה תמונות של קימוריה חסרי התקדים בלנז'רי כדי להפוך לדוגמנית מצליחה, ולאחר מכן גם לכוכבת פלייבוי. אם אתם באמת מחפשים חומרים לאספנים, נסו למצוא קטעים מהסרטים דלי התקציב בהם כיכבה, ולא אנחנו לא מדברים על הז'אנר שאתם חושב עליו.

ג'סיקה אלבה

ג'סיקה אלבה
ג'סיקה אלבה | צילום: mamapop.com

יש כוכבות שצריכות לעבוד קשה מאד בכדי לקנות לעצמן תהילה, ג'סיקה אלבה לא נמצאת ברשימה הזו. כל מה שנדרש כדי להפוך אותה לאחת מהנשים הסקסיות ביותר בעולם, היו כמה תצלומי תקריב של הישבן הפוטוגני שלה בסדרה "מלאך שחור", ומאוחר יותר כחשפנית לוהטת ב"עיר החטאים". אחר כך הגיע גם הסרט "סודות בים הכחול" שהצליח לשבור שיאים בפער שבין איכות גרועה לקלוז אפים מהמעולים שראינו אי פעם על ישבן כלשהו בהיסטוריה.

מריסה מילר

מריסה מילר
מריסה מילר | צילום: mamapop.com

כשאת דוגמנית "ויקטוריה'ס סיקרט", יש הרבה דברים שלהם את חייבת את הקריירה. בראש ובראשונה לאל הטוב שהחליט להפוך אותך לאחד היצורים הסקסיים ביותר בעולם. אבל במקרה של מריסה מילר, אנחנו בכל זאת חייבים לתת דגש לאותו חלק שמעניק לחוטיני את הכבוד המגיע לו. יש סיבה שדווקא מריסה מילר נבחרה לפרסם לנז'רי, זה כמו שמסי יפרסם דריבל. אין הרבה אנשים שיכולים לעשות את זה טוב יותר.

ג'ניפר לופז

ג'ניפר לופז
ג'ניפר לופז | צילום: doodoo.ru

תופעת "ג'יי לו" הייתה קשורה מאז ומתמיד בקשר הדוק לבגאז' שמלווה אותה. בתחרויות אינספור לאורך השנים זכה הישבן של לופז בפרסים רבים יותר מאשר השחקנית שאליו הוא מחובר, וזה מעיד עליו יותר מכל משפט אחר שנאמר כאן. בחודשים האחרונים היא נמצאת בעיצומו של עוד קאמבק מתוקשר, שבמרכזו שיר שמשחזר ריקוד קולומביאני סוער מתחילת שנות ה-90. ואם ריקודים קולומביאניים לא אומרים לכם הרבה, תשאלו את שאקירה.

ריהאנה

ריהאנה
ריהאנה | צילום: rihanna-navy.org

את הטוב שמרנו לסוף כמובן, וזה כמובן בגלל שרוב הישבנים ברשימה הזו עתורי פרסים למכביר. אבל זה של "רי-רי" הוא מהתוספות החדשות שמעניקות לנו תקווה לעתיד. הזמרת הלוהטת מברבדוס רגילה דווקא לתפוס אזורים אחרים במהלך ההופעות שלה, אבל גם במקרה שלה דווקא החלק האחורי הוא שמעניק לה תוספת כוח משמעותית בדרכה להפוך לזמרת הסקסית ביותר בסביבה, או לפחות המבורכת ביותר במקומות הנכונים.

>> השחקניות שחייבות את הקריירה לחזה