הכוכבות הגדולות של תעשיית הבידור רגילות לספק לנו שערוריות עירום סוערות כבר שנים רבות. אך עם התפתחות הטכנולוגיה וכניסתם של טלפונים עם מצלמות חכמות לשוק, הפכו הסלבס למטרה נוחה עבור האקרים ופורצים שמבקשים להניח את ידיהם על תמונותיהן הפרטיות. סקרלט ג'והנסון היא התוספת האחרונה לרשימה המכובדת הזאת של נשים מפורסמות שחשפו לעולם הרבה יותר ממה שביקשו בתחילה.

ריהאנה: נפגעה מהחדירה לפרטיותה

ב-2009 נחשפה לראשונה העובדה שהזמרת המצליחה מברבדוס נפלה קורבן להתעללות פיזית מצדו של בן זוגה, כריס בראון. בעוד העולם כולו מתוודע לראשונה לאגרסיביות שהופנתה כלפיה, חשף הצהובון הבריטי "סאן" תמונות ביתיות שצולמו ממצלמה סלולארית ובהם נראית הכוכבת במצבים שונים של עירום בחדר האמבטיה. פרסום התמונות יצר סערה גדולה סביב שאלת האותנטיות שלהם, בתקופה שבה פריצות לטלפונים של סלבריטאים לא הפכו עדיין לטרנד פופולארי.

מאוחר יותר הסתבר שריהאנה אימצה את מנהג ה"סקסטינג", שליחת תמונות נועזות של עצמה לבראון, בהם היא חושפת בכל פעם איבר עירום אחר בגופה. בתמונות שנתפסו נראים בבירור החזה והישבן כפי שרק בן זוגה היה אמור לראותם. בתחילה נדמה היה שמדובר בנקמה של בראון על הפרידה של ריהאנה ממנו, אך עד מהרה נתגלה כי גם תמונות שלו נחשפו במסגרת הפריצה. מספר חודשים מאוחר יותר הצהירה ריהאנה סופית בראיון כי מדובר בתמונות שצולמו על ידה וכי נפגעה מאד מהחדירה לפרטיותה.

בלייק לייבלי: נציגי הכוכבת הכחישו כל קשר

עם כל הכבוד וההערכה העצומה שאנחנו רוכשים לבר רפאלי, אפילו תמונות הניפ סליפ שלה לא הצליחו לגרום לנו להתרגשות כה רבה כמו חשיפת התמונות הגנובות של היריבה הגדולה, בלייק לייבלי. כוכבת "אחת שיודעת" ואחת הנשים היפות בעולם הוכתה בתדהמה במהלך מאי האחרון כשתמונות נועזות של בלונדינית עם דמיון רב אליה החלו לשטוף את הרשת. כמו במקרה של ריהאנה, גם הפעם צולם התיעוד החושפני בחדר האמבטיה, אלא שהפעם הוא כלל עירום פרונטלי מלא.

נציגיה של הכוכבת מיהרו לצאת לכלי התקשורת ולהכחיש כל קשר בין שחקנית הקולנוע המצליחה לבין התמונות שנחשפו. אך עיון מעמיק בקעקועים הזהים של המצולמת ושל לייבלי וכן העובדה שצולמו באייפון בעל כיסוי שחור זהה לחלוטין, הקשו מאד על הוכחת הטיעונים. עניין נוסף שמעלה חשד בנוגע לאמינותם של נציגי לייבלי היא העובדה שתבעו להסיר את התמונות, על אף שלטענתם כלל לא מדובר בלייבלי.

אבל על דבר אחד מאד קשה להתווכח, זמן קצר לאחר פרסומן של התמונות הללו נחשף כי לייבלי הפכה לבת זוגו של ליאונדרו די קפריו. אנחנו בטוחים שהתמונות המרשימות האלו עזרו לדי קפריו להחליט בצורה טובה יותר לגבי הקשר הבא שלו.

פריס הילטון: "בסך הכול התבדחנו קצת"

כתבת שערוריות עירום בלי פריס הילטון? הרי לא באמת חשבתם שדבר כזה יכול לקרות, נכון? בספטמבר 2005 הצליחה יורשת המיליונים ליצור בפעם המי יודע כמה שערוריית עירום תורנית, לאחר שהאייפון שלה נפרץ על ידי האקר בן 7. מסתבר שהשכלה של כיתה א' מספיקה לפעמים כדי לעשות את החיבור בין מלכת הטראש של הוליווד לבין הסיכוי שמשהו עסיסי ופרובוקטיבי מסתתר במעמקי הטלפון הצמוד שלה.

ההימור הבטוח הסתבר גם הפעם כמדויק, כשתמונות עירום סוערות של הכוכבת התגלו. אלא שהפעם אלה הסתפקה הילטון בחזה החשוף שלה, אלא צירפה למסיבה גם חברה מסתורית שלא חששה לחלוק איתה נשיקה לסבית סוערת. עם פרסום התמונות החלה הרשת לסעור סביב זהות של המאהבת המסתורית, שהתגלתה לבסוף כאגלנטינה זינג, דוגמנית יפהפיה מוונצואלה ומנחת ערוץ ה-MTV של אמריקה הלטינית.

"בסך הכול התבדחנו קצת במהלך צילומים למגזין", טענה הילטון להגנתה, "לא היה כאן שום דבר מיני". אנחנו חייבים לתת לפריס ליהנות מהספק במקרה הזה, אבל מצד שני לא יכולים כמובן למנוע ממך להעניק הסברים מעניינים יותר לתמונות המרגשות האלה.

אשלי גרין: עורך הדין אישר את אותנטיות התמונות

חודשים ספורים לאחר הפריצה לטלפון של ריהאנה, זכינו לחזות בתמונות נוספות של אחת מהכוכבות הגדולות של הדור החדש בהוליווד. אשלי גרין, כוכבת סדרת הסרטים המצליחה "דמדומים". בניגוד לקולגות החשופות האחרות, נראה שבמקרה הזה צולמו התמונות של גרין על ידי מצלמה רגילה שהוצבה במקביל אליה בחדר האמבטיה המועד כל כך לפורענות.

בתמונות נראית גרין עומדת, כאשר באחת מהן היא מכסה את החזה החשוף בידיה ובשניה מציגה אותו בגאווה לעיני כל. הפעם אין כמעט ספק שמדובר בתמונות מקוריות, הודות להודעה מפורשת ששלח עורך דינה של גרין: "התמונות המדוברות, שנראה כי נלקחו ממרשתי, הינן בלתי חוקיות", נכתב בהודעה.

אם התמונות עצמן לא מספיק עסיסיות, אולי השמועות לפיהן צולמו על ידי החבר של גרין במהלך ליל חגיגות סוער לאחר טקס פרסי הנוער של MTV, יוסיפו קצת פלפל לעניין.

ונסה האדג'נס: התנצלה - ואז נחשפה שוב פעם

הסערות במקרים הקודמים שתוארו עד כה נוצרו בעיקר מההפתעה שבפרסום התמונות, אבל במקרה של ונסה האדג'נס נראה שהסערה הייתה על עצם קיומן. האדג'נס, זמרת צעירה וכוכבת ילדים מפורסמת במיוחד בארצות הברית, גרמה לשערורייה ב-2007 כשתמונות שצילמה במצלמה הביתית ואוכסנו על מחשבה, מצאו את דרכן אל הרשת פעמיים. זאת לאחר שנאלצה להתנצל בפני אוהדיה הרבים בפעם הראשונה.

גם הפעם היוותה האמבטיה את זירת הפשע לתמונות בהן נראית הכוכבת הצעירה חשופת חזה אל מול המראה. סוכנה האישי של האדג'נס מסר כי היא מתנצלת בפני אוהדיה וכי מדובר בתמונה פרטית שלא הייתה אמורה למצוא את דרכה אל הציבור. אך חודשים ספורים מאוחר יותר מצאו תמונות נוספות את דרכן אל הרשת והרסו את מעט המוניטין שעוד נותר לכוכבת הצעירה. יש לציין שהפעם נראתה האדג'נס רק בביקיני וחולצות עם מחשופים נדיבים, אך הנזק כבר עשה את שלו.

סקרלט ג'והנסון:

אחרונה בסדר כרונולוגי אבל אולי ראשונה מבחינת העניין היא התוספת הטרייה לרשימת הסלבריטאיות המובכות: סקרלט ג'והנסון. כוכבת הקולנוע, הנחשבת לאחת הנשים הסקסיות ביותר בעולם, נאלצת להיאבק בימים אלו במסע חסר סיכוי כנגד הפצת תמונות חושפניות במיוחד שנלקחו במהלך פריצה לטלפון הנייד שלה.

בתמונות החדשות נראית השחקנית הבלונדינית בחדר השינה שלה כשהיא עירומה לחלוטין. גם הפעם נעשה שימוש באפקט המראה המפורסם המציג לתפארת את ישבנה של ג'והנסון בתמונה הראשונה. בתמונה הנוספת שנחשפה מעניקה ג'והנסון הצצה ראשונה לחזה המפואר, שהקנה לה מעריצים רבים ברחבי העולם. נציגיה של ג'והנסון מיהרו להכחיש את העובדה שמדובר בשחקנית וטענו שמדובר במתחזה. אנחנו משאירים לך את הזכות להחליט למי תרצה להאמין.

במקביל לפרסומים המסעירים של ג'והנסון התפרסמו ידיעות כי גם תמונות גנובות של מילה קוניס, כוכבת "ברבור שחור", נמצאים בידי האקרים וישוחררו בתקופה הקרובה. מה שמבטיח שחגיגת הסקדנלים הגדולה לה זכינו עד כה, היא ככל הנראה רק ההתחלה.

>> קלטות הסקס של הסלבס