ציצים בתלת ממד
"חיפשתי משהו שיקפוץ החוצה ושיהיה כיפי". הספר החדש שחוגג ציצים בתלת ממד, 3DD | צילום: האתר הרשמי

ב-5 לנובמבר הספר 3DD הושק ברוב הוד והדר ב-Bookmarc, החנות החדשה של המעצב הפרובוקטיבי מארק ג'ייקובס. לא קיבלנו נתונים על מכירות הספר מאז ההשקה, אבל יש לנו הרגשה שמדובר במספר מרשים; בכל זאת, הספר עוסק כולו בתמונות של ציצים, הרבה ציצים, ובתלת ממד.

הנרי הרגריבס, דוגמנית ניו-זילנדית ולשעבר וצלמת בהווה, היא זאת שאחראית על הקונספט מעורר הקנאה של הספר. כשנשאלה מאיפה הגיע לה הרעיון, אמרה הרגריבס שהיא תמיד אהבה תלת ממד, ושהיא חיפשה משהו שהיא יכולה לצלם ושכולם יאהבו.

"חיפשתי משהו כיפי שיוכל לקפוץ אליך מבעד לדפים", אמרה הרגריבס. "ואז: ציצים! תמיד אהבתי ציצים ואני יודעת שכל החברים שלי אוהבים ציצים ותמיד התעניינו בהם. אז חשבנו שבנות אמיתיות עם ציצים טבעיים, בפוזות רגועות וכיפיות, יוכלו ליצור צילומים נהדרים וכך נוכל באמת לחגוג את הציצים".

הרגריבס צילמה את הציצים במשך שנה והתוצאה שהתקבלה בסופו של התהליך היא מעוררת השראה. ההקדמה בספר (כרגע אפשר להשיגו רק בארה"ב, אבל הרגריבס מבטיחה שבעתיד יהיו גם משלוחים לחו"ל) מתארת אותו בצורה הטובה ביותר: "יכולנו לזרוק ניתוח אקדמאי על התפקיד החשוב של עירום בהיסטוריה ולהרחיב על המשמעות של תלת ממד. יכולנו להגיד שצילומים נהדרים של חזה טבעי הם חגיגה של נשים אמיתיות במלוא הדרן. יכולנו לדבר על האמת האוניברסלית שלדבר ולהתסכל על ציצים זה כיף גדול. אבל כל זה יסבך משהו פשוט שאפשר להגיד בארבע מילים: ציצים בתלת ממד. תהנו".

אז, תהנו.

>> החברה הדוגמנית של רונאלדו: "GQ הורידו לי את התחתונים בפוטושופ"