בעקבות המגמה הפוריטנית שהולכת ומתגברת בישראל בשבועות האחרונים, החלטנו לעשות מעשה. אתה מבין? יש נשים בעולם שאף אחד לא יגיד להם על איזו מדרכה ללכת, איפה לשבת באוטובוס או האם ללבוש שמלה בבוקר או לא. הן נאמנות לעצמן, לעקרונות שלהן ולעובדה שבמוקדם או במאוחר ממילא יצטרכו להתפשט, ולכן לא טרחו במיוחד להתלבש בחודשים האחרונים. בדיוק בשבילך בחרנו את עשר הנועזות מכולן.

לינדזי לוהן

לינדזי לוהן בפלייבוי (צילום: מתוך פלייבוי)
צילום: מתוך פלייבוי

אפשר לומר הרבה דברים על לינדזי לוהן: הבחורה לא ידעה יום פיכח אחד בחייה, היא הצליחה להיזרק מסרט שבו הייתה אמורה לגלם שחקנית פורנו, ואם תחברו את כל הפז"ם שצברה בבתי כלא תגיעו לרמת החומרים האסורים בדם שלה. אבל בדבר אחר אי אפשר להאשים את לינדזי, בכל הקשור לעירום היא סיפקה לנו אחלה שנה. אם בניפ סליפס מזדמנים, אם בתמונות "אומנותיות" (שזאת הגדרה יפה ל"לשם שינוי הפעם הצטלמתי בעירום כשאני סחית") ואם בסשן הצילומים המדובר כל כך לפלייבוי. עכשיו יהיה לחברות לתא מה לתלות על הקיר.

סקרלט ג'והנסון

אין תמונה
אנה פאקווין בעירום

סקרלט ג'והנסון רצתה בסך הכל לשמח את החבר לשעבר, רייאן ריינולדס, כשצילמה את עצמה בעירום באמבטיה, ושלחה אליו את החומרים הלוהטים. העניין הוא שהתמונות הללו נותרו בטלפון של הכוכבת הסקסית, זה שנפרץ כמה חודשים אחר כך, ושחרר לעולם רגעים של אושר צרוף. ג'והנסון היא לא הראשונה כמובן שמאבדת תמונות פרטיות לטובת הכלל, אבל בניגוד לקודמותיה בסיטואציה הזאת, ממנה לא ממש ראינו הרבה קודם לכן. זה מה שהופך אותן לכל כך מיוחדות.

אוון רייצ'ל ווד

אוון רייצ'ל ווד (צילום: אתר egotastic.com)
אל תראו אותה ככה, בטלוויזיה היא מלכת ערפדים עירומה. אוון רייצ'ל | צילום: אתר egotastic.com

אנחנו מוכנים לסלוח לאוון על העובדה שהיא נתקעה עם של גבר, ולו בשל העובדה שמדובר באחת הכוכבות העולות הסקסיות ביותר שנראו על המסכים בשנים האחרונות. מעריצי "דם אמיתי" נהנו ממנה גם השנה בתפקיד סופי אן לקלרק, מלכת הערפדים הסקסית. גם על המסך הגדול ראינו אותה, כשהשתובבה במיטה עם ריאן גוסלינג ב"משחקי שלטון". אבל הרגע הגדול שלה באמת הגיעה בסדרה הכי מעוררת נחירות בהיסטוריה של הטלוויזיה. בין שמלות ויקטוריאניות לאכילות ראש במבטא בריטי, הפתיעה הבלונדינית המדהימה הזו בסצנת עירום מלא, שהפכה את כולנו למעריצים.

טורי ספלינג

אין תמונה
אנה פאקווין בעירום

כבר הרבה שנים שטורי ספלינג לא ממש עושה הרבה, ולא נראה שהיא עומדת לשנות משהו בעתיד. ככה זה כשיושבים על ירושה של מאות מיליונים, לא ממש צריך לחשוב על איך סוגרים את החודש. אבל יש גם יתרונות לשאנטי התמידי הזה, הוא יוצר שיעמום בריא ותחושת ביטחון עצמי מופרז, שאפשרו לנו הצצה לחזה של כוכבת בברלי הילס לשעבר. נכון, החלק הזה כבר ידע ימים יפים יותר בעבר, אבל מה לעשות? לא תמיד מקבלים את מה שרוצים בזמן.

לאריסה ריקלמה

אין תמונה
רקדנית אמיתית לא צריכה לתת לשום דבר להפריע לה. לאריסה ריקלמה

העובדה שהשם לאריסה ריקלמה לא גורם לאף אחד מאיתנו להרים גבה בפליאה, אומר הכל. בתוך חודש אחד בלבד הפכה הדוגמנית הפרגוואית האלמונית למדי, לאחד מסמלי הסקס החשובים של השנה. זה קרה במהלך טורניר ה"קופה אמריקה", בו השתתפה נבחרתה האהובה. תוך כדי אספקה שוטפת של מחשופי ענק מהיציעים, הבטיחה ריקלמה קבל עם ועולם שתפשוט את מדי האוהדת שלה אם פרגוואי תזכה. בסוף הנבחרת הגיעה לגמר והפסידה, אבל לאריסה התפשטה בכל זאת. מאוחר יותר היא גם התפשטה בריקוד סוער ב"רוקדים עם כוכבים" גרסת ארגנטינה. איזו שנה מופלאה.

אנה פאקווין

אין תמונה
אנה פאקווין בעירום

כל עוד "דם אמיתי" תישאר איתנו, אנה פאקווין כנראה תשתתף בסיכום המיוחד הזה עוד שנים ארוכות. גם השנה סיפקה סוקי, המלצרית בעלת המבטא הדרומי והחיבה לחולצות צמודות, מגוון רחב של סצנות עירום לתפארת. זה התחיל במקלחת פוטוגנית, נמשך בסקס המסורתי עם ביל והחדש עם אריק, והסתיים בפנטזיה נועזת על עצמה עם שניהם. אם היינו יודעים שערפדים משפיעים עליה ככה, היינו מבקשים מזמן ממישהו שיינשך אותנו.

קירסטן דאנסט

אין תמונה
אנה פאקווין בעירום

הרבה שנים נחשבת קירסטן דאנסט לשחקנית חיננית, חמודה ובעלת פוטנציאל. משפטים שבדרך כלל אומרים על שחקניות שעוד לא הראו לנו את האיכויות האמיתיות שלהם. אבל השנה זה קרה לה. אחרי ששיחקה את החברה של ספיידרמן, אחרי שהייתה מעודדת סקסית, נגמר סוף סוף המשחק המקדים ב"מלנכוליה". בסרטו הדכאוני של לארס פון טרייר מוכיחה דאנסט שלא נתנו לה קרדיט אמיתי לאורך השנים, ושהיא ראויה בהחלט למקום של כבוד ברשימת הסקסיות.

רוני מארה

רוני מארה בעירום
רוני מארה בעירום

רק בשנה שעברה היא עוד הייתה אריקה אולברייט, הבחורה המתוקה שגרמה למארק צוקרברג להתחרפן, להפוך לדרעק ולהמציא את פייסבוק (לא בהכרח בסדר הזה). מדהים מה ששנה אחת יכולה לעשות. בשנה הזאת הקדישה עצמה מארה לעיבוד האמריקאי לספר המתח האפל "נערה עם קעקוע דרקון". כל מי שראה את מארה בשנה שעברה לא יזהה אותה שוב עם כמות הפירסינג, הקעקועים ולוק הפאנקיסטית המאפיינים את הדמות הראשית, ליסבת סלנדר. ויש עוד משהו חשוב על ליסבת שכדאי לדעת: היא ממש לא מתרגשת מלחשוף את עצמה..

אמי רוסום

אין תמונה
אנה פאקווין בעירום

זה רק טבעי שכתבה על נשים ללא בושה תכלול כוכבת של סדרה בשם "חסרי בושה". וכיאה לנציגה הבכירה של הסדרה הפרובוקטיבית של רשת "Showtime", סיפקה לנו רוסום סצנות נועזות למכביר: בבריכה, במיטה, במטבח ובעצם כמעט בכל מקום שבו הופיעה. לא מפתיע שהרשת מיהרה לחדש את הסדרה לעונה נוספת, בעקבות ההצלחה הגדולה של רוסום. עם מועדון מעריצים שרק הולך וגדל כל העת, היא מתחילה לאיים ברצינות על אנה פאקווין.

בלייק לייבלי

בלייק לייבלי בעירום (צילום: twitter)
צילום: twitter

אתה יודע מה? אנחנו מאמינים לבלייק. זאת לא היא בתמונות הגנובות והמדוברות כל כך האלה. זה סתם מקרה שהקעקועים של אשת המסתורין הזאת מתאימים במדוייק לאלו של חברתו לשעבר של די קפריו. אנחנו גם מאמינים לה שמישהי ניסתה לעשות קצת פרסום על גבה. אבל מצד שני, אנחנו לא נמנע ממך עוד הזדמנות אחת לשפוט בעצמך. כי גם אם זה רק חיקוי דומה לדבר האמיתי, עדיין התואר מגיע גם לאלמונית הנועזת הזאת.

>> סצנות הסקס הטובות של 2011