אין תמונה
אומנותי, ביזארי, מזעזע או סקסי? והאם זה משנה משהו שזה נעשה למען מטרה טובה?

השערוריה התורנית בז'אנר לוחות השנה שהסעירו את העולם מגיעה מאירלנד, שם עמותה למען כלבים בשם "פאפי לאב" הוציאה לוח שנה ל-2011 המציג שילוב מעניין במיוחד של דוגמניות וכלבים.

לוח השנה מציג 12 דוגמניות בביגוד חושפני שעושות דברים הנעים בגבול האומנותי-ביזארי עם קבוצה של כלבים מאושרים. התמונה המזעזעת (או המוצלחת; תלוי את מי שואלים) ביותר היא של חודש מרץ, בה הדוגמנית הפולנית אגאתה דמביקה (22) מצולמת עם חזה חשוף, כאשר היא מניקה כלב קטן.

מן הראוי לציין שלוח השנה הזה הוצא כדי לגייס כספים למען מחסה לכלבים באירלנד - אבל המטרה הנעלה לא ריגשה את אוהבי בעלי החיים והוטרינרים שכעסו על השימוש הבלתי נאות בכלבים. חנויות לחיות מחמד באירלנד עושות חרם על הפרויקט, תומכים של הפרויקט החליטו להסיר את ידיהם ממנו, אבל כל זה לא גרם ליוצרי הלוח להתנצל.

"למה אנחנו צריכים להתנצל?" נמסר מדוברי הארגון. "לא עשינו שום דבר פסול והיינו עושים את זה שוב פעם במקרה הצורך. אנחנו אוהבים חיות וכך גם אגאתה - שהיא למעשה חברה ב-PETA. לא היה לנו מושג שהציבור האירי יהיה כל כך שיפוטי".

אז מה אתם אומרים, אישה מניקה כלב זה סקסי או לא? במילים אחרות, הייתם תורמים בשביל הכלבים האלה? לפני שאתם עונים בטוקבקים, תחשבו רגע מה היה קורה אם היה מדובר בגיוס כספים למען בעלי חיים מסוג אחר (מוזמנים לזרוק רעיונות). לסיום, עוד שתי תמונות מלוח השנה, קצת פחות שערורייתיות.

פאפי לאב - ינואר (צילום: האתר הרשמי)
כלבים ודוגמניות. זה דווקא עובד לא רע | צילום: האתר הרשמי
פאפי לאב - פברואר (צילום: האתר הרשמי)
אגב, אנחנו היינו תורמים. אבל זה רק אנחנו | צילום: האתר הרשמי
>> בלעדי ל-mako: קארין כהן במסיבת לנז'רי