אם תשאלו אותנו, אין דבר נפלא יותר משידור חי בטלוויזיה. זה מרגש, זה קורה הרגע והכי חשוב: אי אפשר לערוך שם כלום. בזכות הדבר הנפלא הזה נוצרו תקלות סקסיות ומופלאות של מחשופים ושמלות, שיישארו איתנו עוד שנים ארוכות. בחלק מהמקרים חשפו הנשים הסקסיות הבאות את עצמן באופן מודע לחלוטין, במקרים אחרים הן נאלצו לרדוף אחרי מנחים שובבים שהחזיקו בידיהם את כל מה שלבשו רק רגע אחד קודם לכן.

לאריסה ריקלמה רוקדת טופלס

Vidivodo.com :   Etiket:

השנה שעברה הייתה ללא ספק השנה של לאריסה ריקלמה. הדוגמנית מפרגוואי הטריפה את אוהדי הכדורגל ברחבי העולם בקיץ האחרון, לארח שהבטיחה כי תתפשט על הדשא של המגרש, במידה ונבחרתה תזכה בקופה אמריקה. בין לבין שיחררה מבחר תמונות שלה ביציע, לבושה במחשופים נדיבים, שגרמו לאנשים שלא ראו מעולם כדורגל להפוך לאוהדים נלהבים של הנבחרת הדרום אמריקאית. בסוף פרגוואי הגיעה רק לגמר, אבל לאריסה התפשטה בכל זאת וכולם היו מרוצים.

אין תמונה
כן, מי צלצל למכבי האש?

אבל עם כל הכבוד לתמונות העירום של לאריסה, אין שום דבר דומה לאדרנלין של השידור החי. בשנה האחרונה הצטרפה ריקלמה לצוות של התוכנית "רוקדים עם כוכבים", בצעד שהבטיח הרבה אקשן למעריצים ברחבי העולם. ואכן, באחד הריקודים הציגו ריקלמה והרקדן שלצידה את הגרסה שלהם ל"Livin' On a Prayr" של בון ג'ובי, שכללה טופלס, ריקוד על עמודים, ורפרטואר שלם נוסף שחשבנו ששייך רק לבנות ב"מועדון הבורסה".

סינתיה פרננדז הולכת עד הסוף

אין תמונה
תסתכל טוב, אני אומרת לך שהם גדלו

ההופעה של לאריסה ריקלמה הציבה רף ציפיות חדש עבור צופי "רוקדים עם כוכבים" בדרום אמריקה, שכבר לא התכוונו להסתפק בפחות מרוקיסטיות חשופות חזה. אלא ששיאים נועדו כדי שישברו אותם, וזה לקח לא יותר ממספר שבועות. באחת התוכניות המתקדמות של התוכנית הופיעה הדוגמנית סינתיה פרננדז עם בן זוגה על רחבת הריקודים, והוכיחה שכל מה שהאוהדת מספר אחת של פרגוואי יודעת לעשות, היא יודעת טוב יותר.

אין תמונה
למקרה שתהית, אז כן, היא בלי חזיה והוא לובש שמלה. אין צדק בעולם

מה לא היה לנו בריקוד הזה? סטריפטיז הדדי, זחילות על הרצפה וקטע מיטה שאנחנו די בטוחים שהיה ממשיך לסקס סוער, אלמלא המוזיקה הייתה נעצרת. אנחנו אמנם חשבנו שרומא העתיקה נראתה קצת אחרת, אבל כשאירוע היסטורי שכזה מתרחש, מי אנחנו שנתווכח? אבל יש בכל זאת בעיה אחת: אנחנו לא יכולים להראות לך את הסרטון הזה, בגלל הצנזורה וגם בגלל שלא נוכל להמשיך להתרכז אחר כך בעבודה. אז סידרנו לך תמונות, היתר תלוי בסקרנות שלך ובמנוע החיפוש המועדף עליך.

דוגמנית איטלקית חשופה בשידור חי

אין על האיטלקים, הם יודעים לשלב בין ההנאות הגדולות של החיים כדי לייצר הרמוניה. כי מה באמת צריך הגבר מן המניין כשהוא מגיע הביתה בערב? ארוחה טובה, כדורגל טוב ומחשוף נאה. במקום לחלק את השרשרת הזו לתוכניות נפרדות, כפי שעושים במקומות רבים בעולם, החליטו באיטליה לאגד את כולן לספיישל מופלא אחד: תוכנית ספורט סטייל "שירים ושערים", שנערכת באולפן פתוח עם פרשנים ודוגמנית אחת בעלת יתרון בולט על פני האחרות.

אין תמונה
והערב בתוכנית התחקירים שלנו: חשיפה בלעדית

במסגרת התוכנית משמשת מריקה פרוסקיו כמעין עוזרת מנחה בתוכנית. אנחנו די בטוחים שכל קשר בינה לבין כדורגל מקרי בהחלט, אבל את מי זה מעניין? הדוגמנית האנונימית הפכה לכוכבת בטלוויזיה בזכות העובדה שהגיעה לאולפן עם שמלות חשופות לחלוטין. כאלו שאפשרו לצופה ליהנות משני משחקים במקביל: זה שמתחולל על הדשא וגם הקרב המרתק בין החזה העצום של מריקה לבין השמלה חסרת האונים שמנסה לכסות אותם.

כוכבת פורנו עירומה בזמן תוכנית אירוח

אין תמונה
חכה רגע, נתפס לי השריר של החוטיני

נעזוב את איטליה, אהובתנו, ונדרים מעט לכיוון ספרד, שגם בה יודעים להפיק בידור איכותי. הקונספט אולי ישמע לך מוכר: צמד מגישים שמארח דמויות בולטות באולפן עגול, אולם כל קשר בין זה לבין דן שילון מקרי בהחלט. למה מקרי? הנה דוגמא מצוינת. באחת התוכניות של Resisteré, vale, הזמין המנחה, קיקו הרננדז, אורחת מיוחדת במינה אל האולפן: כוכבת סרטי הפורנו החטובה, מריה לפידרה, שהשתתפה באותה תקופה גם ב"אח הגדול" המקומי.

אין תמונה
וואו, ראית מה הולך אצלה שם? אפשר להאיר איתם את דימונה

כיאה למקצועה ולסטנדרטים הגבוהים שאליה הרגילה את מעריציה, הופיעה לפידרה לתוכנית בשמלה קצרצרה שמתחתיה רק חוטיני זעיר. אמנם כאן לא הייתה סכנה של גלישה כמו במקרה האיטלקי, אבל מריה לא לקחה בחשבון את הרננדז השובב. בעוד השחקנית מנסה לדבר, התגנב המנחה מאחוריה, משך בשמלתה וחשף אותה באופן שבו לא מעט אנשים כבר הכירו בעבר. מכאן החלה סיטואציה ביזארית עוד יותר בה לפידרה הערומה רודפת בצחקוקים רמים אחרי המנחה, שמסרב להחזיר לה את השמלה. רוצה לראות גם? נסה ביוטיוב, אל תסבך אותנו עם טוקבקים זועמים. 

אווה מנדז והמחשוף הכי טלוויזיוני בעולם

דוגמניות עצומות חזה מאיטליה וכוכבות סרטי מבוגרים מספרד זה נחמד, אבל לא משהו שאי אפשר למצוא גם בלי שידור חי בטלוויזיה. תאונה של כוכבת סרטים אקזוטית מהוליווד לעומת זאת, היא משהו הרבה יותר נדיר ולכן גם מעניין יותר. מנדז הוזמנה להשתתף בתוכנית טריוויה בטלוויזיה הצרפתית, אליה הגיעה עם שמלה מעניינת במיוחד.

אין תמונה
רגע, תנו לי לחשוב, בסוף זה יקפוץ לי

בעוד הלטינית הלוהטת מנסה להיאבק במסגרת הזמן הלחוצה כדי לענות על השאלות, התפתח על גבי המסך מאבק מעניין לא פחות. השד השמאלי של מנדז גילה פרצה בשסע העמוק של שמלתה, וניסה לצאת לאוויר העולם. במשך כמה שניות הוא אפילו הצליח להגניב הצצה אל עבר המצלמות והצופים, והפך לאחד הגורמים החשובים להתמכרותנו לתוכניות טריוויה.

אווה לונגוריה מהפנטת את דיויד לטרמן

באופן טבעי, המעבר בין כוכבת לטינית לוהטת וחסרת תשומת לב אחת לאחרת, גורם לנו התרגשות גדולה. לא רק לנו האמת, אלא אפילו למנחה וותיק כמו דיויד לטרמן, מנחה תוכנית הלילה בארצות הברית, שראה כבר כמעט כל דבר בטלוויזיה. לונגוריה הוזמנה לתוכנית, אליה הגיעה במכנס קצר וחולצת טוקסידו חושפנית ללא חזייה מתחתיה. מנחש מה עומד לקרות פה? אז אל תהרוס לאחרים.

אין תמונה
אל תסגרי אותם, שמעת? זה יוריד לי את כל הרייטינג

בין שאלה לשאלה הבחין לטרמן שמשהו בפרונט של לונוגריה מתחיל להתפתח. כפתור קטן החליט להרים ידיים ולהיכנע ללחץ החזה שמתחתיו וחשף בפני המנחה מראה מופלא במיוחד. לונגוריה זיהתה עד מהרה שלטרמן לא ממש עוקב אחריה ומיהרה לכפתר את חולצתה תוך צחקוקים קולניים. אבל נדמה לנו שהזיכרון של הלילה הנפלא הזה ילך עם לטרמן עד יומו האחרון.

מיכל אמדורסקי מושכת בחוט הלא נכון

גם בארצנו הקטנה ידענו אירוע עירום מתוקשר במיוחד בתקופה האחרונה, זה שהציג בפנינו חלקים במיכל אמדורסקי שמעולם לא נחשפנו אליהם בעבר. זה קרה במהלך שידור חי בערוץ 24, כשהזמרת הנחתה את תוכנית הבוקר שלה עם הקולגות, אורנה דץ ושרון חזיז. את התוכנית המדוברת קיימו שלוש הזמרות במסיבת בריכה בוילה פרטית, אליה הגיעו מצויידות במיטב בגדי הים שלהן.

מיכל אמדורסקי, השקה של מיכל אמדורסקי (צילום: עודד קרני)
מיכל, אפשר להזמין אותך ליום ספורט? שמענו שאת טובה במשיכות | צילום: עודד קרני

באחד מרגעי השיא של ערוץ 24 לדורותיו החליטה אמדורסקי להציג לעולם כולו את בגד הים שלה, והרימה את החלק העליון של שמלתה לצורך כך. אלא שבמקביל משכה המנחה בטעות בחוט החשוב שקשר את הביקיני לרגליה וחשפה בפני כולנו רגע של רייטינג אמיתי.

>> החליק להן: הסלבס שאיבדו את הביקיני בים