אין תמונה
משרד לא רע

כבר למדנו שהאינסטגרם חוסך לדוגמניות מתחילות או שחקניות בתחילת דרכן את הצורך במשרד יחסי ציבור - מספיק שישימו תמונה של עצמן ברשת והעדר מופיע. הפעם הפנה את תשומת לבנו הגולש הערני שמואל אביה קצב לאחת הנשים שניצלו את זה בצורה הכי טובה שאפשר: הכירו את דווין ברוגמן (devin brugman) - עד לא מזמן בסך הכל עוד דוגמנית בלוס אנג'לס, עד שהאינסטגרם נכנס לחייה.

לאחר שראתה כמה פופלריות התמונות שלה בביקיני היא הקימה יחד עם חברה נוספת את הבלוג הכי נכון שיש, שנקרא בפשטות - "ביקיני ביום" (bikini a day). הדוגמנית הפכה לאימפריה - בפרופיל האישי (@devin_brugman) שלה עוקבים אחריה 300,000 מעריצים, ובעמוד הרשמי (@abikiniaday) יש לה כבר למעלה מ- 267,000 עוקבים . אנחנו לא חזקים בחשבון, אבל מדובר במעל לחצי מיליון עוקבים סה"כ, וזאת מבלי להזכיר את הגולשים בטאמבלר, בבלוג, בטוויטר ועמוד הפייסבוק של "ביקיני ביום". כן, אין ספק שהאישה מבינה איך האינטרנט הזה עובד.

אין תמונה
ועוד יום במשרד

עם יותר תמונות של ביקיני ממה שאתם יכולים לספור (מדובר בביקני חדש בכל יום, אחרי הכל) וצילומים ברחבי העולם יצא שברוגמן הלוהטת עשתה עסק לא רע מאהבתה לבקיני, ואנחנו הרווחנו עוד אינסטגרם מרענן ששווה בדיקה יומית, ויזכיר לנו את הקיץ בחורף הקרב.

אין תמונה
הפסקת צהריים

וגם vine היא יודעת:

>>> אתגר הישבן הסקסי: קים קרדשיאן VS אנסטסיה אשלי