העונה השלישית של האח הגדול עוד מעט כבר פה ומדור תמונת היום לוקח על עצמו את המשימה החשובה של להזכיר לך למה כדאי מאוד לחכות לה. כדי לעמוד במשימה אנחנו נושאים את עינינו לגולה, שם תכניות האח הגדול מספקות ריגושים כמותם עוד לא נראו בישראל. הנה, למשל, בחודש שעבר הצגנו לפניך את מישל בס מהאח הגדול בריטניה, דיירת ברוכת אמצעים שלמדה איך למנף את ההצלחה בצורה הטובה ביותר. ועכשיו, אנחנו רוצים להכיר לך את זה:

אין תמונה
לא היית מצביע לה? כריסטינה דל באסו

קוראים לה כריסטינה דל באסו, היא הייתה הדיירת הכי לוהטת בעונה התשיעית של האח הגדול איטליה. כריסטינה זכתה באהבת הקהל ברגע הראשון שהיא חשפה את החזה המרשים שלה ולאחר מכן שהיא הדגימה עד כמה היא אוהבת לעסות את אותו חזה בקרם לחות.

לאחר שמיצתה את עניין העיסוי העצמי, כריסטינה עברה לעיסוי של הדיירות האחרות. התמונה הבאה, בה היא מעסה את ישבנה של המתחרה הבלונדינית שלה, שבתה את לב הקהל והבטיחה לה פרסום, אושר ועושר לטווח הארוך:

אין תמונה
בקרוב אצלנו?

כריסטינה, אגב, עלתה שוב לכותרות לאחרונה, לאחר שנודע שהיא הייתה אחת מהמאהבות של טייגר וודס. אבל זה לא מה שמעניין אותנו כרגע. מה שמעניין הוא שבבריטניה ובאיטליה קורים כאלה דברים מעניינים בתוך בית האח הגדול ואצלנו עדיין לא. מצד שני, העונה השלישית של האח עוד לא החלה ובהחלט יש למה לצפות. אם החבר'ה מההפקה במקרה קוראים אותנו עכשיו, אז דעו לכם שכריסטינה דל באסו היא דוגמה מצוינת לדיירת שנרצה לראות בחורף הקרוב. תודה.

>> אגב ציצים גדולים: הנה קוקו והביקיני הזעיר בעולם