בשבועות האחרונים פרסם ספורטס אילוסטרייטד באינסטגרם שלו טיזרים מטורפים של דוגמניות שהצטלמו לגיליון בגדי הים החדש. בין הדוגמניות המפורסמות הופיעו האנה פרגוסון וכריסי טיגן, אבל קייט אפטון - אחת הכוכבות האהובות ביותר ומי שהייתה אמורה להשתתף גם היא בגיליון - עמדה בסימן שאלה.

לפני כשבועיים סיפר מקור לאתר הרכילויות pagesix שהתנהגותה של קייט אפטון עלולה להרחיק אותה מהשער הנכסף. "היא הייתה דיווה ענקית. היא חושבת שהיא יותר טובה מכל אחד אחר כי היא גם שחקנית", אמר אותו מקור, והוסיף שקייט הסכימה להצטלם בתנאי שתובטח לה הופעה בשער, והתעקשה שהצוות שידאג לה ייבחר על פי רשימה שלה בלבד.

למרות הדרמה הזו, הגיליון נחתם וקייט אפטון היא זו שמופיעה בשער. "הם לא מדברים איתך או מעדכנים. קשה לקרוא אותם. הם לא מדברים איתך בכלל", אמרה קייט אפטון בתכנית האירוח של ג'ימי קימל, כשנשאלה מתי גילתה שתופיע בשער. "הם צלצלו אלי אתמול והודיעו לי את זה". 

A post shared by Kate Upton (@kateupton) on

קייט בכלל לא יודעת באיזו תמונה שלה בחרו עורכי הגיליון להופיע בשער. ג'ימי קימל השתעשע עם הידיעה הזו וחשף בעצמו כמה שערים אלטרנטיביים מצחיקים שלה, לפני שחשף את שלושת השערים האמתיים:

כמו ג'ימי קימל, בטח גם אתם שמתם לב שמה שמוזר בכל התמונות שנבחרו למגזין בגדי הים, הוא שקייט בכלל לא לובשת בגדי ים. אבל היי, אף אחד לא קונה את הגיליון הזה בשביל להזמין לעצמו ביקיני.