בשנים האחרונות הפכו אתרי הבילוי של הסלבס ברחבי העולם למוקד עלייה לרגל של צלמים, המקומות בהם כמעט ולא צריך להתאמץ כדי להשיג תמונות שיהפכו לנכסים תיעודיים חשובים ביותר עבור העולם כולול. מה שכיף בסיפור הזה הוא שאין צורך להתאמץ יותר מדי: פשוט להגיע לחופים, לכוון את המצלמה לכיוון בגדי הים הקטנים ולהמתין בסבלנות. משם והלאה יעשו כח הגלים וחוסר היציבות של הביקיני את העבודה בעצמם.

קורטני קוקס

אין תמונה
כאלה יש לך ג'ניפר?

את הוויכוח המיתולוגי בין רייצ'ל ומוניקה כנראה שלא נכריע לעולם - זה פשוט קשה מדי, אבל זה לא אומר שאנחנו לא אוהבים לקבל "הוכחות" מכל אחד מהצדדים גם עשור לאחר ש"חברים" ירדה מהמסכים. מה שאנחנו הכי אוהבים במאבק בין החברות הטובות הוא הגישות השונות בהן הן נוקטות לאורך הדרך. בעוד אניסטון עושה את הטיזינג שלה באמצעות קמפיינים ותמונות שער נועזות, קוקס מטפחת את תדמית הקוגרית על ידי סדרת הטלוויזיה בכיכובה וכמות נכבדת של סקנדלים בלתי מתוכננים.

אחד כזה בדיוק אירע לפני מספר חודשים, אז נפשה הכוכבת בת ה-46 עם משפחתה בחופים של סנט בארטס. במהלך החופשה הציגה קוקס לעיני כל גוף מושלם, אותו עטפה בשלל בגדי ים קטנים במיוחד. אך בעוד שעל החוף הדברים נראו בטוחים, קוקס לא לקחה בחשבון את הגלים הבוגדניים של הים, שהכו באופן מדויק בחלק העליון של הביקיני שלה וחשפו נקודה אחת מעניינת במיוחד.

מישל רודריגז

אין תמונה
מישל, תורידי את המצופים מאחורה, קשה לנו למשוך אותך ככה

את מישל רודריגז אנחנו רגילים לראות בדרך כלל בגופיות צמודות ונשק שלוף, אבל גם כוכבות קשוחות זקוקות לפעמים לחופשה מפנקת. במאי האחרון הגיעה רודריגז לפסטיבל קאן, על מנת לעזור בקידום סרטה החדש, אבל בין פרמיירה לפרמיירה מצאה זמן להשתכשך מעט בבריכה של המלון המפואר בו התארחה. הטבילה המרעננת הסתבכה מעט כשתחתוני הביקיני שלה החליטו לאחד כוחות עם המים וכוחות המשיכה, והציגו לעיני כל ישבן פוטוגני.

לינדזי לוהן

אין תמונה
מהר, תתקשר למוסך, יש לי תקלה בכריות האוויר

מאי 2011 היה ככל הנראה חודש המרד הגדול של הביקיני בסלבס, אחרת קשה להבין איך שורה ארוכה כל כך של מפורסמות מצאו עצמן בתקריות מביכות הקשורות בבגד הים בתקופה הקצרה הזו. ואם כבר סלבס שנקלעים לשערוריות, אי אפשר בלי נסיכת הטראש של הוליווד: לינדזי לוהן. במהלך החודש הגורלי נכנסה לוהן למים בחוף של מיאמי בביקיני סטרפלס מועד לפורענות. ואכן לא חלף זמן רב עד שגל סורר דחק את החלק העליון של הכוכבת למטה ואילץ אותה לנסות ולכסות במהירות על המבוכה.

היידי מונטאג

אין תמונה
אוף, לקח לי שעתיים להכניס אותן לכאן בבוקר

זה לא שללינדזי לוהן יש במה להתבייש בכל הקשור לגודל החזה שלה, כבודו במקומו בהחלט מונח, אבל שם לפחות לא נעשתה התערבות כירורגית שהכניסה תוספת כובד משמעותית לפרונט שלה. במקרה של היידי מונטאג נראית הבחירה בחלק עליון ללא רצועות כמו תאונה שרק ממתינה להתרחש, ואכן כל מי שהמתין בסבלנות על חופי קוסטה ריקה במהלך שלהי הקיץ שעבר, חזה עד מהרה בציץ אימתני שקיפץ אל אוויר העולם והעניק לנו את אחת התמונות שהפכו לקלאסיקה כאן בערוץ הגברים.

סיינה מילר

אין תמונה
תורידי אותו סיינה, תצילי את עצמך

לפעמים אי אפשר שלא לשגות בתיאוריות קונספירציה ולשאול את עצמנו עד כמה מקרית היא העובדה שדווקא בחוף הומה אדם וצלמים, מצליחות מפורסמות שונות לאבד את בגדי הים שלהן פעם אחר פעם? במקרה של סיינה מילר, דוגמנית ושחקנית, האירוע הזה קרה לא פעם אחת, אלא פעמיים במהלך אותה חופשה. לצורך הגיוון טרחה מילר לאבד תחילה את השליטה על החלק העליון בבגד הים שלה ולאחר מספר ימים הציגה תקלה גם בחלק התחתון. כמה זה מקרי שזמן קצר לאחר מכן היא קיבלה הצעה לתפקיד מרכזי בסרט גדול?

אליזבטה קנליס

אליזבטה קנליס מאבדת את הביקיני בים
החליק לי הביקיני? מעניין את התחת

במקרה של אליזבטה קנליס אין צורך בספקולציות, די ברור שהבחורה מרגישה מאד בנוח בעירום והתמונות הבאות מוכיחות את העניין הזה אחד ולתמיד. לפני מספר חודשים, כשעדיין התהדרה בתואר "החברה של ג'ורג' קלוני", נסעה קנליס בלוויית חברה לחופשה בלוס קאבוס, מקסיקו. לא ממש ברור לנו איך הגיעה דוגמנית התחתונים למצב שבו יצאה מהים כמעט חשופה לחלוטין, אבל בניגוד לתמונות הבהלה של הקולגות, די ברור שהיא לא ממש מתרגשת מקצת ישבן חשוף.

קירסטן דאנסט

אין תמונה
תראה מה זה, ביצת קינדר עם הפתעה

הנה מישהי שאנחנו לא ממש רגילים לראות בסיטואציות האלה, אבל גם היא נפלה קורבן לכוח הגלים ולחוסר היציבות של בגד הים. גם הפעם מדובר במקרה של חופשה פרטית בחוף ים אקזוטי, חלק עליון חסר תמיכה וצלם עם אינסטינקטים בריאים. כל אלו הביאו אלינו בפעם הראשונה את דאנסט במלוא הדרה ויצרו טעם של עוד. למזלנו, היא כבר הבינה את הפואנטה מזמן, ובחודשים הקרובים תוכלו לראות אותה בעירום שוב (הפעם מרצון) בסרט חדש. אחרי התמונות האלה קשה לחכות.

>> הסלבס שהתפשטו בשביל פרסומות