תמיד לימדו אותנו שנשים סקסיות לא צריכות שום תוספות כדי להיות כאלה. מי שקמה בבוקר ונראית מיד כמו מיליון דולר, היא התגלמות הפנטזיות בהתגלמותה. אנחנו לא מתכחשים לדברי החכמה האלה, אבל מצד שני מאמינים גם במשפט חכם אחר: אם זה לא גורע, אז למה לא להוסיף? הנשים בכתבה הזו הלכו לפי המנטרה הזו, ושדרגו את עצמם בשורה של דרכים מקעקועים ועד טבעות במקומות שונים ומשונים. ומה אתה יודע? זה עבד להן.

אנג'לינה ג'ולי

אין תמונה
לא, אני לא אוהבת את הגרביונים האלה. צריך להוריד הכל


אנג'לינה ג'ולי היא מסוג הנשים שהיו נשארות סקסיות גם אם היו מציירים עליהן עם טוש, מוסיפים מריחות של מרקר ומנקדים בעט נובע. אבל חייבים להודות, השדרוג המקועקע הזה על גבה של השחקנית הסקסית מוסיף את הקשיחות שמשדרגת אותה לדרגת "הילדה הרעה" שכל אחד היה רוצה להשיג. האמת היא שישנם עוד הרבה קעקועים, חלקם במקומות שרק בראד פיט יכול לראות, אבל בוא לא נרחיב על זה יותר מדי. זה סתם מדכא אותנו.

בריטני ספירס

בריטני ספירס פירסינג (צילום: accesschinese.com)
בריטני ספירס פירסינג | צילום: accesschinese.com


בריטני, כפי שאתה בטח יודע, היא אישה צנועה מאד. לא אוהבת תשומת לב, לא משתכרת בפומבי, לא נתפסת בסוגים שונים של עירום. סולידית. גם התוספות של כוכבת הפופ הם בטוב טעם, אבל כאלה שבכל זאת מצליחים להוסיף לתדמית החושנית של הזמרת. את העגיל כנראה ראית כבר ברגע הראשון, אבל אם תסתכל ממש מקרוב, תזהה גם קעקוע קטנטן של פרח ממש מעל קו הביקיני. כמה קטן, ככה קולע.

כריסטינה אגילרה

כריסטינה אגילרה פירסינג (צילום: intimatepiercings.tumblr.com)
כריסטינה אגילרה פירסינג | צילום: intimatepiercings.tumblr.com


כמו הרבה כוכבות צעירות ומבטיחות, גם כריסטינה אגילרה התחילה את הקריירה שלה בתור ילדה טובה מועדון דיסני, ונמנעה משערוריות. עד שהגיע הרגע שבו הבינה שהגיע הזמן לשנות תדמית כדי למכור יותר דיסקים מהיריבה הגדולה, בריטני. אז הגיע אלבום פרובוקטיבי, צילומי עירום וגם הפירסינג בפטמה ובאף, שהפכו אותה לסוג של נערת רוק סוערת. מאז היא התמתנה שוב, הפכה לאימא, ולא נעים להודות, גם קצת תפחה. אבל הפירסינג, הוא עדיין שם, במקום החשוב באמת.

פריס הילטון

לינדזי לוהן פירסינג (צילום: belly-button-rings-guide.com)
לינדזי לוהן פירסינג | צילום: belly-button-rings-guide.com


טוב, לא באמת חשבת שיורשת המיליארדים הבלונדינית, בעלת תמונות העירום, קלטות הסקס והסקנדלים לרוב, תישאר מחוץ לרשימה הזאת נכון? קצת מפתיע לגלות שלפחות בתחום הזה, נחשבת פריס דווקא לסולידית יחסית, וניקבה רק את הפופיק. במקרה הזה קצת קשה לנו לטעון שהתוספת הזאת שינתה במשהו את תדמית הילדה הרע, כי פריס לא הייתה טובה באמת אף פעם. מצד שני ככה אנחנו גם אוהבים אותה, אז עגיל קטן בטח שלא יפריע לנו.

לינדזי לוהן

פריס הילטון פירסינג (צילום: blog.piercingmap.com)
פריס הילטון פירסינג | צילום: blog.piercingmap.com


כיאה לפרובוקטורית מהדרגה הגבוהה ביותר, לינדזי לא פסחה כמעט על אף סוג של תוספת. זה התחיל בקעקועים על פרקי הידיים, על האצבע ומעל הישבן, והמשיך בטבעת שהוצמדה לבטן להשלמת המראה. בצילומים לפלייבוי לא תראה כמובן שום דבר מזה, מכיוון שהף מבין משהו על ההבדל בין סקסית לטראשית.לינדזי, מנגד, ממש לא יודעת להבדיל בין השניים.

ריהאנה

ריהאנה עם עגיל בפטמה (צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL)
צילום: Gustavo Caballero, GettyImages IL


זה היה רק עניין של זמן אחרי תמונות העירום שדלפו, ההופעות הפרובוקטיביות והתפיסות הפוטוגניות בפסטיבלים בברבדוס, שנראה גם תוספות סקסיות למראה של ריהאנה. זה החל בכמות מסחרית של קעקועים מהעורף, דרך האוזניים, הצוואר, האצבעות, המרפקים, הבטן, הישבן ועד לאזורים שהשתיקה יפה להם. בשבוע האחרון הסתבר שגם פירסינג בולט באזור החזה התווסף לחגיגה. ככה זה עם ריהאנה, כל שבוע קרנבל.

מייגן פוקס

אין תמונה
לא, אני לא אוהבת את הגרביונים האלה. צריך להוריד הכל


בניגוד ללא מעט נשים ברשימה הסקסית הזאת, מייגן פוקס לא נזקקה לתהילה כדי להוסיף את הקישוטים הדרושים. היא פרצה לתודעה שלנו עטוית קעקועים לרוב, שרק הפכו אותה לנחשקת עוד יותר ממה שהיא בדרך כלל. הרשימה כל כך ארוכה שלא נדע מאיפה להתחיל: צוואר כתפיים, מותניים, גב, ידיים, רגליים, קו ביקיני. דבר אחד בטוח: אין הרבה דברים שהיינו רוצים בחיים יותר מאשר לקרוא לעומק את כל מה שמייגן טרחה לכתוב על עצמה.

ביונסה

ביונסה פירסינג (צילום: madamenoire.com)
ביונסה פירסינג | צילום: madamenoire.com


מעבר לנכסים המוכרים והידועים של מלכת הפופ, ישנם גם כאלה שמעט נסתרים מן העין. בעבר ראינו את ביונסה גם עם כנפיים מצוירות על גבה, אבל אלו ירדו במים. אפשר להבין, לא פשוט להמריא עם בגאז' כזה מאחור. אבל תוספת קטנה אחת לשדרוג המראה בכל זאת אפשר למצוא אצל ביונסה, עשויה מזהב ומעטרת את הפופיק. לא תמיד אפשר לראות את זה עם כל הנענועים האלה, אבל חשוב לנו שתדע שהוא שם.  

>> חושב שזה סקסי? קבל את הנשים הכי נועזות של 2011