ג'סיקה ומוניקה סקסטון (צילום: האתר הרשמי)
תמיד חשוב לעשות מתיחות לפני שיוצאים לעבודה | צילום: האתר הרשמי

תעשיית הפורנו סוערת: אם עד עכשיו גילוי עריות היה נהוג רק בכאילו - שחקניות שמשחקות אמא ובת - עכשיו יצא די.וי.די שמראה את הדבר האמיתי. מוניקה (22) וג'סיקה (56) סקסטון מפלורידה לא מהססות להשתתף יחד בסרט פורנו, והסיפור שלהן חצה את גבולות הברנז'ה של הפורנו והגיע לכותרות באתרי מיינסטרים פופולריים.

"אני עושה את זה כדי להיות עשירה", אמרה בפשטות מוניקה, כך מדווח ההאפינגטון פוסט - שם גם ביצעו עבודה עיתונאית אמיתית והלכו לוודא שהשתיים הן אכן אם ובת. כדי לוודא זאת נבדקו עמודי הפייסבוק שלהן, רישיונות הנהיגה, וכן תמונות משפחתיות לאורך עשרים השנים האחרונות. אכן, מדובר באם ובת.

הייתה זאת מוניקה שהתחילה את העסק המשפחתי. כאשר עמדו לפנות אותה ואת אחיה מהבית, היא החליטה לנסות קריירה של רקדנית ושחקנית פורנו. "סקס תמיד היה לי טבעי", מספרת מוניקה, ומגלה שאיבדה את בתוליה בגיל 12. היא שכנעה את אמה שפורנו זה כדאי, וג'סיקה זרמה איתה. "כסף היה חלק מהעניין, אבל זה גם כיף, לעשות סקס עם בחורים לוהטים", אמרה.

אך לא הכול פשוט במיזם המשפחתי החדש. למרות שג'סיקה ומוניקה עושות סקס באותו חדר ולפעמים עם אותו בחור באותו זמן - הן מתעקשות שלא מתקיים ביניהן גילוי עריות. מסיבות חוקיות ואישיות, הן לא נוגעות זו בזו תוך כדי הסקס. "זה לא פשוט", מודה מוניקה, "השפתיים שלנו לא נוגעות וזאת בעיה קשה בזמן שמצלמים".

כדי לסבר את האוזן, החוק בפלורידה אומר שכדי להאשים מישהו בגילוי עריות צריך חדירה של איברים. למרות זאת, המומחים לא מסכימים עם ההיתממות של השתיים. "זה חוצה המון קווים אדומים", אמר פסיכיאטר מומחה להאפינגטון פוסט. "הן לא צריכות ממש לעשות סקס זו עם זה כדי שזה ייחשב לגילוי עריות".

ג'סיקה ומוניקה סקסטון (צילום: האתר הרשמי)
מחמם את הלב. או לפחות את הלב של מוניקה | צילום: האתר הרשמי

בסופו של דבר, ג'סיקה ומוניקה מדווחות שתיהן על כיף גדול וכבר מצפות לשקי הכסף אותם יוכלו בקרוב להפקיד בבנק. "אני נהנית מהסקס ואני נהנית להיות עם אמא שלי", מסכמת מוניקה. "בזמן הסצנות, אני בעיקר חושבת איך אני הולכת להיות עשירה בצורה מטונפת". אולי הווידיאו הזה, שצונזר באדיבות הדיילי מייל, יסביר את העניין בצורה הטובה ביותר:

 

>> המחשוף שגרם לכולם בקהל לחפש מצלמה