אין תמונה
רגע של כנות: אם לא תקרא את הטקסט ונכנסת רק בשביל התמונות, לא נכעס עליך

ג'יזל בונדשן ובר רפאלי. גם אם נחטט עמוק לא נוכל למצוא משהו יותר נוצץ מאשר שתי האליטות האלה, השולטות ביד רמה במרקט היופי הבינלאומי ומשחררות פוזות על הכרומו של ווג וגיליונות בגדי ים כבר שנים. שתיהן מגדירות איכות מסלול בתרבות המערבית; בעוד רפאלי מאובזרת בגנים כנענים ומשריצה גאווה ישראלית על כל מחשוף, בונדשן היא להיט סמבה שקובעת את הסטנדרט שאיתו מדפדפים בוק צילומים. ואם נסמוך רגע על הטעם של לאונרדו דיקפריו, אז שתיהן עשויות פחות או יותר מאותם חומרים. כדור האופנה העולמי כבר התחרש מהבאזז סביב הצמד האולטרה סקסי הזה, ולנו רק נשאר לאפס את המיקרוסקופ ולגלות מה המנה היותר משביעה בתפריט היצר של ליאו ובקמפיינים של מיליונים.

סיבוב ראשון: שליפת רזומה

בר רפאלי: שנייה לפני שאנחנו מציבים אותה בביקיני על מרפסת בבאזל כסמל הכי אטרקטיבי עבור מדינת היהודים, רפאלי היא החלום של כל אימא מקומית, והיא מרצפת בבטון את התזה שהמזרח התיכון הוא המקום שמייצר יופי ששווה זהב מעל כל פודיום. עם גנטיקה שעוצבה בהזמנה מהגראז' של בורא עולם וסגידה קולקטיבית שמזמן חצתה את המסלול בנתב"ג, מחרחרת הנשימה העל אנושית הזו ענטזה איכות במקומות שאף תוצר שואו ביז כחול לבן לא העז לחלום. כדיקטטורית בלעדית של עולם הדוגמנות מגיל מתבגרת ומצמצנית פלאשים עוד לפני שדילגה לתיכון, בר רפאלי חרכה פה כל מגזין וכל שלט חוצות מעל פיח של פקקים. בדרך היא לעסה כמה שערוריות צבא, השליכה רפש על המולדת ובעיקר דגמנה נפוליון וכבשה עולם כמגה דוגמנית וסלב בקלאבים של ערוץ אי – וכיצוא הכי משתלם בארץ אחרי פירות הדר.

ג'יזל בונדשן: המייקל ג'ורדן של בועת הדוגמנות והסיבה למה כל וואחש מחתים דרכון לכיוון הקרנבל בתקווה לדוג משהו שיזכיר את הגורמה הפורטוגזי הזו. בונדשן היא כבר מזמן לא עוד מודל צמרת ומעמיסת טונת ירוקים אחרי עוד חיוך מגרה, אלא בעיקר הסמל הבכיר של הענף והאישה שהחזירה את הסקסיות שנשחקה יחד עם הבלאי של שיפר והטירוף של קמפבל. השתלטות מהירה על החבל הדרום האמריקאי הובילה לפריצה מרופדת לשוק העולמי ומשם לבלעדיות של הגדולה מכולן ולהתכרבלויות מצולמות עם דיקפריו לפני שפירסס לעבר ההיא מהפסקה למעלה. ג'יזל היא השפיץ המושחז בקודקוד הדוגמנות העולמי, והיא תמיד תהיה חברת כבוד בנבחרת החלומות של כל הזמנים.

בר רפאלי לבוניטה דה מס (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
היתרון: היא מושלמת. החיסרון: מושלמת מדי. בר רפאלי | צילום: גיא כושי ויריב פיין

סיבוב שני: עימות חזיתי

בר: מבט מזוגג, התעוררות איברים וצרידות התפעלות, הם התסמינים הנפוצים אחרי עוד הצצה במגדלור היופי הזה – ורק אל תנסו להשוות אותה לזאת שנוחרת על ידכם במזרון למה אין כדורים לדיכאון שזה מייצר. רפאלי מציגה את השלמות המלאה: אינצ'ים שנמתחים לגובה ומציגים עיני ירק, סלידות מושלמת בנחיר, שיער גולש ומחשוף שאף פוטושופ לא יכול לייצר. הבחורה היא כל כך פרפקטו שאפילו עודפים של נמשים משתלבים עליה יופי. הסוד הוא פשוט: גם אחרי צלילה מעייפת בארכיון לא תמצאו תמונה אחת שלה שלא מקבעת שלמות – וזה למה המועמדות שלה רצה חזק בקמפיין הצ'יק הכי שווה ביוניברס.

ג'יזל: מעניין מה השמוק מהפוטבול שנעל אותה לצמיתות אומר לעצמו כל בוקר בזמן צחצוח השינים, אבל לצערנו אופוריה כזו שמורה רק להיי של נרקומנים. מסתבר שחוץ מכפכפי שופוני וכדורגל שמח, ארץ החופים והבלגאן היא משכנן של כוסיות מתנענעות שמסעירות את הכוכב והג'יזל בראשן. הבלונד הנוצץ, הטורקיז שבעיניים ושירטוט הפיגורה הם רק המערכה הראשונה במחזה השלמות הזה, כי האקסית של דה קפריו והפנטזיה של רבבות היא קודם כל תמהיל סקסיות מתפרץ והשאפה היחידה שיכולה לשכנע כל אחד לקנות מותגי דרעקס כל עוד הנתונים שלה מוכרים אותו.

אין תמונה
היתרון: היא סקסית. החיסרון: המממם. ג'יזל בונדשן

סיבוב שלישי: על סטייל ואביזרים

בר: גם עם נפיל עליה קולקציה של מטיילות ישראליות במזרח או מחדלי בזארים מהכרמל, עדיין האיכות תצא לאור ולכן אין פה באמת קונטסט. עם נתוני תלת מימד שכאלו המטרה היא רק להציג את התוצרת וברוב הזמן מתעלמת הפאפרצ'ו שלנו עושה את העבודה. שמלות נייס, מחשופי שטיח אדום ואבזור נכון מתחת לכל מסוק שדופק תקריבים בחופשות עם המאוס בר המזל, ורפאלי בהחלט יודעת לקדם פרפורי לב גם בקולאז'ים שהיא שולפת מהארון הפרטי שלה.

ג'יזל: אוורור נתונים זה משהו שזז חזק בתרבות הברזילאית, ואין כמו המלכה האמיתית שלהם בשביל לתמוך בסלוגן שאם את נראית כך אז מעט זה תמיד הרבה יותר. רספקט כנה לכל מתאמצת שתחשמל גם בדגמ"ח, אבל במקרה של ג'יזלה כל חצאית בקלאס וכל זרקנות מוקפדת רק ממשיכים לשכתב את האג'דה. מדובר פה במותג סטייל ששוב פעם מבעירה צמיג על שאר הנצמדות מאחורה, ופותחת פור עצום בכל מה שקשור לסטייל וביגוד אישי ששום קיזוז לא יכול למנוע.

אין תמונה
אוהבים כל נמש ונמש, אבל לא בטוח שזה מספיק כדי לגבור על היריבה מברזיל

סיבוב רביעי: סקסיות מתפרצת

בר: בוותיקן של היופי ההורס היא הדבר הכי קרוב לפופ, אבל טבלת הסקסיות דורשת דיאגנוזה אחרת ופה רפאלי שלנו מתקשה בטיפוס. נעצור רגע את ההתלהמות ונדגיש שבתרבות הסברס שלנו הצ'יקה שולטת בכל קטגורית סקסיות שקיימת – אבל כאן מדובר באוויר הדליל של השוות מכולן, ותחרותיות הסיליקון היא קשה מתמיד. אז בדוק שבכל אימאז' שלה נחרוש שוב על מחמאות זימה וכל אחד מאיתנו היה תורם איבר חיוני בשביל להחליף לערב אחד את היד הממששת של ליאו – אבל זה לא מספיק. יותר מדי קמפיינים בינוניים עם ההוא מהישרדות לא יכולים לשקר, ועושה רושם שנציגת השלמות שלנו תופסת מקום דווקא במושב האחורי, ומקבעת את מקומה כפנטזיה שנרצה לנקר איתה כל מבט משתהה – אבל פחות לחלוק איתה חוויות מאוסף הפורנו שלנו.

ג'יזל: כשמדובר בסקסיות מבעבעת ובתיזוזי חוטיני אז הדיבור הוא שהברזילאיות הן המקור לטרנד – וזה למה הישבן המעוצב של ג'יזל מונח כבר שנים על כס מלכות ללא שום תחרות ועד בוא הקימוט. ים פרגון לשאפות של הדור החדש ובטוח שיש מי שהאיצו עליה עקיפה בשביל היופי, אבל כשזה מגיח לאזורים של סקס אפיל וחושניות מתפרצת, הבלעדיות שייכת לכוכבת; אין כמו עוד צלילה על עמוד אמצע שלה בבגד ים מינימלי בשביל למנוע מכל מתקשה את השימוש באביזרי עזר לפני פעילות.

ג'יזל בונדשן (צילום: Peter Kramer, GettyImages IL)
יסלחו לנו כל הפטריוטים, אבל עוד לא הגיע זמנה של ג'יזל לרדת מהפודיום | צילום: Peter Kramer, GettyImages IL

והמיאו הולך ל...

משרד התיירות אולי יתבאס רצח, ואפילו העובדה שליאו בחר בה על פני האקסית לא תעזור, כי אנחנו לא מצליחים לשחרר מהמגה מברזיל כדי לתת את הטיקט לחשמלית המקומית שלנו. אין ספק שרפאלי בדרך הנכונה ובמרחק כמה פרמריות בסנסט בשביל להשלים את השתלטות, אבל העובדה שהיא קצת תופסת חיטוב על העמך, לא חולקת רכילות על הבויפנרד ובעיקר עוד לא תקתקה מספיק קמפיינים כמו הפזמניקית מריו, עושה את שלה. הפנטזיה שלנו ממשיכה לנוע עם ג'יזל, מתוך הוקרה אמיתית לשנים של פעילות ועשייה מבורכת שממשיכה להדליק אותנו בכל רגע נתון.

>> קרב החתולות הקודם: שפרה VS נינט