ביצת הברנז'ה והרכילות לא מפסיקה לבעבע סביב הצמד הזה, ואנחנו מרגישים שאנחנו חייבים לתרום את חלקנו ולהכריע בסוגיה המתבקשת: את מי אנחנו יותר אוהבים, את איילה או את בולבולון?

אירוע של ניסאן - איילה רשף, סהר שיינפיין ומעיין שם (צילום: איציק בירן)
תתעלמו רגע משיינפיין ותתרכזו בשתי העלמות. מי מהן עושה לנו את זה יותר? | צילום: איציק בירן

סיבוב ראשון: היכרות

איילה רשף: שלושה חודשים של נעילה הרמטית בבלוק של האח מיקסמו את הווליום של השאפה המתאמצת הזו חזק בתודעה הציבורית. החל משכשוכי ביקיני בבריכה עם אלין ודרך פיזוזי בוקר בפיג'מה, רשף ג'ינגלה לנו לכל אורך הדרך פיגורה מגרה - אבל רקמה על הקיטבג האישי שלה את המונח אנטגוניזם, זאת בזכות צפונבוניות מתריסה ורומן נתון במחלוקת עם השיינפיין. אחרי שנבעטה מהגמר וקיבלה פנדל מהפרקליט בחוץ, הכוסית המדוברת ממשיכה להקציף את החשיפה ולהתפזר על השקות, פלאשים וסטוצים עם מודחי הישרדות.

מעיין שם טוב: עוד סנסציה שגרתית שהייתה אמורה להעביר חיים שלמים כעורכת דין מחוטבת נטולת פאפרצי וערך בוויקפדיה – אבל רצה הגורל והזיווג הקשיח שלה החליט לתייג אותה כמידע ציבורי ללא צו איסור פרסום. מאז שקיבלה מחסני תאורה של חשיפה בהפתעה גמורה וכינוי רומנטי שמזכיר ברית מילה, הספיקה המרהיבה הזו לספק כותרות למדורי הרכילות, לחזל"ש את הגברבר הטועם מהצד – ואז לייצר סולחת קאם בק שממשיכה להשאיר אותה בתמונה.

סיבוב שני: עימות חזיתי

איילה: אין ספק שמדובר בפרצוף שמצדיק פניית פרסה מהירה אל עבר משפט פתיחה; איילה מדרבקת שיער גולש ותווים שממתגים אלופות בכל פרקט של פיק אפ. מצד שני, אנחנו לא בטוחים שהיא עוברת שלב לנבחרת האקזוטיקה של קהילת ההורסות המקומית.

מעיין: לא זכינו ליותר מדי קלוז אפים בשביל לשרבט קלסתרון, אבל ממה שטעמנו מדובר פה בגורמה ארץ ישראלי, וסחה על שיינפיין שיודע איפה הכי טוב לסעוד. לא חייבים חדות של HD בשביל לקלוט ששם טוב מאובזרת בגנים מנפצי מסך ויופי אצילי שחייב לצאת מגבולות בית המשפט לשערים מחייבים במגזינים פופולריים. שיער דבש גולש, פרופורציה מושלמת וקשיחות מגרה של לוחמת חוק מיקמו את בולבולון כדבר הכי שווה שיצא מהפקולטה למשפטים.

אירוע של ניסאן - סהר שיינפיין ומעיין שם טוב (צילום: איציק בירן)
היא סלחה לו, מה שמיד העלה את נקודות הזכות שלה בקרב הסופי מול איילה | צילום: איציק בירן

סיבוב שלישי: על סטייל ואביזרים

איילה: בצינוק של האח הגדול היא חרשה על כמה שמלות וטרנינגים שחייבו ניתוק ממיר, אבל מאז שהיא מחייכת באוויר הפתוח הצי'קה מעיפה סטייל שעושה רק טוב לפיגורה, וככה אנחנו אוהבים את הטלנטיות שלנו. ועדיין, נראה שרשף מתאמצת קצת יותר מדי בלעשות את ההום ראן של השופוני; כמה שמלות שמזניקות וואו, ביקיני מקדם ריר ומבוכה של לשדוד הצגה בכוח, מושיבים את הנסיכה בשולחן העגול של מנציחי אופנה – אבל בלי הקוליות של הקז'ואל ועם הרבה מאמץ מחשבתי לפני כל כניסה לתא הלבשה.

מעיין: נטולת סטייליסט כפוי ורחוקה מפוזת המרשרשים של כיכר המדינה, הצליחה הבולבולון בכמה אימאג'ים בודדים ומלאי סטייל להפוך לקרי ברדשאו גרסת גוש דן. מבלי ששלפה מילה אחת בתקשורת וללא הכנה מוקדמת לשיממון של השקות, בולבולון היא כבר בחצי הטרק להפוך לכוהנת החדשה של הלבוש הראוי למשתדלות בארץ, ואפילו סער הבין שדי לחרישה של המכופתרת השחורה והוא חייב להתחיל להשקיע.

איילה רשף בביקיני 6 (צילום: אלעד דיין)
את נראית מעולה, את זה לא נוכל לקחת ממך. הבעיה: את מתאמצת מדי | צילום: אלעד דיין

סיבוב רביעי: אישיות מנצחת

איילה: נכון שבאח היא הביאה את הקריזה אפילו יותר מהבדיחות של אסי עזר, אבל מאז שהיא נשלפה החוצה ושיחררה מיקרופון על התבוריס, משהו בפרסונה נון גרטה שלה דעך קמעה. אבל למרות השיפור הניכר, משהו בהתנהלות של האקסית של סער עדיין מריח יותר מדי כמו מארחת ביץ' בפתחו של כל בר נחשב. חלק יאמרו נחמדה ומלכותית, חלק יטקבקו מזויפת וצבועה וכנראה שהאישיות נחתכת איפשהו באמצע – השורה התחתונה היא שאובר ההתכלבתות עשה לאופי נזק רציני שדורש מזעור נזקים ארוך טווח.

מעיין: עקב מחסור בנתונים אף אחד לא באמת יכול לשרטט פה את קווי אופי של הבחורה, אבל מלקט שמועות ואיסוף עדויות כנראה שמדובר בשפיצית בוכרית שמשלבת יופי הורס, אופי קשוח ובינה ראויה. אבל מה שמעיד יותר מכל על האישיות הנהדרת מצוי במעלת החמלה ובחזרה שלה לזרועותיו של אהובה, ואז מה אם הוא ליקק קצת בשדות זרים. זה, יותר מכול, מסביר למה בולבולון היא המתנה האמיתית לחג שכולנו רוצים.

אירוע של ניסאן - איילה רשף, סהר שיינפיין ומעיין שם (צילום: איציק בירן)
רואים איך סער צוחק ועל מי הוא מסתכל? אז אנחנו מרגישים בדיוק כמוהו. לונג ליב בולבולון! | צילום: איציק בירן

המיאו הולך ל...

ריספקט ראוי לאיילה על הצגת נתונים מהונדסים, שילוב התגפפויות חלוצי בפריים טיים וההצלחה להישאר רלוונטית לעוד כמה חודשים – אבל יש סיבה שכריש עם רזומה מוכח של בייבס העדיף את בולבולון על פניה. אנחנו כבר תפרנו את השטיח האדום, ולאור כל התונים נותר רק לפרוש אותו לכבוד השאפה המחתרתית והגברת הראשונה של כל שם חיבה אדיוטי: המלכה בולבולון הראשונה.

 >> לכל מי שכעס על סער כשהוא נפרד מאיילה: תרגיעו, אין גבר אמיתי ממנו
כל העדכונים הכי חמים מהארץ ומהעולם ישירות לנייד
שלחו את המילה מבזק למספר 5000 ותתחילו להתעדכן