אלכס וליטל (צילום: דביר כחלון,  יחסי ציבור )
היא כבר מותג. ליטל סמדג'ה | צילום: דביר כחלון, יחסי ציבור

בין שלל ממכרי הריאליטי שדילר ה-LCD בסלון מספק לנו, הכי כיף לנו לגלגל את "היפה והחנון" ולתת פאף של הנאה מהיצירה המהוללת הזאת: גם לאטחים הארד קור עוברים מהפכה, וגם כמויות של שאפות עם בינה מינימלית שעוברות הכלאה ביזארית עם נרדים.

אותן כוסיות חשמל מענטזות על התעשייה בימים אלה ממש, ועתה הגיעה הקריאה לקרב חתולות בין חמש הליגות הבולטות של העונה. לפניכם סקירה מהירה של נתונים, שבסופה נכריז אחת ולתמיד: מי הכ י גורמת לנו לרצות להיות חנונים.

ליטל סמדג'ה

אין כמו מקבץ נתונים מארצות האיסלאם בשביל לקבל מיתוג מידי של כוסית על, וכמובן שלשזופה הזאת יש את כל האלמנטים שמצליחים לגרום גם לאותו אלכס להשחיל כמה פנטזיות שלא כוללות משוררים רוסים.

למרות מחשוף מינורי החיטובים של ליטל סמדג'ה מעוררי רספקט גם מחוץ לגבולות ב"ש וגם הפרצוף שייך לזומים של צלמי אופנה, אבל בסופו של דיל מה שבאמת נותן לצבעונית הזאת כיסא שמור בלאונג' של הגדולות זה קודם כל אישיות חריימה והגיגי סלנג מהבלוקים שתמיד מצחיקים הרבה יותר שהם מגיעים משאפת דה-לוקס כמו זאת.

חופית טייב

חופית טייב, היפה והחנון 2 (צילום: דביר כחלון)
ורוד, סיליקון ובלונד. שילוב מנצח? חופית טייב | צילום: דביר כחלון

היא משפריצה משטאנצים, קראה את המדריך השלם מבית היוצר של פריס הילטון, התארגנה על פאפי צמוד ומחצינה בורות בכוח - אבל הדיבור הבוער אצל הזכרים שיונקים את התוכנית טוען שחופית טייב היא לא פחות מהשוס של העונה, שהייתה חייבת לנענע את החיטובים ולא לקבל את האקזיט בשלב מוקדם.

נכון שהיא לא בפינאלה אבל הצהובה המנותחת הספיקה להשאיר לנו ניחוחות גירוי בכל פריים ובכל התכלבתות שלה על החנבץ שתקעו לה. פייר שמדובר בביץ' מושחזת אבל נתוני פגז שמודגשים בוורוד, פלוס המבט הזועם, תמיד ייזכרו אצלנו לטובה ברשימת פליטות הריאליטי הסקסיות שיצאו מישראל.

סהר שורש

סהר שורש היפה והחנון (צילום: עודד קרני)
המארז המושלם לכל צופה ריאליטי. סהר שורש | צילום: עודד קרני

אפילו העובדה שהיא התגלגלה באזרחות על הקרנף מ"הישרדות" לא מכווץ לנו את התלהבות ולא מתחיל לייבש את הריר מהשורש הסקסי הזה.

קלטנו כבר שנתוני מופת הם סטנדרט לתוכנית, אבל בהחלט יש מצב שדווקא הבלונדה המחויכת הזאת היא האול סטאר הראשית בנבחרת החלומות הזאת. סהר שורש מגיעה עם המארז המושלם לכל זכר, שכולל גופת שפנפנה, פרונט מטובי המנתחים וצביעה מתבקשת לבלונד בשביל להשלים את האימאז' של הפורן סטאר. אבל גם פה, החיטובים הם רק הסינופסיס למחזה השלמות.

בסופו של קו חוטיני מה שבאמת מביא לצ'יקה את הפסלון זה אותו חוש יוקרתי לאופנה וללבישת מותגי סליז ראויים. תשקשקו את זה יחד עם פסיכומטרי שלא עובר מיון לפקולטה ומבט מזוגזג שדורש היצמדות לאלפא מוביל התכנית, ותקבלו מיקס פצצתי מהמתכנתים של צ'ארלי שיין.

נלה גולדברג

נלה ואור (צילום: דביר כחלון,  יחסי ציבור )
אפילו הלוק הזוהר לא הצליח לרכך את מבחן האישיות. נלה גולדברג | צילום: דביר כחלון, יחסי ציבור

לא נכחיש שלראות אותה מחליפה נוזלים עם האבורג'יני שעבר מייקאובר קצת פינצ'ר לנו את האקסייט, אבל מבחינת נתונים נטו בהחלט יש מצב שהיבוא השווה מברית המועצות היא כוהנת הלוק הכי חזקה במתחם, ולנו יש את הרשימה מדוע.

פרצוף שכבר דופק קופונים על קמפיינים וגופה שחייבת ייצוג בגיליון בגדי ים של מגזין עם שם שקשה להגות, מספיקים בשביל לקיים טקס הכתרה אבל לצערנו יש פה חור באגדה: במבחן המראה נלה גולדברג אמנם מסנוורת את כל השאר, אבל כפרסונה מרתקת היא נגררת הרבה אחרי שאר הקוזינות - ויחד עם ההיצמדות שלה לגיק גם מחוץ למחויבות התסריט, היא מכבה סופית את דלקת ההתלהבות.

ענבל משולמי

ענבל וירון (צילום: דביר כחלון,  יחסי ציבור )
קנינו, אבל רק עם איפור. ענבל משולמי | צילום: דביר כחלון, יחסי ציבור

ענבל משולמי היא פציינטית נוספת משולחן הפלסטיקאי שממחישה סופית את התזה שפיצוץ של סיליקון באזורים אסטרטגים הוא מגעיל ומעולה בו זמנית.

האנטילופה החושנית הזאת היא אולי הומאז' מזרח תיכוני לאנג'לנה ג'ולי, אבל אלייה וקוץ בה: ביקיצת הבוקר וללא גלונים של מייק אפ, אנחנו זוכים לסרט אימה במקום לעלייה במד הגירוי ולצערנו הפטנט הזה כבר רשום על השם של אירית רחמים.

ועדיין, כשהכול צבוע ומתוקתק אנחנו זוכים לחישמולית עם באדי של אלופה, שלמות של שתלים ושיזוף אותנטי, שמספקת נתונים ללא תחרות.

בא לנו להיות החנונים של...

חמש שאפות, נתוני מופת והדמות של קלי באנדי כמודל לחיקוי בהחלט מייצרים את דמות הצ'יק האולטימטיבית וזה מה שהופך את זה לדו קרב כל כך קשה, אבל חייבים להשליך את המיאו על מישהי - ואנחנו מסמנים את סהר שורש כמנצחת הראויה.

הבלונד המזויף, חיטובי הפלא, המותגים שמבליטים יכולות ובעיקר אישיות פאסיבית ורצון להתנסויות אסורות, לא יכולים להשאיר אותנו אדישים ולא למקם אותה על הפודים כמנצחת הגדולה של החלטורה.

>> בנות הישרדות איי קמרינס נכנסות לזירת קרב החתולות
>> לכל הקרבות