סיון VS נופר (צילום: רונן אקרמן)
קריזות, טיזינג ויופי אקזוטי, או חיטובים מנצחים ואופי מנומנם? סיון ונופר, ראש בראש | צילום: רונן אקרמן

שליש מרתון אל תוך העונה השלישית של האח הגדול, ולכולם זה כבר ברור: העונה הזאת נשלטת על ידי בחורות חטובות שמנערות את השגרה המרדימה בבונקר המבוצר. ומבין כל הבנות בבית, אין ספק שנופר מור וסיון אברהמי הן השאפות הבולטות ביותר - ועתה הגיעה השעה להשליך את הסטייל שלהן לדו קרב סגנונות.

פרסייה זועמת עם מחזר נגרר מול חטובה אלגנטית במערכת מוטלת בספק עם האלפא של הבית, כוסית דעתנית מול יפיפייה מנומנמת - נפגשות פה לקרב נמרות דוקרני במיוחד שיקבע סופית מי היא השליטה האמיתית של הבית, לפחות בעיני הזכר המתבונן.

סיבוב ראשון: עימות חזיתי

נופר מור: יופי מהבלוקים של טהרן וגנים אותנטיים מדרום העיר הם אולי סטנדרט בקהילת המזרח, אבל כשהם משתלבים בחן ואסתטיקה כמו במקרה של נופר, אזי מדובר בפסיפס פרסי של שלמות.

חוץ מלוק לא מאוד מחמיא בזמן היקיצה, הגורו של ג'קי מפגיזה נתוני מופת שכוללים עור פחם, שיער גולש ויופי מולטי קלאסי שיכולים אולי להרתיע זכרים עדינים אבל ישמחו כל דמי-ערס וחובבי יופי מזרח תיכוני. בזכות פצצות עדה שסימנו טרטוריה על הז'אנר, סטייל ריטה ולירז צ'רכי, נופר היא ללא ספק השלב הבא באבולוציה של מטעמי פרס שבא לנו לטעום.

אין תמונה
רגע אחד, מה אמרת? אל תתחיל איתי, ספי

סיון אברהמי: היא אולי מחלטרת בפקולטה בקדיחות על מוח, אבל כל שרלטן אופנה ישמח לחתום לך שהליגה הזאת חייבת לעוף על מסלול ולרוץ על קמפיינים ברגע שהיא תתפזר מהבית.

במקרה של שאפת החלל הזו הגזרה היא לא הכול; המתאבן מגיע בדמות פנים תקינות, שיער אדמוני, עיני תכלת וסלידות איכות, שהכתירו אותה משאכטת האוויר הראשונה בבית כבייב הראשית של העונה.

סיבוב שני: סקסיות מתפרצת

נופר: צלילה מהירה על הפיגורה מגלה שלחתלתולה האסלית יש את כל האלמנטים הסקסיים מהמדריך שהפנר כתב, כולל חיטובי פרפקט וביקיני אליפות. הקנס במקרה של חמומת המוח נרשם בעיקר על התנהלות דוקרנית מדי, שלא רק שמפחידה ילדים קטנים שצופים בה אלא גם מפנצ'רת סקסיות מבלון נתונים איכותי.

אין תמונה
יו, אני בביקיני וכל עם ישראל רואה! איזה כיף!

סיון: הלוק הסנסציוני מריץ בקלילות את הטווילה לראשות מפלגת השאפות הגדולות בכל הזמנים בטרילוגיה של האח. הסקסיות שלה לא עומדת בספק ולראייה ניזכר בימים הראשונים בבית, בהם גם עמיר וגם עתי ניסו לגשש לכיוונה במידי. אבל למרות שלמות אסתטית וגופה שמצדיקה הוט טאב, האופי היבש שלא מתרומם לשום מקום מנמיכים את ווליום הסקסיות ומייבשים את הריר.

סיבוב שלישי: אישיות דייט מנצחת

מור: היא סובלת מקריזות והתפרצויות זעם בלתי נשלטות, מה שאומר שמדובר בנקבה עם אישיות - וזה בדיוק הסיבה מדוע הבובה הזאת היא אחד מהנכסים הכי זוהרים של העונה והמוזה למזמורי האהבה של ג'קי.

היא אומנם מפוצצת ממניירות ומדליפה אצילות מבית מלוכת אחשורוש, אבל דרינק עם הבחורה מבטיח להיות רועש ומעניין - במקום שביזות פיהוקית כמו עוד דייט שיגרתי. הנסיכה המושחזת בהחלט נובחת נאמנות ומבטיחה לרטש את כל מי שינסה לרפרף לכיוון הגבר שלה, אבל הדיל הזוגי איתה מגיע גם עם התחייבות נוקשה שתהפוך כל פרטנר לסנג'ר בעל כורחו. וותרו על ליידי שתטגן לכם שניצל ותגהץ את התלבושת, כי כאן מדובר באצולה פרסית שדורשת כרכור וליקוק תמידי וזה מתעכל רק אצל חובבי הז'אנר.

ג'קי ממשיך לחזר אחרי נופר
כפרה, התחת שלי במים כבר חודש ואת עדיין לא זורמת, מה עוד אני צריך לעשות?

אברהמי: מספיק להתגלגל לצדה על המדרכות של רוטשילד בשביל לקבל בוסט רציני לאגו, ודייט עם הסטודנטית הגבוהה יספק לך דקות ארוכות של בהייה מאושרת. אז נכון שהחשמלית המנומנמת אמנם דולפת מאדישות ולא חתומה על כריזמה משום סוג, אבל אותה נשיקה עם המתולתלת שהודחה כבר הספיקה להדליק את זיקוק היצר - ולהבהיר לנו שיש לנו פה עסק עם כוסית שתזרום איתנו לכל הכיוונים.

והמיאו הולך ל...

מדובר במיס מאץ' קלאסי ובקרב מזרח מול מערב של שתי שאפות עם סגנונות יותר שונים מצבע העור שלהן, אבל כשמגיע הרגע לבחור את המועדפת אז היצר הישר אומר את דברו וחייבים להיצמד לסיון.

סיון ועמיר מתקרבים
עמיר חושב שהיא סקסית. אנחנו נאלצים להסכים

הנופר אומנם שופעת באיכויות ויש עליה לוק מצדיק פרפור בשלל מגזרים, אבל החספוס, הצווחות, והטיזינג הבלתי נגמר ממנו סובל ג'קי, מהווים במקרה שלה הרחקה אוטומטית משלב הגמר. מצד שני, סיון אולי עייפה, לא נעולה על עצמה ונטולת קסם אישי שיביא לה חלטורת הנחייה בערוץ נישה - אבל הבחורה היא פצצת איכות ועם זה קשה להתווכח. אז אנחנו לא מתווכחים.

>> בפעם הקודמת נכנסו לזירה ליהיא גרינר וליאם רז
>> לכל הכתבות במדור