ליאם VS ליהיא (צילום: רונן אקרמן)
עסיסיות וחיוך שלא נגמר או יופי יוצא דופן עם נטייה לקדיחות? ליהיא וליאם, ראש בראש | צילום: רונן אקרמן

חברים, הגיע הזמן לעבור לדו הקרב הכי מפרק עד כה בעונה, או לפחות במקום השני אחרי הקרב על התנ"ך בין הלסבית למתנחל: ליאם רז מול ליהיא גרינר. שתי חביבות עם ערימות של אישיוס במלחמת דאווין על ליבו של חתיך אחד. מדובר במלחמת עולמות מרתקת; אמריקנית עם קשיי שפה מול רהוטה קדחנית, מלאה עם שמחת חיים מול יפהפייה מלנכולית, נפגשות באקווריום מצולם - ועכשיו ירוצו פה בקונג פו חתולות שיסביר למי מהן יש את המנדט בקהילת הזכרים.

סיבוב ראשון: עימות חזיתי

ליהיא גרינר: למרות נפיחות מיותרת מנישנושי ג'אנק פוד, למהגרת העליזה הזו יש נתוני פתיח תקינים לגמרי ויש סיבה למה עתי בחר לבחון מקרוב איכויות של צי'קה שממוסגרת באירוסין, אפילו שהיא לא קרובה לחזיונות של עמודי אמצע. בהסנפה ראשונה מרטשת החתונה הזו הביאה איתה יופי דודתי של הקוזינה מווסט הוליווד, אבל תקיעת מיקרוסקופ על החבילה מגלה פוטנציאל גמיש של עור חלקלק, שיער צבוע וחיוך שיכול להאיר את שדרות סנסט ואת נווה אילן בו זמנית.

ליהיא בג'קוזי
אמרנו לא פעם, מלאות זה הרזות החדש. ליהיא גרינר

ליאם רז: למרום בהירות של קספר ומניירות טרחניות, כל מה שהחתולה הזאת צריכה זה להתחבר לכמה קרני שמש בשביל להוציא את החישמול החוצה. הפרסונה היא אולי קשה לעיכול אבל כשזה מגיע למראה שלה אז ליאם חזק בכסא הנהג. עיני טורקיז בולעות, סלידות איכותית בכל שריר בפנים ושיער דבש שהיינו מתים לסרק, לוקחים אותה לבלוק של היופי האיכותי וגורמים לנו לתהות עד כמה נוראות הקדיחות שלה עד שעתי מסרב בנחישות להעביר שם וויש.

סיבוב שני: סקסיות מתפרצת

ליהיא: לא צריך להסריח מאירובי בשביל להבין שאם הליידי הייתה מגלחת כמה פאונדים אז מניות הסקסיות שלה יכלו לשבור את השוק, אבל גם עם העודפים יש לנציגה מלללנד מה למכור ברביצה בהוט טאב. ידוע שסקסיות אמיתית בדרך כלל מתיישבת אצל מלאות, והחושניות של הבובה מתעצמת בכל מהלך. יחד עם התלתלים הפרועים, עסיסיות בקו התחתון והגודש באזורי ההנקה, מצליחה התושבת החוזרת לגרוס את פרידה והתאומות ולתפוס כיסא בשולחן הסקסיות של הבית.

אין תמונה
נסה לחשוב איך היית מתנהג אם היא הייתה המורה שלך בבית ספר. ליאם רז

ליאם: משהו במורכבות ובקשקושי הגבוהה גבוהה שלה שכמעט מצליח לנטרל את העובדה שלבחורה יש כישורים שיכולים לגרום גם לעמיר לתת דילוג מכוסית המופת שלו במהלך תקופת המאסר המתמשכת בבית. יופי מורתי והצפה של בינה הן חזיונות נפוצים אצל כל גבר ולכוסית המלומדת הזאת יש את כל מה שדרוש להתסיס כל מוג'ו. אבל כמובן שלא רק על ניסוחים מתוחכמים ומילות פסיכומטרי היא מקבלת פנטזיה, אלא בעיקר על גופה מעוצבת ומחשוף ראוי שרק מחכה לקבל את החשיפה שלו לאוויר העולם.

סיבוב שלישי: אישיות דייט מנצחת

גרינר: העליזות של הספריג ברייק תמיד באה טוב בייחוד אם אתה לא צריך להעביר ויזה בשגרירות בשביל לחוות את זה, ופה אנחנו מקבלים את זה על המסך במחיר מינימלי. למרות הזיגזגים מעברית לאנגלית שמאיצים קריזה והתנהלות נסיכה יהודייה שלא מתעכלת טוב, גרינר שופעת עליזות וחום ויכולה ללחוץ על כפתור השכונה מתי שצריך, בניגוד גמור לקולגה המובסת שלה בקרב על הזכר החינני. היא אומנם רועשת קלות ומקועקעת בקלישאות, אבל היצמדות בלתי אפלטונית מבטיחה אווירה כייפית סביב השעון ויכולות זרימה מואצות גם אם יש לך ארוס שמשקיף בארץ אחרת.

עתי מתחרט ולוקח צעד אחורה
בזכותה יש לנו בבית אווירה של ספרינג ברייק

רז: הצי'קה מורכבת יותר משביל פסיפס וסוחבת על העורף מוצ'ילה מפוצצת בסיפור חיים קשים שמריצים אמפתיה אבל מכניסים לה דיכאון לאישיות, ולכן זה חומר שמפרנס בעיקר פסיכולוגים ולאו דווקא ציידים שרוצים להתחנקרש. סיפורים מרתקים וניסוחי מופת הם חביבים ברמת הסמול טוק אבל ברגע שבית שלם טוען שאת לא מפסיקה לסתום את הפה אז כנראה שיש פה בעיית אישיות מורכבת. בשביל להעביר את הזמן בדקדוקי לשון או במקסימום להעתיק עבודת סמסטמר בדוק שהיא מושלמת, אבל בשביל שמוזינג קליל ולא מחייב, הקרירות, הניג'וסים ועודפים של דיבורים עלולים בהחלט להוביל גברים למזרון של נשים מאורסות.

והמיאו הולך ל...

ליאם נפתחת בפני עתי
ברגע שהיא תרד מהעץ הולך להיות לה, לגברים בבית ולנו, רק טוב

בזבזנו פה יותר מדי מלל להסביר כמה היא קודחת ומבאסת אבל כשמגיע המאני טיים וחייבים לבחור אז אנחנו מתניעים עם פני הפורצלן והיופי הקלאסי של ליאם. לחביבה מאמריקה יש הרבה מה למכור במדד הזורמנות והעובדה שהיא לקחה מערכה ראשונה במשחק חילופי הנוזלים עם עתי בהחלט מריצים לה קרדיט, אבל המיני נואפות וניחוח הלא מוסריות שעף מכל הסיפור הזה דופק לה את האמינות, מה שגורם לנו לחתום על ליאם. בחודש הראשון היא הייתה עסוקה בהתנשאות ובהמאסה עצמית, אבל לגברת רז יש כישורים שרק צריך לקלף. ברגע שתשתחרר ותתחיל להשתמש בנתוני המופת שלה אז בלתי נמנע שאחד מהגברברים בבית או מקסימום אלעד ינסו לטעום מהמאפה. ואל נתפלא אם היא תסגור גם טאבו בגמר הגדול ותרוץ איתנו עד לפינאלה.

>> איילה רשף, ממ"ב, קארין כהן וההיא מהפייסבוק: הנשים שעשו לנו את 2010
>> עוד חתולות שנלחמו פה במדור