אין תמונה
הלוהטות והחכמות: מי תצא מנצחת?

העונה השלישית של האח הגדול נגמרה, ודבר אחד בטוח: למרות שג'קי לא-פשוט-להיות-פשוט גזר את הקופון, העונה התאפיינה בעיקר במצעד הדיירות החטובות - ובין שלל הליגות שטבלו בהוט טאב, אין גאלות שראשונה בין שוות הייתה סיון אברהמי. אבל לאברהמי נותר מבחן נוסף, לא פחות חשוב - האם היא שווה יותר מאיילה רשף, הדיירת הכי חמה של העונה הקודמת?

שתי סנסציות שמביאות סקס אפיל של הפקולטה ותיעוד מצולם של רומנים מתוסבכים, נפגשות לקרב עתיר רייטינג על הזיכיון להפוך לפנטזיה הראשית של התאגיד - לפחות עד לעונה הבאה.

סיבוב ראשון: עימות חזיתי

סיון אברהמי: מהרגע שהעקבים שלה נקשו על המדרגות בדרך לבלוק והרבה לפני שעלתה על מדי ביקיני, כולנו ריירנו בהסכמה שמדובר במגה שאפה של העונה שתהיה אחראית להרבה שעות של בהייה במסך. הדיבור פה הוא בעיקר על חיטובי אנטילופה, רגלי מודל מתארכות, פרונט של הביוקר שממוקם מתחת לפרצוף משורטט ועיני לגונה שבוודאי ידביקו לה קמפיין בימים הקרובים.

אין תמונה
יש תמונות שילוו אותנו לנצח. סיון אברהמי נותנת פייט

איילה רשף: כבר הספקנו לשכוח, אבל בימי הענתיקה בהם היא הייתה בהסגר עם אלירז, סער ואוסף של נשכחים, רשף פיזרה נוכחות של כוסית איכות - אבל דווקא מאז שנזלה מהבית ותפסה משבצת קבועה ב-24, התובנה שמדובר במולטי ליגה קיבלה סמנט בשדרה של השוות מכולן.
הנתונים הם אולי לא פרפקטו מהבוק של מהלכות מסלול, אבל רשף בהחלט מציתה מוג'ו ושווה פלאשים של עמודי אמצע בכל מגזין. חברו את זה יחד עם מחשוף אורגינל, סטייל שמדגיש נתונים וחיוך שיכול להאיר גם את דיאלוג בחשכה ותקבלו מארז מנצח של שלמות.

סיבוב שני: סקסיות מתפרצת

אברהמי: בזכות כישורי חלל שנמתחים על ערימות של סנטימטרים לגובה, אברהמי מתיזה סקסיות מעצם קיומה - אבל בדו קרב תחרותי שכזה דרוש קצת יותר בשביל להישאר רלוונטית, וכאן הצי'קה צולעת בטיפוס. הפגזה של נתוני איכות זה חביב אבל במבחן הפרסונה אברהמי מאכזבת: עייפות, נרגנות פאסיבית ובעיקר התנהלות פריג'דאית ונטולת תשוקה מסיתים אותה ממאגר הסקסיות וממרקרים את הקביעה שהכוסיות הכי גדולות הן לאו דווקא חושניות.

איילה רשף בביקיני 6 (צילום: אלעד דיין)
ואנחנו חוזרים: יש תמונות שילוו אותנו לנצח. איילה רשף מדגימה למה אנחנו כותבים עליה | צילום: אלעד דיין

רשף: אפילו שבחלק גדול מההתנהלות שלה עם הגורו שיינפין היא הצליחה להביא את הקריזה, גם שנה אחרי שנמלטה מהדיור המוגן רשף ממשיכה להשפריץ סקסיות בכל תנודה. הגורמה הגנטי תמיד היה שם אבל הוא בסך הכול הקדימון למחזה הלוהט הזה, שגרם גם לחטוב הישרדות להרים שם אמברקס. האישיות הקלילה, החיוכים למכביר, הלבוש בסטייל והחינניות שמתלבשת על הפלאים שהבורא סיפק לה שווים דרגה בכירה בחייל הסקסיות.

סיבוב שלישי: אישיות דייט מנצחת

סיון: פייר שהיא עמוסה באיי קיו שיכול להריץ דייט קדיחות אל תוך הלילה, אבל אחרי חודשים של שיממון אישיותי, הליידי נפתחה וגילינו שם כריזמה. אפשר להתווכח כמה חמודה צרחת הצחוק הספונטנית שלה, אבל הרצת דאחקות בספת השאכטות, חירטוטי הלצות עם ג'קי וכמובן יכולות זרימה לסטוצים מצולמים, משדרגים את אברהמי מדייט פיהוק ליציאה ששווה למסגר - ולא רק בזכות הלוק.

סיון ועמיר מתקרבים
דייט עם סיון אברהמי? ברור שכן

איילה: הצצה מהירה על כישורי ההנחיה של הרשף מגלה את מה שראינו לפרקים בבית ונדרס על ידי ניצוצות התכלבתות שבאו בשביל לשרוד במשחק: הבייב מפוצצת באישיות חיובית ושמחת חיים שתמיד מתלבשת יותר טוב על שאפה מאשר מלנכוליה מרתיעה.
ריסקנו את הסיסמאות על סנוביזם מתנשא ואליטיסטיות מהשופני של צפון העיר, והדפסנו סלוגן חדש שבו איילה היא בחורה עממית, מפוצצת בחן ומסתמנת כאולטימט דייט לכל מי שיתמזל מזלו להביא בחורה כזאת לדרינק.

והמיאו הולך ל...

עפנו על אברהמי מהרגע שהיא פיזזה לבית, דרך הבוסה שלה עם הסיוון השניה, וראינו אותה הופכת מאנמית לכריזמטית, אבל בקרב החתולות הזה אין ספק שהיא גוררת רגלים חטובות אחרי רשף.

טומי אלתגר, איילה רשף, אימון טניס (צילום: אלעד דיין)
פעם לא היינו בטוחים, היום זה כבר ברור. איילה ROCKS | צילום: אלעד דיין

האקסית של סער והנוכחית של טומי אומנם לא ענטזה עד לגמר בעונה שלה וסיפקה לא מעט רגעי סלידה בהתנהלות שלה בזמנו, אבל מאז נשלפה לאזרחות היא הצליחה לייצר מנגנון נדיר של כוסית עם אישיות מגרה - וזו קומבינה איכותית שאברהמי עוד חייבת להוכיח לנו שהיא מסוגלת לייצר.

>> לקרב הקודם: היפות של החנונים
>> לכל הקרבות