מיכל אמדורסקיVSקרן פלס (צילום: יוסי צבקר ויריב פיין)
את גלגל"צ הן כבשו כבר מזמן. אמדורסקי ופלס | צילום: יוסי צבקר ויריב פיין

לצד פזמונים קליטים ומלל לפזם סביב הברביקיו, עולם הזמר המקומי תמיד סיפק לנו נציגות שאפות שהתברכו בחיטובי עלית ובפרצוף קמפיין. פעם עוד אפשר היה להצליח בארץ עם קול תקין ואסתטיקה מביכה, אבל למזלנו המציאות השתנתה ויותר ויותר זמרות חושניות מזייפות את דרכן לגלי האתר ומספקות לנו עוד מוקדי תאווה. מבין כל אלה, אין שתיים שמגשימות יותר את התזה ממיכל אמדורסקי וקרן פלס.

האחת היא ליגת פופ שמתיזה פרובוקציה וסקסיות בכוח, השנייה היא להיט לחנים ושירי קיטש שחצבה לאחרונה את דרכה כבייב הכי היסטרית בשטח. שתי זמרות, שתי גרושות, ערימות להיטים והמון מחשופים נפגשות לקרב חתולות מוזיקלי במיוחד שיקבע סופית את הדיסק של מי היינו שמים בסלון דירת הרווקים שלנו.

סיבוב ראשון: שליפת רזומה

מיכל אמדורסקי: היא התחילה את מרתון הגירוי כגרופית של אסף אמדורסקי ומשם דפקה קביעות כמיסיס של הרוקר עד שבאו הגירושין, הלכלוכים והסטטוס המגרה של גרושה מחשמלת. בפן המקצועי אמדורסקי סימנה וי על כל חלטורה בביצה ויכול להיות שמדובר בנציגת הפופ הכי אסלית שיש לנו במרקט. כמה להיטים קליטים, יכולת ענטוז משובחת, הנחייה בערוצי נישה, שיפוט רקדנים בפריים וטיים וחשיפת פדיחה של המשולש הפרטי בשידור חי, מיקמו את אמדורסקי בצמרת מגדלי היוקרה של הסלבס המזמרות.

קרן פלס: עד לא מזמן פלס הייתה הדארלינג של גלגל"צ עם שירים על שכנים מתים ואקסים שמתערבבים ובורחים, והיום היא גרושה טרייה שמנסה להעיף דיסקים בדילים בסופר פארם. בהתחלה הפציעה עם נוכחות מושבניקית בשילוב כמה שומני עודף, אבל עם בוא הלהיטים וההצלחה הגדולה פלס גילחה את האקסטרות והפכה לפצצה שופעת ולסממן תל אביבי מובהק. שפריצים של כישרון, יכולות הלחנה משובחות, קול פעמונים ואישיות סקסית למכביר הפכו את הפלס לטיב טעם של כל מובחרת שמחזיקה מיקרופון.

מיכל אמדורסקי 2010 (יח``צ: יוסי צבקר)
ייסדה את המונח "זמרת סקסית". מיכל אמדורסקי | יח``צ: יוסי צבקר

סיבוב שני: עימות חזיתי

אמדורסקי: גם אחרי שתי לידות ושפע מייליאז' הגבירה היא כוסית-על ומוקד תשוקה אצל מחוטבים צעירים עם הפרש של עשור מתחתיה. הפנים תמיד היו מעוררי השראה ועיני הטורקיז שוות באנר בליגה של הגדולות, אבל מה שהפך את אמדורסקי לדיוות סקס מחשמלת זה קודם כל הגופה המהונדסת, חיטובי המודל ופרונט משובח שמתחזקים לה קריירה ומשארים אותה רלוונטית בזירת השאפות גם בשלהי העשור השלישי לחייה.

פלס: לא היינו צריכים למסגר את הפפראצי השופע שלה יוצאת מן הגלים בשביל להבין שבשנה האחרונה הפכה הנצמדת של מירי מסיקה לסמל הסקס הכי בוהק בשטח. את המסע היא התחילה בלוק דודתי עם שפע טבעי באזורי ההנקה וסיימה אותו כחתלתולה מחוטבת שיצרה קריאות צהלה מרבבות זכרים ברגע שחזרה להתגלגל בשוק הסינגלס. בניגוד גמור לליריקה שלה, המראה של פלס הוא רב גווני ומציג גם פני שלמות בגוון חרסינה, עיניים תכלכלות ושיער גולש שבא תקין בכל צבע.

קרן פלס ללוריאל (צילום: יריב פיין)
המושבניקית שהפכה לפנטזיה של כולנו. קרן פלס | צילום: יריב פיין

סיבוב שלישי: על סטייל ואביזרים

אמדורסקי: קימורי איכות ופיגורה בובתית מחייבות כמה שפחות בד על החיטובים ומיכלי ממלא את חלקה בדיל ללא דופי. הניסיון למגנט עיניים ולהריץ פרובוקציות עוברות דרך מיני דקיק ומחשופים מאווררים וכבר שנים שאמדורסקי היא הכוהנת הגדולה של הסטייל המינימלי. עם איכויות כאלו בדוק שכל תלבושת רק תוציא את המיטב מכוכבת הפופ, אבל השתדלות יתר בביגוד שנצמד לגוף ובחירה מודעת בנישה אחת בלבד קצת מבאסים את נציגי הסטיילינג המקומי.

פלס: הלוק של נערת הקיבוץ העליזה עם הלבוש המפוזר היה הולם לימים בהם היו עודפים באזור הצלעות, אבל יחד עם החיטוב המבורך גם סגנון הלבוש השתנה לגמרי. בדיוק כמו הימים שהם כל חמשיר שלה חרך את הפלייליסט, כך גם ימיה כאחת המתלבשות הגרועות בביז הן זיכרון נשכח. קרן פלס של היום היא מופת לסטייל שיודעת היטב להצמיד את הלבוש הנכון לפיגורה המובחרת שלה.

מיכל אמדורסקי- נשים בלבן (צילום: אלעד דיין)
מתאמצת מדי. אמדורסקי | צילום: אלעד דיין

סיבוב רביעי: סקסיות מתפרצת

אמדורסקי: אפשר ללהג עליה שהיא מנסה להשפריץ סקסיות בכוח אבל חייבים לפרגן את ההצהרה הבאה: הטאבו של הנשים הסקסיות בארץ האבות בעשור האחרון רשום כולו על שמה של אמדורסקי באופן בלעדי. הגבירה הייתה הראשונה שהביאה אותה בבגדי מחשוף שראויים לזמרת פופ, ענטזה מיניות על הבמות ושיחררה להיטים עם טקסטים ומסרים ברורים של פיתוי וחושניות, ורק על זה מגיע לה את הפסלון.

פלס: מהרגע בו היא והפסנתר שלה חדרו לחיינו פלס היא מופת לסקסיות ומאיצה יכולות גירוי עם כל תו - וזה לחלוטין לא קשור למראה המעורר שלה. האופי המקורחן והיכולת שלה לגרום לכל זכר לחשוב שיש לו סיכוי אם רק יפגוש איתה בתזמון הנכון, הופכים אותה למקדמת האבולוציה החדשה של דור הסקסיות החדש. הזמירה נטרלה את השמרנות המעיקה של הזמרות של פעם והביאה איתה יכולות בלעדיות ששמורות אך ורק לה, וזה, בשילוב מראה עסיסי ויופי מרשים, מייצר תבנית סקסית ללא עוררין.

קרן פלס בים, פפראצי (צילום: אורי אליהו)
עוד סיבה שאנחנו אוהבים אותה. קרן פלס | צילום: אורי אליהו

והמיאו הולך ל...

גם בלי לחזור בלופ על אירוע הביקיני, הדעה הרווחת היא שמיכל אמדורסקי היא שוגר בייב שנשארת רלוונטית בחזיונות של כולנו גם מבלי להוציא סינגלים בכל עונת מעבר. ועדיין, בדו קרב הזה אמדורסקי נוחלת תבוסה חושנית ללהיט הכי מושמע כרגע ברשת הפנטזיות של רובנו. אולי זה הגירושים הטריים, החיטובים המפתיעים או האופי הקליל, אבל פלס והאיכויות שלה הם כרגע הסטנדרט על פיו נמדדת כל שאפה אחרת בתעשייה - ואפשר רק לפזר קנאה על המאושר שיצליח לנעול אותה לסיבוב שני.

>> קרב החתולות הקודם: בר רפאלי Vs אדריאנה לימה
>> לכל הקרבות