אחת בת 18, השנייה בת 28. אחת מתעמלת אומנותית, השנייה דוגמנית. אחת חברה של כדורגלן, השניה נשואה למדריך קיקבוקסינג. אחת עדיין נמצאת בתהליך ההתבגרות ויכלה להשתלב מעולה ב"מעודדות צמודות 13", השנייה בטוחה שכולם שונאים אותה כי היא הכי יפה בעולם ולא מהססת לחיות את חייה לצד גבר שנמוך ממנה בראש. היפות של המירוץ למיליון נפגשות בזירת קרב החתולות של ערוץ הגברים.

אין תמונה
המעודדת מול הדוגמנית: מי עושה לך את זה יותר?

סיבוב ראשון: היכרות

אדל בספלוב: אחח, גיל 18. שנת המעבר הזאת, בין הילדות לבגרות שמביאה איתה לחצים ופוזות מיותרות, היא תקופה נפלאה. אדל הוכתרה על ידי גורמים שונים בכלי התקשורת כ"עיפרון הפחות מחודד" בקלמר של המירוץ למיליון (וכשנזכרים ביתר העפרונות בקלמר, זה די מעליב), אבל אותם מבקרים נוטים לשכוח את גילה הצעיר. למה שהיא תדע מי זה הרצל? או איפה זה הנגב? אלה דברים שרק שמעון פרס צריך לדעת. תנו לה להתעסק בדברים שהיא יודעת לעשות טוב יותר, כמו סקי בבגד ים או תכנית שלמה בחצאית מיני. אתם יודעים, דברים שבאמת חיוניים למדינה.

חן שילוני: אחח, גיל 28. שנת המעבר הזאת, בין שנות העשרים הפרועות לבין שנות ה-30 העמוסות חיתולים והנקות, היא עוד תקופה נפלאה. שילוני הבינה מהרגע הראשון  שהיא העיפרון הכי שווה בקלמר והיא דואגת שכולם ידעו את זה. "מה, זה בגלל שאני יפה כל כך?" היא דואגת לשאול את המצלמה בכל הזדמנות, ואף מזילה דמעה. אנחנו כמעט מחכים לרגע שבו תביט עלינו במבט נחוש ותשאל: "אומה, אומה שעל הקיר, נכון שאני הכי שווה בעיר?". מעט יהיר? אולי, אבל על הכל אנחנו מוכנים לסלוח בגלל אותה סצנה בלתי נשכחת באמבטיית השוקולד.

חן שילוני והבעל בדואו-ספא (צילום: ראובן שניידר)
כולם ראו אותי? או שאני צריכה לצאת עוד פעם | צילום: ראובן שניידר

סיבוב שני: עימות חזיתי

בספלוב: המתמודדת הצעירה של המירוץ לא בורכה ביופי קלאסי רגיל. לא מדובר ביופי בובתי, זה בהחלט לא יופי בלונדיני, ומפאת גילה הצעיר לא משנה כמה היא תתאמץ, זה גם לא יופי חושני. אבל יודעים מה? זה גם מה שיפה ומיוחד באדל. השילוב הזה של מרד נעורים ואופי של טום בוי, כמו נערת תיכון שובבה שקופצת מעל הגדר של בית הספר, כדי להבריז אתנו לשעה של שמש על חוף הים.  

שילוני: ספק אם היינו שומעים על הדוגמנית חן שילוני לפני שהתחילה לרוץ ברחבי אירופה הקלאסית (זה שקר; כבר שמענו עליה לפחות פעם אחת), והאמת? לא בטוח שהיא מוכנה לטבול באותו אמבט עם הסקסיות המפורסמות של ארצנו. אבל אין ספק ששילוני יודעת את העבודה, ומבט שלה למצלמה מספר הכול. שילוב של חושניות ורגישות. כמעט ולא צריך יותר מזה.

אין תמונה
הי אדל, תמשיכי לנפנף לנו בפומפונים

סיבוב שלישי: סקסיות מתפרצת

אדל: ברור שסקסית. אדל מחזיקה ביתרון הברור של נערה-אישה בת 18. היא מחזיקה ביתרון נוסף שכבר הזכרנו פעם או פעמיים בכתבה הזאת: חצאית קצרצרה. ועוד לא התחלנו לדבר על שני היתרונות האחרים שלה, שהופכים כל ביקיני בצבע תכלת לחגיגה של ממש. בקיצור, אם היינו בכיתה של אדל אין ספק שהיינו מאושרים שנולדנו, מבלים את השעורים בבהייה אינסופית, ובונים פנטזיות בדמיוננו על ערב בלתי נשכח איתה בנשף הסיום. כמו כן, בהזדמנות זאת ח"ח לעורכים של המירוץ למיליון: אתם יודעים לעשות קלוזאפים בדיוק איפה שצריך. תבורכו.

חן: הדוגמנית השליטה עומדת בסטנדרטים בכבוד. מצד אחד היא מציגה נשיות מתפרצת (נחזיר אתכם למשימת השוקולד ברשותכם), מצד שני היא מסתובבת עם גוץ שרירי ומצליחה לעמוד בקצב שלו. סקסית, אבל חזקה. מציגה ביקיני משובח, אבל קשוחה. דופקת מבטים נוטפי סקס למצלמה, אבל רגישה. שילוב כמעט מנצח.

והמיאו הולך ל...

אין תמונה
סקי עם ביקיני, ככה נראית מנצחת אמיתית

אנחנו אנשים בוגרים והיינו צריכים לבחור בדוגמנית הבשלה והסקסית, אבל הפסקה ההיא על התיכון של אדל עשתה לנו משהו ואנחנו מטים את הכף לכיוונה. אולי זה בגלל שגם בגילינו אנחנו עדיין נהנים מאמריקן פאי, אולי בגלל שבסופו של דבר, ציניות בצד, היא פשוט מותק של בחורה, ואולי בגלל אותה חצאית מתנפנפת שמלווה אותנו לכל מקום בשבועות האחרונים. דבר אחד בטוח: כשגילינו אתמול שהיא עדיין לא עפה מהמירוץ הלכנו לישון מאושרים.

>> לקרב הקודם: איילה רשף מול סיון אברהמי