מרינה VSלידר (צילום: גיא קרן)
יכול להיות שמצאנו תחליף למרינה? יכול להיות. או שלא | צילום: גיא קרן

החמסין החונק ומשולשי זיעה מתחת לכל פולו מבשרים רק על דבר אחד: השמש נחתה עלינו בגדול ואיתה גם ההזדמנות לחזור ולהציץ על שאפות מדוגמות בביקיני בשביל לספוג קצת בריזה. הפנסים של המדוזות ודוחק הרוחצים כבר לא עושים את העבודה ובשביל זה יש לנו את הישרדות אולסטארס, שמביאה איתה מקבץ כוסיות שרק מלהק מוכשר יכול להנדס. הפעם אנחנו לוחצים על כפתור המעלית הישר לפנטהאוז של העילית וזורקים את מרינה קבישר הוטרנית מול הפיגורה החדשה שני לידר, לקרב חתולות טרופי שמבטיח לא לכבות שום לפיד של יצר. שתי מחשמלות, ערימות של חיטובים וקמצוץ של תחמנות נאבקות בקרב סילקון על מלכות הג'ונגל.

סיבוב ראשון: שליפת רזומה

מרינה קבישר: הסנסציה מבלרוס שהכריחה כל זכר להתניע למחסני חשמל בשביל להתארגן על HD, רק בשביל לקבל חווית צפייה איכותית על נתונים ששווים יחידת דיור באחוזה של הפנר. הקומבינות של מנו והפלגמטיות של משה היו רק תזמורת הליווי בעונת הספתח של הישרדות, למה מה שבאמת הקפיץ שם את הרייטינג היו האימאג'ים של הליגה בביקיני שהפכו את העונה הזו לזיכרון מגרה. נתוני חלל שתיזזו בכל משימה ותצלומי תקריב על שיזוף בחולות הפכו את מרינה לכוכבת הגדולה ביותר שיצאה מהפורמט. מאז היא כבר הפכה להגדרה רשמית לשלמות, קיבלה כמה ג'ובים בהנחיה, דפדפה מערכות יחסים והוכיחה שישבן מעוצב אחד שווה יותר מכל כישרון.

לידר שני: הבייב הטריה על האי והסיבה למה לסיירת האוהדים עוד יש צ'אנס להפתיע את הגדולים. כמה סיבובים על החול הספיקו לאנטילופה המאובזרת הזו להסתמן כדבר הכי שורף בעונה הזו, ולסיבה מספיק טובה לזפזפ על המונדיאל בשביל לקבל קשיי נשימה בזמן המשימות. עם נתונים של מולטי צ'יק, פרצוף שימכור באנרים מעל פקקים באיילון ואישיות מגוונת שתספק כמה חלטורות בתום העסק, לידר היא התפוח אדמה הבוער של התקופה וצפויה לגרות אותנו לפחות עד תחילת החגים.

לידר שני (צילום: גיא קרן)
השקט המסתורי, הפראות במאני טיים. לידר שני | צילום: גיא קרן

סיבוב שני: עימות חזיתי

מרינה: אפשר לטחון פה שורות של מלל, אבל צלילה אחת על הביקיני הצהוב ההוא תפרוס פה את כל התרכובות ותריץ כל משועמם להתארגן על מוצרי קוסמטיקה ריחניים לשימושים אחרים לגמרי. שלמות היא אנדרסטייטמנט בת.ז של קבישר, ומקבץ כזה של נתונים עוד לא דילג לנו בפריים טיים בשום עשור. גוף מהפנט, חזה שעבר שפצור אישי מהבורא וכמובן אותו בודי אחורי קלאסי שקיבל הכי הרבה זמן מסך מאז תולדות הטלוויזיה. פייר שהדומיננטיות העיקרית של העילוי נעה מהגרגרת ומטה, אבל גם בקימורי הפייס לבחורה יש את כל המצרכים שמגדרים אותה כגורמה הכי משביע על המסך.

לידר: צריך סט כלים מאובזר ביותר בשביל להקריץ באזז על יד הקוקוסים ושאר החשמליות שמתחזקות את האי, ולא על פארש לידר גנבה את השואו בשבוע הראשון. נתונים שמתפרשים לגובה זה תמיד מקור לשפע, ובמקרה של הלידר הזו פנאן לגמרי להסתכל למעלה. המחזאית הרוחנית הזו אולי לא תבלוט במסדר זיהוי של פצצות איי ליסט, אבל הפיגורה שם מספיק תקינה בשביל למקם אותה בפאנל של הכבדות וזה למרות מחשוף מדיום ששווה B מינוס ביחס לעסיסיות של מרינה. במקרה של הדארלינג החדשה הגופה היא רק הפרומו; מה שיפתח לה קופות היא הסימטריות המושלמת בפנים, עיני אוקיינוס וחיוך ג'וליה רוברטס ששווים לפחות חסינות מהדחה עד הפינאלה.

מרינה קבישר - הישרדות אולסטארס פרק 1 (צילום: גיא קרן)
זה בעיקר הישבן, אבל לא רק. מרינה קבישר | צילום: גיא קרן

סיבוב שלישי: אישיות כובשת

מרינה: בגדול הקטגוריה לא מאוד מעניינית כשמדובר בשורדת העל הזו, אבל חייבים לפרגן לה קצת קומפלימנטים על האופי הנחוש שבא לידי ביטוי בעיקר בפעילות עם הביקיני. לא היינו צריכים את הקומבינה של העונה הזו בשביל לשכתב שהבייב הזו מביאה איתה אינטלקט ששווה אירוח תוכנית ברדיו אזורי, יצר תחרותיות של מחזיקה מחבט לשעבר ויכולת להעביר דאחקות עם מנו ובשבקין, בכדי להשלים את פסיפס האיכות שקרוי מרינה.

לידר: לא הקלטנו מספיק תכניות בשביל להכניס את הפרסונה שלה למכונת השיקוף, אבל ממה שנצפה עד כה הצ'יקה מוכיחה שכוסיות על יכולות לבוא גם עם אישיות מגניבה – כזאת שתאפשר האזנה לדברים שהן אומרות בזמן סקירת חלקי גוף שמכוסים במינימום ניילון. הילדות בבלוקים באילת, ההצטיינות בוינגייט והחרישה בעולם יוצרות קומבינציית אופי ששווה לפחות כמה סמסים בשלבי ההכתרה. למרות הדאווין הרוחני והלעיסה של ילדת הגינה השלווה, אפשר לראות עליה את הטירוף בעיני התכלת כשזה מגיע למאני טיים וזה מדליק אותנו לגמרי.

תמונת כוכבי הישרדות (יח``צ: גיא קרן)
מה שבטוח, ליד החדשות האחרות, לידר מנצחת בלי להתאמץ בכלל | יח``צ: גיא קרן

סיבוב רביעי: סקסיות מתפרצת

מרינה: המהונדסת שהסעירה מדינה שלמה היא בוודאי כרזת השער במילון הסקסיות השלם שיצא פה בקרוב. החלוקה בין יופי מרהיב לסקסיות חשמל לא טפטפה על מרינה, שהעמיסה את כל החבילה ולא תמצאו שום גבר שיכול להישאר אדיש לדילוגים הקופצניים שלה על החולות ולהיצמדות החושנית על גזעי עץ בזמן עוד משימה. עם פרגון נתונים כזה ממאגר הגנטיקה צפוי לחשוב שכל אחת תוכרז אוטומטית כסקסית, אבל במקרה של מרינה היא יודעת היטב למקסם את היכולות ולהתיז עלינו שפריצים של סקסיות שמקררים קצת את הכבשן שבחוץ.

לידר: פתחנו פה מקודם שהניו איג'ית מתוחזקת בכל מה שדרוש בכדי להצטרף לתפוצה של המגה שאפות ששולטות בביצה, ובדוק שיש עליה סקסיות שתבעיר כל סוכת מציל בהילטון – אבל פה מדובר בפינת הרחצה של מרינה והפיגורה הטרייה תופסת מקום בשולי החסקה. עם יכולות לשדרג כל בוק ויופי מרהיב, לידר היא אחת משליטות האי אבל היא עדיין לא הפעילה את מנגנון הסקסיות כמו שאנחנו דורשים וכמו ליגות הישרדות שבאו לפניה.

מרינה קבישר (צילום: גיא קרן)
הן יכולות לנסות, אבל בינתיים אף אחת לא קוטפת לה את התואר | צילום: גיא קרן

והמיאו הולך ל...

בראסמי נורא רצינו לפרגן לחדשה, אבל שוט אחד של קבישר על הביקיני הצהוב מחייב שמירה על טוהר המידות ומשאיר את התחרות בגראבג' טיים החל מסקירת הגופות. כל הריר שבעולם ללידר שמביאה איכויות חטובות ל"אוהדים", אבל כשזה מגיע למחשוף על מחשוף מול השורדת המקורית, אז כנראה שלאף אחת אין באמת סיכוי לנשל את פצצת הריאליטי הכי שווה שיצאה מהענף – וזה בדיוק למה מרינה והישבן ימשיכו לשלוט באי הפנטזיות הפרטי שלנו עוד הרבה זמן.

 >> קרב החתולות הקודם: ג'יזל בונדשן vs בר רפאלי