זוג במיטה 4 - בעייה במיטה (צילום: istockphoto)
די נו, זאת הפעם השלישית השבוע שכואב לך הראש | צילום: istockphoto

טוב, לשאלה כזו המומחות שלנו לא ציפו. נו, ברור ששמענו בעבר על נשים עם חשק מיני כשל סוס יאור מיוחם - פשוט חשבנו שהן קיימות רק בסיפורים. אז הנה, ליאור הנחמד ממזכרת בתיה טוען שהוא לא רק מכיר בחורה כזו, הוא אפילו התחתן איתה.

היי בנות

אשתי חרמנית יותר ממני. אני פותח במשפט הזה בלי הקדמות, כי אני יודע שזה חריג. בגדול, זה החלום הרטוב של כל גבר: שהאישה שלו תרצה עוד ועוד מין, ושהוא יוכל לחגוג עליה חופשי בלי להרגיש שהוא מעיק ומציק. כן, גם אני הרגשתי ככה בהתחלה, כשאני ומיטל (שם בדוי. מזכרת בתיה זה לא ישוב מספיק גדול) התחלנו לצאת: היה לנו המון המון סקס, כמה שרציתי, בלי הגבלה. הייתי בגן עדן.

אלא שהשנים עברו, נולד לנו ילד ואחר כך עוד ילדה. שנינו עובדים בעבודות תובעניות, השגרה נותנת את אותותיה, ואתם יודעות איך זה... אני מגיע בערב ממוטט למיטה, רק רוצה לצוף מול הטלוויזיה ולהירדם לאט. והיא – לפחות שלוש פעמים בשבוע, באמצע השבוע, מתחילה ללטף ולוחשת לי שהיא חרמנית!

אני חולה עליה, אבל אני לא עומד בזה (תרתי משמע). אני מרגיש כמו האישה בקשר, וכבר התחלתי אפילו לתרץ לה שכואב לי הראש ושהיה לי יום קשה בעבודה. מה אני אמור לעשות????

>> יש לך שאלה? שאל אותה בכתובת men@mako.co.il

נבחרת העונות הייתה מבודרת מאוד מהשאלה השבועית, וסוף סוף קיבלה הזדמנות לענות בחדווה. נינה, לדוגמא, שאמרה בחייה לגברים רבים שכואב לה הראש, לא ידעה את נפשה מרוב אושר: סוף סוף גבר שמבין ללב הנשים. וולקאם למועדון, אחי.

אכן, לא קלה היא מלאכת הסירוב – בטח ובטח כשמדובר באשתך האהובה. התשובה לשאלה שלך צריכה להיות זהה לתשובה שמקבלות הנשים על השאלה המקבילה – והיא לסרב בעדינות, ובחום, כדי לא לפגוע. אין מה לעשות – יצר מיני הוא אלמנט שמשתנה מאדם לאדם, והסיכוי למצוא בן זוג שיש לו בדיוק את אותו הצורך כמו שלך הוא קטן. ולכן תלטף אותה, תאהב אותה, תשכב איתה – ולפעמים גם תאמר לה שהערב לא מתאים, והיא בטוח תבין.

טלי טוענת שהיא דווקא מכירה נשים כאלה: נו טוב, לכל כלל יש יוצא מן הכלל, ויש גם נשים עם חשק מיני חזק במיוחד שרוצות סקס יותר מהגבר שלהן. חשוב לדייק: לא מדובר פה באישה שיוזמת יותר והגבר שלה תמיד זורם איתה – אלא באישה שרוצה יותר ממה שבן הזוג שלה יכול להעניק לה, וזו באמת בעיה. העניין המגדרי גם יכול, כאילו, להפוך את העניין למביך ומעליב עבורה, כי מה פתאום שגבר ידחה הזדמנות לסקס עם אשתו, והנה זה קורה לה. אני חושבת שאתם צריכים לפתוח את זה בשיחה כנה, להגיד את הדברים, ולא לפחד. אם תסביר לה כמו שהסברת לנו – אין סיבה שהיא תפגע.

אישה מפתה (צילום: istockphoto)
נראה לי שהילדים נרדמו. נו, אתה בא למיטה? | צילום: istockphoto

יעל מציעה פתרון יותר פרקטי: אלוהים, קח את עצמך בידיים! איזה גבר לא היה מתחלף איתך, ואתה מתלונן? מה, אתה לא יכול להשתדל יותר? לא יודעת, תכנסו למיטה מוקדם יותר, אולי תתקלח לפני כדי להתרענן, תשתה קפה חזק... משהו שיחזיק אותך על הרגליים ובתפקוד, כדי שתוכל לספק את אשתך - ואני בטוחה שגם לעשות חיים בעצמך.

ונעה? נעה לא התרגשה: בסדר, יאללה, ביג דיל, זה קורה לכל אחד. לפעמים אני רוצה והוא לא, לפעמים הוא מתחכך בי ואני מעיפה אותו. אין פה בשורה, צר לי. וגם אין תשובה: הבעיה הזו היא נחלתו של כל זוג, כי מה לעשות ששני אנשים אינם אדם אחד, ותשוקותיהם ורצונותיהם אינם תמיד מקבילים וזהים בכל רגע ובכל שעה. אני לא מתרגשת, ליאור. דברו על זה בכיף, תצחקו על זה, אל תעשו עניין. חבל לקלקל סתם.

>> בפעם שעברה במדור: האם אביזרי מין מאיימים על הגבריות
>> לכל הכתבות במדור