סאדו מאזו (צילום: istockphoto)
יוני, אם תקשיב לבנות שלנו, גם חברה שלך תיראה ככה בסוף | צילום: istockphoto

אנחנו שבים לענות על השאלות הטיפשיות שלכם בענייני מין, עם פאנל חדש ומצוחצח של ארבע עונות מהשורה הראשונה: גייסנו את נינה רובין, סטאז'רית למשפטים בת 30, שטוענת שלא מזדיינים בימי זיכרון; את טלי גוטפרידנדר, יח"צנית נמרצת ודייטנית צמרת בת 26; את נעה ארדן שעושה איזו עבודה ביוכימית שאנחנו לא מסוגלים להבין באיזו מעבדה בצפון ומחכה שהחבר שלה יסכים לשלישיה עם גבר, ואת יעל גורן הצעירונת, רק בת 22 אבל שולטת חזק ברזי המין.

השאלה הטיפשית של השבוע שייכת ליוני, ברמן תל אביבי בן 26. והוא שואל:
"לאחרונה התחלתי לצאת עם בחורה. היא חמודה, משגעת, יש לנו כימיה טובה וסקס מצוין. רק בעיה אחת. אני ממש חזק בקטע של סאדו. איך כדאי לי לספר לה בלי שהיא תברח?"

>> יש לך שאלה? שאל אותה בכתובת men@mako.co.il

פרט ליעל, הבנות לא נפלו מהשאלה והמליצו ליוני ללכת עם הלב ועם האזיקים שלו עד הסוף. הנה התשובות:

נטע: יש פרק מעולה של "סקס והעיר הגדולה" על סאדו מאזו, ושווה לך לנסות להשיג אותו ולצפות איתה ביחד. כל הבנות באשר הן אוהבות את הסדרה ואת הגיבורות, וזה יכול אולי לעזור לה להתחבר לכל הסיפור קצת יותר בקלות.

חוץ מזה, אני מוכרחה לשאול: האם זה עניין של "הכל או כלום"? האם היא תהיה מוכן להתגמש? אם כן, הייתי ממליצה לך להגיד לה שזאת הפנטזיה שלך, ושתשמח לשתף אותה ולנסות ביחד. גם אם היא לא תהיה מוכנה כרגע, אולי היא תהיה מוכנה מאוחר יותר, אחרי שהיא תתאהב בך. אם היא שווה את ההמתנה, אז – עבד נרצע שכמוך – תמתין בסבלנות עד שהמלכה השולטת שלך תתרצה.

נינה: קודם כל, איך אתה כל כך בטוח שהיא לא גם בקטע? עד שלא שואלים לא יודעים. דבר שני, אני מאמינה שאפשר למכור הכל, כל העניין הוא בשיווק הנכון. מהניסוח של השאלה שלך אפשר לראות שאתה בעצמך לא בטוח ב"כשרות" הסאדו, ואין לזה שום סיבה: כל אחד נהנה בדרכים שלו, וזה בסדר ולגיטימי. נכון שעל פניו נראה שסאדו היא נישה למתי-מעט, אבל לדעתי זה פשוט בגלל שאנשים כמוך מפחדים להודות שזה מה שעושה להם את זה.

ברגע שאתה תבין שאין בעיה עם זה שאתה אוהב סאדו, תוכל גם להציג לה את זה בצורה לא מאיימת ואפילו משכנעת. אם יש בניכם כזו כימיה מצוינת יש מצב טוב שהיא תזרום איתך, ותנסה אפילו אם היא לא בקטע, רק כדי לבדוק את העניין ובעיקר כדי להבין למה זה עושה לך כל-כך טוב.

אתה צריך לקחת בחשבון, כמובן, שאולי היא לא תאהב את זה. אבל כשתגיע לגשר... העיקר שתאמין במה שעושה לך נעים ושלא תתנצל על זה.

סאדו מאזו (צילום: istockphoto)
או ככה. סוטה | צילום: istockphoto

יעל: הי גבר, בוא תחכה עם החדשות שלך קצת, לפני שאתה מפיל עליה את הסטיות שלך. סאדו זה כזה לאסט דקייד, כבר אף אחד לא עושה את זה יותר. הסיכוי היחידי שלך לסחוף אותה איתך לחוויית שנות התשעים הזאת היא לחכות בסבלנות עד שהיא תאהב אותך ממש חזק, ואז אולי היא תרוץ קצת פחות מהר ותוכל לנסות לתפוס אותה כשהיא בורחת.

נעה: פייר, אני לא מצליחה להבין מה השאלה הגדולה פה. פשוט תציע לה, מה כבר יכול להיות? לנסות משהו חדש זה תמיד חיובי ומגרה, ואם היא לא תזרום אפילו עם הרעיון להתנסות בזה פעם אחת, היא כבדה בלחץ ואין לך ממש מה לחפש איתה.

אם אתם כן הולכים על לנסות, כדאי לך לדאוג שהפעם הראשונה תהיה פיצוץ. תתחיל ממשהו "קל" יחסית, אל תבהיל אותה, ותשתדל לייצר חוויה חיובית ככל האפשר. אם היא תאהב את זה, היא תרצה עוד.

>> בפעם האחרונה משה מגדרה התעניין: איך אני יודע שהיא נהנית?