פורנו בחלל (צילום: istockphoto)
כן בראדי, שמה בדיוק | צילום: istockphoto

השבוע פונה אל המומחות שלנו בחור צעיר בשם ינאי, שמתלבט עדיין אם יש לו בעיה או אין לו. הבנות שלנו, כמו שתוכלו לראות, די בטוחות שיש לו בעיה, אבל הן מציעות לו כמה דרכים להתגבר עליה.

"אשתי מפנטזת על גברים אחרים. לא בוגדת בי, אבל מפנטזת על גברים אחרים. איך אני יודע? כי היא אמרה לי. תוך כדי הסקס, היא עצמה את העיניים ואמרה שהיא מדמיינת שאני כושי עם זין ענק וזה עוזר לה לגמור. פעם אחרת הסיפור חזר על עצמו, רק שהפעם היא דמיינה שאני שחקן קולנוע מפורסם. אני שוקל ברצינות להיעלב, אבל לא יודע אם כדאי לי".

>> יש לך שאלה? שאל אותה בכתובת men@mako.co.il

בעוד ינאי לא מצליח להחליט אם להיעלב או לא, נינה שלנו כבר נעלבת בשבילו: "איזה מין דבר זה, מפנטזת על אחרים? מה זאת אומרת? לדעתי, אין שום מקום לדבר כזה בחיי נישואין. זה פוגע ומשפיל. אני יודעת שאין לאף אחד מאיתנו את היכולת לפקח על המחשבות של האחר – אז לפחות שלא תספר לך על זה, רבאק!
מה תעשה? בחיי, אני לא יודעת מה להגיד לך. אולי תנסה לרמוז לה שהדיבורים האלה שלה על מה שמדליק אותך עושה אצלך בדיוק את ההיפך, וגומר לך את כל הכיף".

טלי עדיין מחפשת את האחד שלה, כך שהיא בקושי זוכרת איך זה להיות עם גבר אחד כל כך הרבה זמן עד שבא לך לגוון. אבל היא מצליחה בכל זאת לגלות רגישות לסיטואציה: "לא אשקר, יש לך בעיה די בעייתית. נראה לי שכולם מפנטזים לפעמים, מי יותר מי פחות - אבל בחיים לא מספרים את זה! יש דברים שלא אומרים. אמירה כזו פוגעת באמון ומאוד מפריעה, ואני בהחלט חושבת שעדיף לא לדעת.

הבעיה היא שאשתך כבר אמרה לך את שאסור היה לו להיאמר, ועכשיו אתם בבעיה. אי אפשר להחזיר את הגלגל אחורה ופשוט להתנהג כאילו זה לא קרה. אתה תצטרך למצוא בעצמך הרבה תעצומות נפש כדי להמשיך מכאן ולחזור להתנהל איתה במיטה בצורה נורמאלית – ולדעתי זה ייקח זמן".

נעה, כמובן, לא לוקחת ללב וישר יודעת מה צריך לעשות: "יאללה, אז מה? מי ישמע איזה סיפור גדול! ינאי, יש לך אישה טובה שאוהבת אותך ושוכבת איתך, מה זה חשוב על מה היא חושבת כדי להתגרות? בינינו, זה לא שאתה חושב עליה בכל פעם שאתה מביא ביד במקלחת, גבר. לא משנה כמה אשתך שווה, אין ספק שגם היא כבר לא עושה לך את זה כמו פעם.

תראה, אני יודעת שזה לא נעים לשמוע דברים כאלה, אין ספק. ואני מסכימה עם נינה וטלי שהיא לא הייתה צריכה להגיד לך את זה, אבל היא אמרה – ואתה אפילו לא סגור על זה שזה מעליב אותך, ככה שאין לכם ממש בעיה. פשוט תחליט שאתה לא נעלב. גברים יכולים לקבל החלטות קרות על רגשות, לא?"

נשיכה (צילום: istockphoto)
היי brother, קופץ איתי לסיבוב במיטה השחורה והחמה שלנו? | צילום: istockphoto
ויעל, בכיוון שדווקא לא ממש מתאים לה, מציעה לינאי לקחת את הדברים לכיוון אחר ולנצל אותם לטובתו: "זה די מבאס ונשמע לי לא נעים בכלל, אבל יכול להיות שאנחנו הנשים לוקחות דברים כאלה יותר קשה מגברים, כי הנה עובדה שלא כל כך נעלבת.

היות ואני מניחה שלא נפרדים מאישה כל כך מהר ובגלל דברים כאלה, אני אציע לך פתרון ססגוני: למה שלא תתעל את כל הסיפור כדי לשדרג את הסקס שלכם, ולהפוך אותו למשהו יותר חוויתי? תשתפו אחד את השני בפנטזיות שלכם, תנסו משחקי תפקידים, תחפושות, כאלה דברים – מי יודע, אולי תגלו עולם חדש ששניכם יכולים ליהנות בו ביחד ולא אחד על חשבון השני".

>> בפעם שעברה במדור: אשתי חרמנית יותר ממני!
>> לכל הכתבות במדור